Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én tegnap vettem 180 kemény forintért kuplungbovdent amugy szerintem jo hozzá akármelyik biciklis etz-s kábel...
meg telefon se volt nálam
viszont srácok most tök jó volt endurozni egy kicsit visszaváltottam egyet egy kis gáz és egyből kész a kanyar mondjuk néha kicsit soklett nem sok kelett vagy 2x hogy bokrot fogjak:S de viszont 1 fika is majdnem sikerült mikor nagy sár melette 20cmes nyomvályú vissza 1et má ment is keresztbe és pont a nyomvályúba bele a hátsó olyan 80ná:S
képet meg nem tudtam cisnálni mer féltem ha megállok vagy lassítok beragadok a sárba vhol:S
hát jah:S
én is, nem azért mert a rendörnek szeretnék tetszeni, mert azt leszarom, hanem önmagam hibáján kivül is elcsaphat egy barom
én mindig veszek bukót
Én mindig veszek sisakot, ha megyek valamerre. Sőt a szemüveg is rajta van a sisakon. (Jó, ha csak mondjuk kipróbálom itt az utcában egy körre, akkor nem mindig)
Egyrészt sisak nélkül eléggé hangos is a motor, a szemembe belemegy minden szar, kifújja a szél, bokrok kiverik a szemem, a gallyak fejen vágnak, stb. Meghát azért véd az a sisak, nem keveset, ha gebasz van.
Régen, amig szar sisakjaim voltak, én is utáltam, mert kényelmetlen volt, lötyögtek, stb, de mióta vettem egy normális cross-sisakot, azóta kifejezetten kényelmes, ha a fejemen van.
Ha valaki tud valahol DT125R-hez kuplungkonzolt, kuplungbowdent megköszönném ha szólna mert hiány van...!
nah srácok tegnap volt jó nagy eső lassan indulok az egedre enduorozni 1et:)
itt van belőlük bőven... főleg hogy a leggecibb rendőr aki meglát vkt má igazoltatja szeptembertől motorosrendőr lessz:S
ha csak dagonyázni megyünk nem veszek bukót de ha földutakon tekergünk akkor igen
múltkor majd kiverte a szemem valami csíbor féle csíkos bogár azóta viselem rendületlenül
küldhetek át egerből ha annyira hiányoznak
idén kb 2-3x láttam még csak rendőrt
1x állítottak meg akkor is autóval
hétvégén is mentünk 300km autóval de egyet sem láttam
itt az alföldön lehet hiány van belőlük
Nálunk még a legyet is igazoltassák!
F@sz kivan!
Mióta ideépült az autópálya rendőrség halál!
Motoros rendőrök minden!
Mérnek orrba szájba !
Az ember már nem meri kettesben kihuzatni a gépet mert rögtön ott vannak ,hogy tuti 100al mentem!
Jah és a polgárok mindig telefonálnak ,hogy milyen gyorsulgatások vannak ha 9 után előtolod a gépet tuti lelőnek.
nálunk a rendőröknek nincsen ilyenjük... remélem:S de viszont a terméászetőröknek DRZ E -jük van:S
és minden kapitányságnak lehetnek ilyen járművei? itt sopron környékén is?
általában Suzuki DRZ-vel látni a terepmotoros rendöröket, én avval láttam
no meg Suzuki LTZ quaddal
Amúgy hallottam van krosszmotoros rendőr is, az milyen géppel tolja?
És tudja is használni?
nekünk földúton nem szarakodnak mondta a motorosrendőr ott jogsi nékül 50es papírral is nyugodtan szaladgálhatunk őket azt nem érdekli
rendszámuk legalább volt?
halasszátok a motorozást, lapítsatok ha ilyesmi történik a közelben. rendszámnélküliek!
A 427-es oldalon volt szó arról ,hogy Egerben rászálltak a motorosokra a rend őrei! Hát ez most nálunk is így van mert mult 7 végén meghalt motoros balesetben egy 27 éves ember meg az utasa kómában van aki 15 éves neki mentek 1 fának egy 125-ös gilera enduroval persze bukósisak eggyiken se volt! És igy nálunk még a földes uton is mászkálnak a rendörök! Ha eltelik egy kis idö majd nem fognak ennyire itt mászkálni akkor talán én is kimerészkedek a szöcskével.
Üdv : Norbi
ha valaki tud, vagy lát valami hírdetésben power elektronikát, lc2es 125ös dthez az szóljon már nekem, olyat amiből 5 szál vezeték jön ki.
köszi
hello!
én a gyári légszűrő szivacs fölé tettem egy szivacs lapot
már egy éve ki sem vettem a gyárit csak a felsőt takarítom
Bemész egy motoros boltba és kérsz légszürö szivacsot én ötszáz forintért vettem egy 40x20-as táblát és bele tömöd amekkora kell.
Üdv: Norbi