Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is gianelli rezo kellene és nekem is 125höz:P
retó az rezó akart lenni
Sziasztok!
Én olyan 3-4ezret szánok egy pár hátsó lábtartóra.

Csak egy kérdés a sport retókon minek van rajta az a rugó? Mi célt szolgál?
akk mind1!nekem nemjó
80-as hoz való
így néz ki
a gianelli rezó az is 80ashoz van?vagy 125öshöz?
Nem kell vkinek dt-hez kuplungtengely,gianelli rezó, gyári 80-as henger?
Sziasztok!

Nem tudtok egy olyan oldalt ahol egyben le lehet tölteni 80ashoz gépkönyvet?
Nem pedig eggyenként mentegetni a képeke.
Jó megnézem mit tehetek ma, aztán ha nem megy akkor nálad kibasszuk a vonat elé a sínre
A megfelelő szemnél leflexezed a csap fejét és kiütöd a maradékot valami hegyes dologgal.
Ha nem boldogulsz vele hozd le estefelé azt megoldjuk.
Pár oldallal ezelőtt már volt róla szó, valaki tett is fel képet.
Vettem láncszettet, most az utolsó problémám az az hogy hogy tudnék kivenni a láncból? Mert az új lánc hosszú.
Már két hete nem ment szegény de jobb is mert tegnapelött kent ki egy suzuki a körforgalomban a másikkal
továbbra is hátsó lábtartó emberi áron:
http://www.vatera.hu/yamaha_dt...
Ha 15W40-el csúszik, az már annak a jele, hogy kopott az a kuplung. Mert nekem ilyen sima 15W40motorolaj van benne, oszt mégse csúszik. Meg szerintem sokunknak nem spéci váltóolaj van benne.
Felnivel, ha vársz, megúszhattad volna 5-6-ból, annyiért adok komplett hátsókereket.
Hát már a faszom tele van a motorommal!
2hónap alatt:
1.Ttekercselni kellett ! 5.000FT
2.Felnit kellett bele vennem.15.000FT
3.Aztán tekercselni kellett megint. 5.000Ft
4.Beállt a motorja ez nem tudom mennnyi lessz . Sok..
Nem szedte még szét a szerekö de szerinte eltört a gyürü mert nincs kompresszió

ahha!köszi szépen!
szerintem 10w30 repsol 2T transmisiones bizton jó, igaz nem olcsó, de az való bele leglábbis gépkönyv 10w30-at kér
hááát...jól átbaszott ez az autó szerelő
azt mondta jó lesz bele a váltóba a 15W40 es motorolaj...de túl sűrű és hidegen úgy csúszik a kuplunk mint az isten fasza milyet vegyek bele?mer a faszom kivan h úgy kell vezetnem mint egy ferrarit duplakuplunggal és úgy visszaengedi!
yamaha dt 125 enzo
csinálok holnap délelőtt!igazából az egyiken szinte semmi kopás nincsen, a másikon kicsit kopottabb a festék...nemtom....lehet h az előző tulajnak volt vmi féllábú ismerőse akit hordott
én nemtom mennyibe mennek ezek?utána kéne járni vagy fasz se tudja...
sztetek mennyibe kerülhet?én olyan 7-8 ezerre gondoltam!
most jöttem meg karikázásbol, ismerös is azt vett:D kurva jo ugy megy mint a kurvaisten :P faszányosak
de a DT-k se lennének rosszak csak ilyen ocska szar szétment láncszettel :S...
Hali!
Engem is érdekelne ha jó állapotú(jobb minőségű, világosabb képeket tudnál csinálni róluk?) mennyibe dobod őket?
jaja elvileg nem rosszak a DRZ-k elvileg kurvajó mennek alig esznek vmit meg nem kell szinte hozzányúlni.... am ha DRZ-t vennék akkor csak DRZ E :)
ha kellenek akk vegyél fel msnre és majd estefelé leszek aztán beszélünk róla!csumi
itt vannak a képek a lábtartókról!
pls
thx