Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van hozá enduro szett is :D
dtracing!nekem van lábtartóm, nem használom!1-2 szer felraktam amikor elvittem csajomat terepre kicsit túrázni...
ha kell akk mingyárt csinálok képet és rakok fel és megnézed!
ferikee!nekem is csöpögött és nekem a főtengely szimeringem ment el...és a váltóolaj csöpögött rá a váltókarra!
megvetted ? bazze jol néz ám ki... :D nah ha esetleg gondolod és már ugyse kell nagyon pénz akkor elcserélem az én DTmet a tiedre :D ráfizetek neked egy vajaskenyeret, mitszosz?
amugy DRZ mennyi volt ?:D tetszenek eléggé mert többihez képest nem drága és magamfajta félig utcai endurosoknak simán megfelel :D enduro szetted is van hozzá vagy csak a supermotyo?
Szia!
Párban, konzollal, bontott 5e ft, ha érdekel írj: motorkovacs@gmail.com
sziasztok
van valakinek dthez való hátsó lábtartója eladó?
vagy újnak kb mennyi az ára? hol tudok rendelni?
de használt lenne a legjobbb..... ugyanis tökéletesen illik a drzmre
nekem is bekap a hátsófék néha ha állóra fékezem
pedig jónak néz ki
aztán lehet azért mert elég jól el van kopva van kb 1mm a fémig
télen elviszem újra ferodolozni
mekkora lehet a gyári ferodol vastagság?
Nincs mit Nekem is fűtött garázsban áll de biztos ami biztos Meg amúgy is a fagyálló keni a vízpumpát is
grat, probáltad?:D jo én meg kiskoromban kb dekáztam a savas akksival, meg se szolalok :D
Csak sima vizet ne rakjál bele mert úgy be vízkövesedik ,hogy csak na! Tapasztalat.. :-S
Szép estét mindenkinek........
Helo Darknox.
Köszi a segítséget.Amugy is csak arra voltam kiváncsi hogy lehet-e összeburítani a ketőt.Az nem fontos nekem hogy milyen hidegig bírja mert télen fűtött garázsban tartom.
Vagyis nem az hogy kevésbé véd a fagy ellen hanem most így lehet hogy -25C fokig nem fagy de ha felhigítod(attól függ mennyi desztilált vizet öntesz bele) akkor lehet hogy már csak -10C fokig fogja bírni...
Persze minden további nékül önthetsz bele nem lesz semmi baj! De tél előtt ellenőrizd le hogy meddig bírja a fagyálló ha most felhigítod a desztilált vizzel mert ugye minnél hígabb a fagyálló annál kevésbé véd a fagy ellen.
Szeva emberek! Ma szét keptam a dob hátsó fékemet mert nem fogott valami jól és sőrűn be harapoott meg lassan engedett visssza. Ezt az okozta, hogy eltört az eggyik feszítő rugó és szerintem megvolt égve a fékpofa felülete - olyan szén feketés színe volt és sok helyen tükör szerűen nézett ki. 250-es csiszolópapírral neki estem a pofáknak és végül olyan érdekes olaj-zöld szerű színe lett. Úgyan úgy megcsiszoltam az első fékpofákat is és most úgy fognak mint az álom. Jól adagolhatóak de mégsem kell erőlködnöm hogy fogjanak mint eddig.

Dobfékeseknek ajánlom ezt a módszert ha kicsi szarul fognak :)
Sz.tem igen. keverheted!
várj egy okosat de sztem lehet keverni öket, fagyállo általában csak télen kell sztem föleg
Helo.
A motorom víztartályában most fagyállo van.Szerintetek buríhatok bele desztilált vizet ugy hogy benne van a fagyállo?
mennék is de örülök ha leülehetek, most melo van :D remélem valamelyik nap el tudok menni egy powa kört határban :D vasárnap meg lehet go paks, megnézem havert pályán, meg lehet akkor ott is megyek egyet ürgemezön :D
amúgy irány dagonyázni finom meleg a sár
hívd fel a pinkmotorst
érdeklődés nem sokba van
meg olyanhoz kell vinni aki rendesen felújítja szimóval jártam úgy hogy nem volt egyensúlyban és rázott mint a fene........
este felhívom az ismerőst megkérdem mennyiért adja de szerintem 10 alatt nincs jó főtengely
Köszia Balint0906 a figyelmességet de már rég nem aktuális a gondom...
Hát egy 8-9 re gondoltam, de ha több az se baj. Most találtam egy egész blokkot amiről csak a lendkerék meg a gyujtásalaplap hiányzik, majd megkérdezem mennyibe van az egész. Amúgy mennyi az a felújító kit?
kopott szimmering
mennyit szánsz a főtengelyre?
mert tudok szerezni de szerintem olcsóbb egy felújító kit