Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is náluk nézelődtem, aztán megláttam egy yz telót, és hopp eszembe jutott
bár lehet h nem gerecsemotort kérdeztem hanem másik helyet, de a lényeg h eztet mondták
én meg már érdeklödtem gerecsemotornál mennyi lenne, szerintük villahidakkal meg mindennel együtt cakk pakk megoldhato
kb 20000-be lenne ha beszámolják a mostanit :) és egyetértek, jo lenne ha egy forditott, erösebb és állithato teloja lenne...
szerintetek a yz125-ös első telóját be lehet rakni 125ös dt-be?

valahol láttam már egy videót róla, csak nem tudom hogy érdemes-e...mert szerintem egy combosabb teló szerintem elférne alatta
csoolával egyet értek
vegyél egy simsont olcsobb és fighternek van az is olyan jo :)
nem lesz az oda egy kicsit kevés?
persze, te tudod
Helló! Most akarok venni egy yamaha dt 50 supermoto-t és át akarom alakítani majd streetfighternek. És azt szeretném kérdezni mi a véleményetek a motorról , hogy jó e , nem e volt vele gond meg bármi?
A válszat előre is köszönöm.
bazz, rövid lett a lánc
kibaszom az egészet mindja hóra
Asszem a trabanté is pászol bele.
ilyen bowdenért meg spirálért kár annyi pénzt kiadni
szereztem 8mm-es rézcsövet (autógázos) azt levágom méretre majd kifúrom az egyik felén majd bowden bele széthajtom és megtöltöm forrasztó ónnal
utánna telinyomom lánc spay-vel és kész
előbb szakad szét a bowden mint kicsúszna a "kókány" végből

km, fordulatsz. spirált meg a bontóban kell keresni
amelyik autónak jó a külső átmérő abból lehet csinálni könnyen
2 sör a bontósnak és kapsz egy marékkal nekem wartburg spirál van benne elég régóta
aztán aki gyári bowdent spirált akar vegye meg........
Vaterán van egy.....
Sziasztok, dt80-hoz keresek km óra spirál!ha valakinek van szoljon.köszi
Hát tudom, én életembe egyszer apáméről azóta mindenkit figyelmeztetek az indexek árára.
Persze ha veszek is, akkor kawa mestertől, jó áron
Hát nem tudom mert ez úgy történt ,hogy nem esett le és az dió fa volt nem oszlop! Hirtelen gázadásra se mert erö abban a motorban nem volt/ Én is mentem azzal a motorral egyszer elég lekvár volt/ De lehet mire odaért a hír addigra már le is esett ez baranya megyében volt Kisharsányban.
sztem ha megvettem az ujakat akkor kifizettetem vele a felét...
faszkivan, most az elöbb felbaszott egy néni robogoval, kielözött a körforgon belül, majdnem nekimentem, nem is számitottam rá :S és ezek a paraszt vén köcsögök ugatnak legjobban mindig, nefélj beálltam elé 30 méteren szivta a kokszot...
ezért jo a szakadt motor ember legaláb nem sajnálja anyira
én a fejét rugtam volna le
én csak simán enduroztam és letöröt a fél lánc vezetöm hátul alul
nekem haver multkor egyedül ült rá csak mert unatkozott, le is rugta az indexem a barom :S
mi ez a punyadás ?
lehetne valimi vidámab téma szerintem
Azt irták hogy a haver akit vitt egy hirtelen gázadásra leesett, utánafordult aztán neki a villanyoszlopnak.
Ez az az eset?
Mikor valaki felül megmondod hogy indexeket nem lerugni és kapaszkodni, mindig.
Se rendszám se jogsi se bukó se biztositás se világitás ,ittas volt még adás vételi se volt. Ismertem a tagot
oké , te tudod, de egyébként ez se lesz kókányolás, és kb tizedannyiba kerül
Sziasztok eladó Salgótarjánban 1 yamaha dt 80 lc2, adok hozzá 1 bontott állapotban lévő yamaha dt 80 mx et
képeket e-mailba tudok küldeni
az ár irányár: 120 E Ft
e-mail: kisvincze15@citromail.hu
mobil: 06209279977
Aha, hallottam már hasonló házilag eszkábált bowdenekről... De én nem akarok kókányolni nem azért mert nincs fantáziám, hanem sokkal jobban bízom a gyáriban!