Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hellooo 125r-be kéne nekem persely..(hátsó villa) naon fontos!köszi!
az oktogonnál van 2 szaki is. haverom is ott csináltatta a 125ös mtxhez ők 3x is szétszedték és mindig ugyan azzal rakták össze és fasza még mindig
Igen!
generátor talán? hmmm nemtom szoval azt mondod h lemerül de nem megy el a töltés? ezt nem igazán értem :S
Üdv mindenkinek!
Volna egy kérdésem.
Most vettem egy Dt-t és van egy kis problémája.......
Az index,duda stb. csak akkor jó ha az akksira tölt a motor ugye.Az én Dt-mbe belerakok egy töltött akksit és pár percen belül lemerití.Töltés van mert ha kiveszem az aksit és a +,- vezetékre rakok egy égőt, akkor annak fénye gázhúzásra erősödik.
Nem tudom mi baja lehet.Már probáltam több akksival is.
Választ előre is köszönöm!
hát én úgynézem hogy nem nagyon, a felfogató lyukakkal szemben lévő oldalon jön ki nekem a bovden ezen meg a melette lévő oldalon, szerintem nem annyira jó, meg amenynire ki tudtam venni a képről a csatlakozó sem olyan.
Első lánckereket mi tartja a helyén? mert nekem ott nincs semmmi de a tengelyen ott a bemélyedés,vettem új lánckereket akkor már legyen rendesen rögzítve
Nem mondtál faszságot, tuareg!
Ne üsd le, csak azért írtam, mert ott megtudod nézni képről!
motorkovacs@gmail.com - ra írj! Kevésbé alkuképes az ár. Hasonlítd össze a tiéddel, ha passzol, írj!
Uhh ezt elbaxtam hengerfej tömítést akartam írni bocsi
Kiskaldi még régebben te mondtad hogy csináltassak hengerfejet mert a gyári sima fém az nem olyan jó...
Hol tudok csináltatni?
most nézem a képet hogy ebből máshol jön ki a bovden, az így mer nem annyira stimmel rá szerintem.
a motor az lehet érdekelne, ha tényleg jó a dtre, 89es 125ös.ha jó akkor valószínűleg leütöm. az ár mennyire alkuképes?
Mondjuk van benne valami ez mégis csak egy 125 nem kell csodát várni de gondoltam hátha

A poert nemtudod hogy lehet állítani hogy hamarabb nyisson?
Fejidom+ lámpa (foglalattal, égőkkel)+ tartó konzol 10e ft.
akármit csináltok a powerrel ojan nem lesz hogy alig birsz rajta maradni
aki ezt mondja nem ment még erős géppel
Üdv!

A múltkor írta valaki hogy a powert ha beállítják ugy hogy az eslő bóvdent betekerjük a hátsót meg ki akkor jobban fog menni... Volte egy két ember aki megcsinálta és utána mondták hogy alig bírták rajta tartani magukat a motoron ez igaz? vagy nekik sem volt beállítva rendesen a power

A másik meg azt hogyan tudom beállítani hogy hamarabb nyisson a power?
engem lehet érdekel afejidom egybe a tartócuctoll az égöig
kb menyi az ára?
Részemről ennyi....
Tudod sok fórumban elbeszélgetnek az emberek "normálisan" egymással...Nem szoktam szinte soha fórumozni,de ide benézek,mert tudom mindig tallálok valami mulatságosat,a mai napra te jöttél!
Ó a magasságos Dtmilu,aki oly módon tuningol,hogy meggátolja a powert annak helyes működésében TE vagy itt a ngy mágus ezek szerint nem Én!.Ja és bocs 3-an vagyunk akik ellenzik az állításod, ini amit leírt nem hülye gyerek,ha beállítod úgy meg fogsz lepődeni és malyd nem marhaságokat beszélsz! Ki beszél itt végsebességról meg ilyenek,ezt nem tudom hogy kalibráltad ide...Nem lennének ilyen viták,ha nem lennének olyan személyek akit sokat képzelnek a motorjukról(mint te,te írtad megversz vele akár miylen125-ös vasast,jöhet akár ki)meg ha nem beszélnének marhaságokat(amit tettél)...Igen,mindenki más és más,nekem pl: szúrja a szemem,ha valaki efféle dolgokat ír:mint pl:TE! Ezért is szólok bele! Mond kicsit nem képzelsz sokat magadról?!Utolsó megnyilvánulási formád is ezt tükrözi "akkor is tudom jobban megy mint az átlag" Különben meg nem kell nagy észlénynek lenni ahoz, hogy innen is megírjam amit irtál,eleve nem mehet jól egy poweres motor,kikötött,folyamatosan nyitva lévő powerral(végén ugyan úgy megy! Ahoz,hogy ezt tudjam nem feltétlenül kell mennem vele. Ez szinte olyan mintha azt mondanád van egy 6hengeres autóm,nem megy csak 4henger,de jobban megy mint az átlag...
lehet igazsága tuareg-nek csak éppen az a baj hogy lehet normálisan közölni nem úgy hogy te hülye állat meg barom és ezért állok milu mellé....
jó....baszki komolyan mondom h ti vmi mágusok vagytok ketten vagy mi?csak jobban érzem a saját motoromat h hogy ment eddig meg most!eddig normálisan ment mint egy alap....van itt a közelbe egy DT ugyanilyen és végre odabaszott vmennyivel....nem azt mondom h végre megy többet mint eddig....hanem azt h gecire megindul!és hiába írtok okosok...leszarom!én tudom h "jobban megy" mint egy átlag DT!de lassan elértétek h ne is nézegessem ezt a fórumot, mert 1-2 okos akinek nem is olyan motorja van mint amiről a fórum szól itt megcsinálja mindig a feszültséget meg a veszekedést!
mert ti sztrárok vagytok....csicskák
DTmilu!Ez már tényleg nem semmi itt mindig a vita folyik! Álltalában nem szólok bele ilyen dolgokba,de ez eleve hülyeség,mért kéne akkor jobban mennie ha nyitva van a power folyamatosan? Ha normálisan működik a power és a végén nyit///vagy ha folyamatosan nyitva van a végén ugyan úgy kellene mennie mindkét beállítással! De ez eléjén 100%-hogy roszabbul ha nyitva van végig! Ha mentél már motorokkal,tudnod kellene,hogy álltalában azok húznak jobban "!érzésre!" amikben nincs power! Neked is csak érzésre mehet így jobban mivel az elején sz@rabbul/végén teljesen átlagosan ahogy egy ilyen megy(nem baromira,meg űberfaszán),ezért nagyobb a külömbség a két tartomány között! Habár most olvasom,hogy eddig nem nyitott,na látod akkor az volt a baj és azért is megy jobban,de most megy úgy feltételezhetően ahogy a többi! De nem értem mért kell ezeket a motorokat tényleg a fellegekbe magasztalni?! Teljesítményükben nincs semmi kiemelkedő kategóriatársaihoz képest,sőt tapasztalatból írom,de jópár kategóriatársa alatt marad! Ez nem cinkelés meg miegymás hanem tény!