Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló mindenkinek!
Érdeklődnék hogy szerintetek (Yamaha DT 80ccm 1992) ennél a mocinál mi lehet annak az oka hogy elkezdi kiégetni a lámpámat (először a tompított majd a távolsági végül a műszerfalat)aztán pedig a gyertyákat zabálja....:S!Én az elektronikára gyanakszom....de nagyon érdkelne a véleményetek....jah és Kazincbarcika környékén nem tud valaki egy hozzáértő szerelőt?ELŐRE IS KÖSZÖNÖM VÁLASZOTOKAT!
Sztem nem lesz itt semmilyen baj...
hogynéznék a lóerőt...akkor az 50es gyorsaságikkal mi lesz...
a 80as hoz volt vhol egy cikk hogy lehet rá rakni 50es és 125ös hengert is
és ha megkérdik a jamahánál. az számokat.....miért kérdeznék meg ha bemérik és 50es nem fognak kérdezősködni...de sztem mérnise nagyon fognak
nem hinném hogy sokkal több lenne a 25ös átalakítás
lóerővel nem lenne gond mert szerintem alig menne a cucc...

ki kell várni milyen módszer lesz majd a vizsgáláskor
lehet elég lesz kisebb pénz zsebbe történő elhelyezése

pl "emelt szintű" műszakin vittem már át más motorszámú autót........
eredeti blokk a csomagtartóban volt felújítás előtt
erdőbe mehetöl máshol nem ha nem akarsz egy járőrt
Igen ha beszélnek a yamahával akkor tudni fogják, én nem tudom mi lesz 125/50ekkel így
Hát és a 125-ös é az még drágább lenne! De a lóerőt is fogják malyd nézni! Meg lehet hogy alváz szám alapján beazonosítják hogy ez a moci nem 50-es! Nem?
vas-műszaki bolt, praktiker ilyesmi helyek
praktikerben láttam nemrég 5 palackal 2999 ft-ért
piezós drágább valamennyivel
ilyesmit keress:
és hol kapható ilyen gázégő?kompresszor azt tudok szerezni.
te tudod, de szerintem nem éri meg benzinezni
3ezer egy gáz égő (eldobható palackos) kompresszor meg csak van ismerősi körben
Aholy! Ha majd égeted ki a kipufodat akkor majd vedd fel videóra és osszd meg velünk had nevessünk!
ha majd egyszer lesz ilyen dolog engem is érdekel....
de nem mostanában lesz még ez sztem , kezdetben ugyis mindneki kap egy táblát és kész...
hát akkor nem fogod te csinálni, miskolctól nem messze lakom.várok még vele akkor amíg lájtosabb idő lesz, meg majd úgyis árnyékban akarom.
én megkérdeztem egy gépműhelyt hogy tudnak-e másik perselyt és dugót csinálni a dt-re
olyan 50 ezer felé lenne egy 80-as henger átalakítása 50es re
30as furat 30as dugóval
elméletileg működne is mert ugyanaz a kompresszió

egy embernek nem éri meg de összefogással meg lehetne egy hengert csinálni és avval vinné mindenki vizsgára
már ha a blokkot jelölik meg nem a hengert........
Helló mindenki. Eladó Yamaha DT 125 elől hátul tárcsás. Iár 225ezer! ha vkit érdekel szóljon! atika199@freemail.hu
ha sok szőr van a fejeden akkor kísérletezz nyugodtan a benzinnel..........
ilyen melegben meg párolog rendesen, tuti lesz valami gebasz
inkább keress olyant akinek van cucca még ha kér kicsi pénzt többet ér mint a testi épséged
kiskőrös közeli vagy akkor egy kóláért megcsinálom neked
igen egy szar fehér színű magyar rendszámos darab
rendszámosod van?
nem hinném h kikerülhetö lesz, most is necces... valami megoldás biztos van, max drága
sztem add el amig tudod!
Hát látod arra én is várom az ötleteket, legjobb ha visszarakom a rendszámot
Mit lehet egy 125/50-es Yamahának csinálni hogy továbbra is 50 esként lehessen használni 2011-től?
Mert ha 125-ös re le akarom vizsgásztatni akkor vámpapir, külföldi tulalydonossal kötött adásvételi,
régi forgalmi szögséges!
A motor svájcból lett behozva!
Várom a véleményeket ötleteket tapasztalatokat!
ez eddig mind szép és jó, de se kompresszorom, se gázégőm, úgyhogy maradna a benzines téma, csak félek belekezdeni:D, nehogy szétdurranjon vagy valami.
én a rezót beletettem egy talicskába kisszéken melléültem egy gázégővel beizzítottam óvatosan kompresszorral fújattam be a lángot majd amikor beizzott kentem neki a levegőt rettenet mennyiséggel
ne ülj elé mert köpködi a szikrákat meg a koksz darabokat meg jön ki egy méteres láng ( 8bar-al kentem neki)
füstöl mint a veszedelem az elején utánna kicsit visszafog amíg lángol
hátsó dob is kb ugyanez csak ott nem szemben jön ki a láng
mindkettőt ott kezdtem el égetni ahol az összeköttetés van
a rezó majd fele súlyú lett mint volt a végdob is tök könnyű lett
Üdv.

DT 125R 99-es ....kérdésem lenne, hogy érdemes e sportkipufogót tenni. Számít e? és melyik tipust? Hol lehet hozzájutni? Mennyibe kerülne?
Akinek van tapasztalata ezzel kapcs... írjon!
Köszönöm szépen
Nyugodtan beleöntheted. Legrosszabb esetben, ha már kopottak a lamelláid, esetleg csúszni fog a kuplung, de ezt úgyis meglátod, és akkor lecseréled. De ennek kicsi az esélye.