Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy milyen fojtások vanak a DTkben?
Jaj bocs a kép
lol miez? kájhacső?:D
Elég roszálapotban lettvéve,meg ez akipu is hát hagyot némi kiváni valot maga után de már letrá véve egy normális,gyári. mert ezel igy felujitás után hamar tönkre mentvolna.......
Sziasztok!
A múltkor nekem volt az a melegedés problémám sajnos nem oldódott meg.
A helyzet a következő: Hűtőt kimostuk, rendszert átfujtuk kompresszorral a vízpumpa legalsó csavarját amit a mellékelt képen berajzoltam azt kicsit kitekertük és beindítottuk, spriccelt(tehát működik) amúgy 2 éve lett rajta cserélve. A termosztátot kivettük tehát az egész rendszerben kéne forgatni a vizet, ahogy gulyás77 mondta a hűtőben nemhogy 1L víz nem fér el hanem 4 deci sem... Az egész rendszerben ha elfér 7-8 deci talán 1L. Ilyenkor miújság? Talán mégis hengerfejes? Azt tuti fogom cserélni
Jóh az igaz De alakul
a rezonátor gyári tehát nincs :D jaja 110 az szabályozásnál érhetö tetten, 7000 fordulat környékén elvileg
Hali.
De ez a 110 a gyári fojtásokkal ennyi vagy fojtások nélkul ?
Háát ha ezen nincs nyitott kipuff rendszer akkor semmi
ezel a kipuval letvéve :S de már vanrajta egy normális dob csak a kép régi.
milyen kipuff? :OOOO
csere esetleg, adok ráfizetésnek 10 deka parizert, misztosz?:D amugy nekem elég lesz sztem elsö sárvédö meg fejidom, ugyis azok nem tetszenek annyira de azért ok:D a többi az ezen is korrekt lenne ha nem lenne össze vissza verve a müanyagXD
amugy 110 a vége a DTnek gyárilag
Tel.: 0630241-56-15
email.: m.danek@vipmail.hu
Eladó Yamaha DT 125R/50 Garantált 8752KM!Teljes motorgenerálután.: Fötengely csapágyak(gyári Yamaha),és fötengely szimeringek. Új prox dugo,csap,csapszeg tügörgö.a blokban az öszes többi szimering kiletcserélve(válto tengely,hajtástengely, berugokar szimering)Elöl és hátul is új fékbetét,hátul Új gumi.Renthal kormány Acrebis kézvédövel,Hátso lábtarto,és csomagtarto megvan hozá. Kiseb hibák a festésen de amugy teljesen egybenvan a motor,indexek féklámpa minden müködöképes a motoron.Felujitás óta 400KM-t futott SÜRGÖSEN Eladó! 245000FT az ár irány ár! Továbi info telefonon.
hát első sárvédő,fejidom és farokidom sztem ugyanaz... azok ok
de a tank ugye vmivel nagyobb és a tank előtt van a gyújtás
annak a kialakítása más...
és a légterelők sem uyganazok sztem,és a hátsó oldalsó idomok felfogatása sem
sztem nem jo ugy rá az egész
egyszerűbb ha nmegveszed a motoromat az alapból iylen
na?
valószinű a karbi ázott be mert szivatóval tologattam és beindult
kicsi idő múlva már ment szivató nélkül is
de hol ázik a karbi be?
a levegőztetőn van cső a túlfolyón is a bowdennél rajta a sapka

kellene neki esőben is menni szerintem........
amúgy van 200 Yz ? :O nekem még ez új
Helo.
A dt kb mennyit megy? Ha 110 a vcége akkor abban a fojtások benne lehetnek? Nektek mennyit megy a motorotok (125ccm) ?
Ja meg az előző esetre visszatérve én csak azért írtam ide amit a haverom kérdezett hogy ti is rohogjetek egyet. Mert amugy én már megmondtam neki az elején mikor kérdezte hogy mi hol van,és meg is mutattam neki hogy rá van írva a kupakokra.
nem rossz csak kár h nem 525 EXC, vagy 450 WR vagy mondjuk egy kis DRZ :D
remélem strapabiro lesz mitn a DT-k általában és akkor örülök majd... aztán remélem olyanb állapotu lesz h jol beszámolják egy nagyvasba amivel nem fogok tudni motorozniXD
nincs akkora különbség és lehet az annyi, nem a alegujabb technika
de bizonyitottan adjatok valamit h volt ilyen h gyári WR én elhsziem :D
csoala amúgy láttam a képed myvipen a yamaha klubba:) nem lehet rossz gépecske mármint kívülről elég szép:)
a 200asnak sztem inkább 50körül kéne lennie:)
nemhiszem mert a 200as yz-nek nem 45le-nek kéne lennie a 125ös gyárilag 42 és amilyen állapotba szoktak lenni akkoris 40körül kéne lenniük
igen ilyeneket láttam, de ez pont olyan mint egy lámpás YZ
sztem az is