Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JAJA! Nekem is levan kötve az olaj pumpa! Mert az elözö gazdáját cserben hyagyta az olajzás! Nem egy életbiztositás ez az olaj pumpa!
Cak néha elfelejt olajat nyomni, és megszoptad... Tapasztalat...
DT milu! Nehogy nekiálj légkulcsal! Mert az egybe van öntve v. hegesztve a tengellyel! Legalábbis az én LC2-es DT-m en! Az fix!
kenést meg szerintem az olajpumpára kell bízni
kicsi fordulaton kicsit tol, nagyon nagyot tol be tudja az mi kell a motornak
hogyne volna versenybenzin........
biztos nem ez a neve de lehet kapni
haver főnöke nyomul a rally-ban azok azt használnak
a kipufogófüstnek tiszta puskaporfüst szaga van
kb 3x annyiba kerül mint a normál 95-ös
csoola!én most raktam friss olajat az enyémbe mer elszakadt a láncom és szétbaszta a szimeringet
és nekem egy autószerelő mondta h 2T motorba jólesz a váltóba a 15w40es!és azt is vettem bele!


kérdés!: hátsó keréknél nem csak a jobb oldali csavart lehet kicsavarni ugye?mert én a balt egyszerűen nemtom semmivel sem kitekerni...az fix lehet?(nemhinném..) de lehet h légkulcsal megpróálom!
A Motorrex Gear Oil sztem is teljesen jó én is azt használom..
motorex gear iol, ebbe valo ahogy néztem, viszkozitása pőont jo és off-roadhoz ajánlják, nekem több indok nem kell :D itt ugyis van KTM kereskedés, majd beugrok és veszek, remélem nem adják aranyárba (neten 2200 Ft 1 lityo, az elvileg elég bele szárazon nyel be 8 decit, de teljesen száraz meg ugyse lesz, jah és srácok az nem gáz ugye ha tele van a blokk? a kémlelönyilás közepéig vagy azon tulig kell ugyis önteni)
Akkor tescoban nemveszek, inkább Castrol 2T Racing és váltóolajnak melyik lenne jó ?
Kisbocs......TESCÓBA nem kell venni olajat főleg nem szar arol 2t mert egy nagy hulladék nulla kenéssel! Én még mindig a Castrol R2-t javaslom
Darknox te Castrol R4 olajat használsz?
MIa véleményetek a Mol Arol 2t kétütemű motorolajról ? MOst néztem akciosan a tescoban (ez a minőségén nem változtat )fél liter 1000 ft :D.Jó minőségüe ? És azt is halottam ha valaki keményebben húzza motorjának akkor egy kicsit több olajaat kell raknia benzinbe ?
majd keresek itthon apámnak van csomo csavarja meg alátétje :P jo csak magyaaráz h 15 Nm nyomatékkel tekrejem be meg ilyenek xD akkor veszek bele repsol vagy valami jobb fajta váltoolajat, 10W30-ast ha találok
Slim: fenébe:P se baj ugysincs sok pizem:P elgurulgatok ezzel a felnivel is de azért... hát mit mondjak, lehetne ez sokkal de sokkal jobb...
Sziasztok!
Én motorolajnak a Midland-et használom full szintetikusat váltóolajból meg Castrol R4-et
Hello!
1:35-1:40. olajban én a Castrol 2T Racing verseny olajat ajánlanám! Benzinből nincs verseny benzin, abból pedig a 95-t tegyed bele! Jótanács, hogy amit az olajon megspórolsz annak a 3-4szeresét ráköltöd alkatrészre a nem megfelelő olaj okozta károk miatt!
Off-Road Motoros Outlet
-Minőség elérhető áron-
Csak egy gyors de részletes válasz kéne :125 dt nek milyen a legideálisabb olaj keverési aránya ? 1:40,1:50,? MIlyen márkájú 2t olajat vegyek bele ? Inkább veszek bele valamilyen drágábat csak jóbb legyen .2t verseny olajal jóbban megy a moci ?95 vagy 98 as benzint vegyek bele inkább az oktánszám milyat ?VAnnak verseny benzinek ?
van nekem egy hibátlan komplett kuplungom dt 125 höz ha esetleg szükség lenne rá.
Akkora mint a 125nek!
De megmarad!
Enduró szettnek!
Már várom ,hogy kész legyen! Küllőztetésre várok.
Nekem is ugyanígy csúszogatott, én megoldottam azzal, hogy betettem a legtetejére egy plusz fémlamellát, még pont befért. Azóta jó.
mostanában mintha csúszna a kuplungom
ha agresszíven gyorsítok 6-7 ezres fordulaton olyan mintha csúszna felvisít de nem megy jobban
de ha álló helyzetben falhoz állítom és engedem a kuplungot akkor fogja rendesen
kissé kopottasak a lamellák de még nem sima........
ez a gond vagy valami más?
rugók koppra betekerve vannak
végül megúsztam 25 ből
volt még múlt évi árukészletük
bár a hátsó csak 110/90-es lett első meg80/100
A nagyobb cégektől (nagyvas,pink,rmc, stb) nyugodtan rendelhetsz, ha használtan veszel mondjuk a Vaterán, akkor előtte meg kell nézni az eladó értékeléseit, ha pozitivak és már több is van neki, akkor ott is mehet a nyugi.
Én már sok mindent rendeltem sok helyről, a legnagyobb gond annyi volt amikor 2 hét múlva szóltak vissza hogy még sincs a megrendelt termékből, így nem tudnak küldeni.
Nekem a nagynevű Deestone termékei vannak fenn, a kettő együtt postaköltséggel volt 20 rongy.
Jól fog nincs vele semmi gond, krossz gumiknál szerintem nincs akkora minőségi különbség mint az utcaiknál, a tapadás itt nem lényeg, ezeknek kapaszkodniuk kell, így minden gyártó kemény gumit használ.
jo képek jo látni hogy más is endurozik




én még nem rendeltem semit igy internetenés kicsit félrk hogy át vernek hogy amit külden az e egyáltalán vagy tényleg müködik e . egy gyujtás elektronikárol van szo . esetleg van valakinek rosz tapasztalata vagy jo ?
Annyira hogy ne szabd meg a menetet.
És legyél gavallér, ne sajnáld azt a 12Ft-ot amibe egy új rézalátét kerül.