Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem a motor a drágább... sőt az olcsóbb is mint a többi az alkatrész húzós mert nincs hozzá semmi:S ismerősnek 11hónapig volt szerelőné a kdx igaz abból 6hónapot a szerelőre várt mert olyan kifogások voltak hogy bocs csak hvégén jó idő volt és kimentünk motorozni meg ilyenek de akkoris 5 hónap alkatrészre várni:S
nem biztos hogy egy kábelvágással oldotta meg, de szeretném tudni hogyan tudnám visszakötni...
valaki segítsen!
Öregem, hogy lehet ennyire balfasz egy szerelő! Elvág valamit és meg van javítva? Ezt a szomszéd kis csaj is megcsinálja neked! Pofán is verném a szerelőt ha így kókányolna és még pénzt is kérne érte...

Nekem ma meg az első telóm "szakadt ki", beharapott az első dobfékem és kiszakította azt a kis fémnyelvet ami megfogja a dobházat mikor fékezek... Most imádkozok, hogy a 1,5-es acél lemezt megtujuk hegeszteni úgy hogy nem égetjük szét a fémet...
Na dt-sek.
Az elektronikával volt bajom, szerelöhöz vittem ö kikötötte de ezzel a power elszállt, csak igy tudta megcsinálni. Amikor berúgom, az üreset jelzö kis lámpa néha villog.szerintem valahol egy kábelt vágott el, ((igy kötötte ki az elektronikát)) és az érintkezik néha ((ettöl villog a lámpa)).

Nincs valakinek ötlete hogy hol vágta el?
a kx semmivel se drágább a tőbbinél talán a cr a jobb egy hangya fasznyival
de mindegy mit választasz
XXII. ker Bp., persze postázom is, ha....
merre laksz?
vagy postán tudnád kőldeni?
(csak érdeklődők egyenlőre)
hát nekem most elég jól fogyaszt ilyen 5--6körül.... de nem óránként hanem 100km alatt és óránként kicsit sok az a 5-6l
cross sokat eszik?
többet mint a dt?
53 km alatt majdnem 8 litert evett tegnap
ettől többet csak nem eszik...........
5 vezetékes, színeket csatikat, képről..
valakinek nincs véletlenül elfekvőben gyári lc2 indexbúra + 1 gyári kézvédő?
de egy ideig nem megyünk mer 1ik srácnak 25ös DTje van ő nem nagyon szeret pályázni másiknak 50es RX de most vesz TSR-t és őse nagyon szeret pályázni.... akivel úgy 1x motoroztam meg elterveztük hogy egyszer kimegyünk ketten meg ilyenek neki ellopták az 525ös ktmjét meg a 25ös DTjét is:S szval egy ideig nem nagyon megyek max ha másik span hív neki 25ös cz crossa van
Tomaschik-nak hívnak..igen az egerből ahogy kiérünk kb. 2km-re bakta (sirok fele) van egy crosspálya... töviskes völgynek hívják az egriek.. mármint akik motoroznak oda szoktunk kijárni spanokkal
Tomasik!

Te egri vagy? Tegnapelőtt jártunk arra kocsival, Sirok felé az út mellett láttam valami pálya féleséget. Az egy crosspálya?
nincsen vkinek egy gyári yamaha kézvédője elfekvőbe? 1 db kellene mert kettétört 1 esés közben:S
azt hittem szétszakad a teleszkóp
és Dt-vel 1 ugrást próbáltam és úgy döntöttem hogy szünet még cross nem lessz
de nem az erő miatt akarok cross-t hanem mert pályára akarok járkálni...
gondolkodtam rajta, elvileg ennek is jónak kellene lennie rá nem, csak a felfogatása másm a csatlakozóról képet tudsz felrakni?meg a vezetékekről, köszi
veszel egy 125ös DT-t, 14 es elsö lánckerék, 66 os hátso és kevesebbet eszik mint a crossok:P vaaagy leteszed a jogsit és veszel rendszámost amivel sokmindent csinálhatsz:P vagy vársz és gyüjtesz 4Tre:P vagy veszel 600-as régi 4T-t ami ha rádesik összeszarod magad xD
Értem köszi csak már megrendeltem a gyárit 4000Ft
mondjuk ha műúton megyek akkor 10perc a pálya:S de műúton crossal kicsit húzós
nah lehet felejtős lessz ez a cross kategória:S 2t sokat eszik 4t-re nincs pénz:S mer a 2t kb. 5öt eszik óránként és ha belegondolok fél órára van a pája oda vissza 1 óra és full tankal max 1 órát tudok pályázni....
ja ugy mentem vele, nem tudtam hogy nincs rajt
Szakács vagyok nem profi, az a Belmondó volt.
Ráadásul az enyémen nincs power, így nem is állítgattam még. De ha visszaolvasol, akkor már többen, többször leírták, mit, hol, hogyan.
esetleg segítségnek itt van ez: