Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Ha valakinek lenne 125ös, elöl tárcsás, vízhűtéses DThez légszűrőbe való szivacs eladó vagy valami ötlete hogy honnan lehet ilyesmit beszerezni(a bontókba is csak újat tudnak rendelni 4000Ft+1500Ft postaköltség::::de ennyit kicsit sokallok egy darab szivacsért::::: esetleg házilag készíteni akkor legyenszíves írjon. Előre is köszönöm.
jól néz ki ez a protektor ... csak nem nagyon van most rá keret
csináltass olcsobb mint a gyári és ahhoz nem is hiszem h kapsz
Teljesen Új eredeti FOX Racing protektoringek eladók S-Xxl-ig! Váll-, gering-, mellkas-, csípő-, felkar-, illetve alkar protektorral felszerelt protektoring!
Ár:25.000Ft+1500Ft postaköltség
Ha a méretezéssel merül fel benned kétség, akkor a lenti mérettáblázatot segítségül veheted!
Elérhetőségek:
-Tel.:06302334445
-E-mail: sira.mark@c2.hu
-Msn: sira.mark@hotamil.com

Mérettáblázat:
S M L Xl XXl
Méret: 44-46 48-50 52-54 56-58 60-62
Mellkas: 86-91 97-102 107-112 117-122 122-127
Sziasztok ! Yamaha 1988 125cm3 power es dt hez hol lehetne matricaszttet rendelni ? kösz a segítséget! csáó!
Szerintem szerzek valahonnan sárga műanyagot, és nekiállok esztergálni. Ha sikerült, és jó, akkor majd szólok.
Jó az ha van (a motoron nem a falon )
ma megyek le Dunapartra, olyan az utca h van két fekvörendör, lefele szarok rá kuplung be felállok és megse érzem, szemben opel, nézek, rendör rázza az ujját h jajjaj, gyorsan lementem, de láttam ismeröst ugyhogy visszakanyarodtam mondom csaknem állit meg, erre megyek, megáll kiint kézzel h huzzak oda, aztán azt mondta h fennvan a rendszámom XD mondom vazze, igy vettem, ez a sárvédöm kész, csak azt mondta h addig szol amig még nem fog más... de ismerem, remélem nem fognak baszakodni, nem fogom letenni a rendszámot, kurva jo ez igy, faszán néz ki és még le is olvashato... örüljön neki h van
Köszönöm a segítséget. Beugrok pár boltba meg érdeklödö,.
helló
Már sürgősen eladó Yamaha DT125 94es évj, elől hátul tárcsa. vadi új fékbetétek, nagyon jó állapot! fix 199ezer
Ja, 3.-ikban teljes gázon repeszt vagy 12-vel, sötétedésre oda is érnék, aztán fordulhatnék is vissza hogy reggelre itthon legyek.
Én tudok egy megoldást kicsit megtoldod az utánfutóját aztán avval leviszed a dtt pájára
Földműveléssel foglalkozó kollégák segítségét kérném!
Mennyiért lehetne reálisan megszabadulni ettől itt:
Robi Rekord 250T, egytengelyes kertitraktor, 4ütemű Briggs and Stratton motor, 8Le, 3+1 sebesség, 3 állásban reteszelhető kerekek(előre/hátra/szabadonfutó) vizszintesen és függőlegesen állítható kormány, rögzítőfékes gyári pótkocsival, hótolólappal .
A gép kb 10 éve, egy tartozás fejében került hozzánk, de mivel semmiféle földműves tevékenységgel nem foglalkozunk, így ez idő alatt 2x volt beindítva, hótolás céljából.
Mivel szinte sosem volt használva, így nagyon megkímélt állapotú, a legnagyobb problémája az állásból eredő rozsdásodás a pótkocsin, ami egy festéssel könnyen orvosolható.
A hosszú állás ellenére egy karbi tisztitással és a folyadékok(motor és váltóolaj, benzin) lecserélése után első rántásra indul, szépen jár,minden tökéletesen működik rajt.
Müszakival rendelkező autó utánfutó beszámítás lehetséges.
Új ára jelenleg 431.400Ft + pótkocsi 112.500Ft + tolólap 25000Ft.
Ha sikerülne elpattintani, megoldódna a pályára járás kérdése.
de ha esne nem lehetne dajcskrajcba menni minden nap fürdeni
ja én irtam
por van és rohadt meleg. ugye hoszu gatya +a protektoring megarra 1 polo és izadok mint a lo ,bár pénteken elég jo volt
ja és terepen persze
kb ahogy irtad ugy járatnám én is
motoros bolt aszem 1500 ft
DTmilu boldog szülinapot
vegyél nagyobb kocsit:) amúgy vki írta hogy ilyen időbe nem jó motorozni... hát engem is kezd idegesíteni ez a szárazság sehol semmi sár és csúszkálni se lehet:(
Hopp, a kép lemaradt.
Most megyünk strandra, nem tom mikor érek haza, a hétfő meg általában zűrös, kedden olyan 1/2 8 körül próbálkozhatsz.
Nekem meg ma megint ennyi jutott a motorozásból
Nézhetem a pálya széléről a gyereket, mert a sajátom nem fér be a kocsimba.
Ha találsz valahol vagy csináltatsz akkor engem is érdekelne mert hasonló képpen jártam kb. féléve !
én ugyanígy jártam csak a tanksapkám tetejével:D
De a kerék igy van legelöl!
Ha leszabom a láncot és leviszem akkor ma vagy holnap meg tudnád csinálni?