Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy két eladó cuccom dt-hez! Gyári hátsó fogaskerék, elsö lábtartók,elsö lámpa kerettel!
én csináltam a végére egy kis ráhajtható fedelet, amit ha ráhajtok, szinte elzárja a gáz útját, és csendes, de le nem zár, mert rúgós, és a nyomás kinyomja, amennyire kell, ha meg kinyitom, akkor teljesen szabad az út, hangos. lehet szabályozgatni:)
majd meglátom, ha nagyon gagyi lesz akkor szerzek egy másik véget rá
versenyezni meg már nem akarok(tudok) senki sem akar kiállni.........
tekeregni meg jobb ha halk
helo sakoo azt mondták neked lehet van 125-ös dt hez cdi
ha van érdekelne
Sakoo kínál komplett poweres 125-ös blokkot a kütyüivel. Cakkpakk 45 ezer. de tán külön is ad el részeket.
OK
vagy a 80 as é nem jo rá vagy valami más yamaháé?
van valakinek 125 ös dt hez gyujtás vezérlöje vagy elektronikája?
gyarsan kéne
De arra készülj fel, ha lefojtod-lehalkítod, akkor érezhető dinamika veszteséged lesz. Legalábbis az enyém így reagál rá. A vége marad ugyanaz, de a kb. 6000-es holtponttól lefog lomhulni. Alul nem sok változás lesz.
Jó rá.....de tesómnak is MX80-asa van, és már szemet vetett rá
Szia Skodi!

Örülök, hogy jól jártál vele, de biztosan kell rá az a csomagtartó is?
Ha jó MX 50 -re, akkor érdekelne.
Bocs a pofátlanságért......
gyakorlatilag így
folytás is és hangtompító is
szedett már szét valaki gyári kipufogóvéget?
milyen mód működik
enyém teli van furkálva bazi hangos vissza kellene állítani gyári állapotra vagy még halkabbra
a vége lemezt levettem belül van 3 cső
1 kisebb 1 hosszabb és egy ami kijön a végéig

ez így működne ahogy rajzoltam?
Tudod Alien az a baj hogy már jó pár szerelő látta de egyik sem tudta megmondani mi a baja, mitöl pöfög hosszu percekig amikor beinditom, igy pedig megy csak power nélkül elég szar terepen, hamar melegszik és sokat eszik. Egyik szerelö mondta hogy nála járt egy 2001-es DT is és ugyanez volt a baja. Nem tudtak rájönni az okára..., ja és igy elektronika nélkül mintha össze-vissza dolgozna a gép, nincs olyan egyenletes hangja...
irányár 595 ezer ft
hívjatok,írjatok,megegyezünk....
csini lett
Elkészültem ma a "pót" DT-émmel. Nemrég vettem a vateráról 30-ért, üzemképtelenül. Az egyik főtengelycsapágya volt teljesen széthullva, azt kicseréltem egy másikra, meg kapott egy új taiwani dugót, mert a réginek a tetejéből ki volt pattanva egy darabka. Fúrással nem vacakoltam, pedig ráférne, de nem akartam járatgatni. Kissé kipofoztam, hajtottam rá alulemezből oldalidomokat(a kipuffoldali kifejezetten tetszik, a másik kicsit laponya). A lényeg, hogy
34E-be megállt az egész motor, és már működik is. Meg vagyok vele elégedve...
Teljesen más jellegű, mint az enyém, ez alacsony fordulaton igen lomha, nem lehet vele kilőni, de ha eléri (nagynehezen) a kellő fordulatot meglepően jól megindul, nagyon-nagyon kipörög, fordszámmérőt még nem kötöttem be, de hangjából itélve tuti kiakasztja. Szinte nem is váltok, csak húzom, és csak pörög és pörög üveghangon. Először mindig elváltottam, mert a másik DT-met nem érdemes(nem is lehet) már ilyen fordulaton nyígatni, de ezt....A másik DT-m sokkal erősebb, de nem lehet ennyire kiforgatni, max. 9500-ig. Érdekes, hogy miylen különbségek vannak motor és motor közt az "erő karakterisztikában". Haverokkal mentünk, gyorsulgattunk, pirosból, emelkedőn, mindig otthagynak először izomból, de miután meglendítem, leszedem őket, mint annak a rendje :)
Jó kis masina. Most már van itthon levegős DT80MX, LC1 és LC2, teljes a 80-as paletta:)
mondjuk lehet h annak megvan repedve a burája, ugy emlékszem h a hátsot valamelyiket beütöttem az ajtoba ahova álltam mindig és repedt aztán kciseréltem arra az üresre... az a baj h most ennek a kézvédöje meg a tükrei akadnak be mindig, buzi garázsba nem lehet rendesen beállni...
Hy

Jaja van vmi pót index vhol
nagy a pofám pedig enyém is sáros, meg ez igy szexi :P
Üdv mindenkinek!
2001es yamaha dt 50eshez keresek kuplunglamellát; netes webshopokon csak m, mx, és lc tipushoz találtam; ami régebbi évjárat. Boltokba kérdeztem és ott is csak a régi tipusokhoz volt! Esetleg valaki nem tudja hogy egyezik e valameik rgebbi tipus az enyémmel;( dt 50 r)! Ha valaki tud segiteni vegyen fel msnre; iceman91@citromail.hu ; minden infot megköszönnék!
Széles utat!
Nincs mit!
köszönöm a képet, remélem nemsokára élőben is lesz egy
Jah itt elég koszos volt mert elötte nap esett az esö én meg elmentem vele a hegyre! Láttad volna az egész motort
kb. 5 ször kellett kitolnom a sárbol mert nem birták a mitasok!
ez igy van mikor megszárad lepotyog ez enduro nem szépségverseny