Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

forditva, de vicces lesz ha desztillált viz helyett motorolajat kap majd:D amugy rajta a kupakon h motor oil
hy
Kellene nekem egy dt 125 kipuf rendszer, mert a gyári egy rakás sz*r . Ha csak dob van az sem baj elég az is
akinek van irjon !
szabolcs16@t-online.hu
hátul vna a víz elöl meg az olaj azokon még
de baszus
nem tudja megnézni?
sziasztok
eladó a vasam
irányár 595.000 FT
8200km
2004es szeptemberi
megkímélt szép állapotban
csere:suzuki drz sm
természetesen ráfizetek

0630/676-4065 0630/538-8493

csonkamail@citromail.hu (e-mail,msn)
Skodi nem adod el külön a hátsó tengelyed? 125r-be jo egyáltalán?
hallod olvasss vissza mostanság sokan bontottak dtét
bontó
télleg nagyon fontos!és nem tudod hol találhatok akkor?
ezt akkor mond mikor 60fokos partnak fél méter széles úton mégy fel vagy tolod felfele vagy nincs más választásod mer megfordulni nemtudsz
Hi.
Azt akarom kérdezni hogy a dt-n(2003) a bal oldalidomnál van az olaj tartály?
A víz tartálya pedig elől jobboldalt?
Ezt azért kérdem mert az egyik az egyik haveromnak a dt-jéből kezd fogyni az olaj és azt kérdezte tőlem hogy lekell-e venni az oldalidomot mikor borítani akar bele.
Jah bocs...az csapágy volt
Szeva!én vaterán láttam múltkor vmi 1000 Ft-ér egyet!asszem zsír új volt
Helyileg te merre laksz?
meg van csak még nem tudtam lefényképezni.de majd küldöm a képet!
Hello!
Én Castrol R4-et rakok bele mert a DT kuplungja is folyadékban van vagy mi azért...
Nincs mit
Sziasztok! Nagyon fontos lenne! yamaha dt 125r-hez kéne hátsó tengely...naon sürgösen lécci segitsetek! köszi
Ákos125 az arrow kipufogó meg van még?
Hát jah nekem is kellene már váltóolajat cserélnem mert amióta megvettem azóta nem cseréltem és azóta már bele pörgettem 5.000 kilómétert! Milyen váltó olajat vegyek bele ami jó minöségü? Castrolt?
akkor azt, kinek a pap kinek a papné :P mondjuk ennél még nemigen csináltam, csak egyszer kétszer, de mi a fasznak álljak neki rugdosni ha csak lenditek egyet és már megyek is ?:D
minden szabvány szimmering "olcsó" mérettől függően 300-700ft felé van a jobb minőség
kínai ennek fele
aztán ami nincs szabvány méretben azt perselyezni kell és kész
pl vízpumpa szimmering
a többit lehet kapni
szevasztok!a váltó olajának szintjét ott jobb oldalt lehet megnézni azon a kémlelőnyíláson?meg ott van a váltókaron is egy szimering ugye?és ha igen akkor az drága?csak azért mert ott még nem bontottam szét és mindig folyik belőle az olaj lehet h már üres
Inkább a 2-esben való betolást, belökést javaslom. Én közel 1 évet jártam így vele. Ráültem, lábbal meglendítettem, 2-esbe be, már ment is ! 1-esben túl sok a kompót, befarol, megfogja.
a tiedet könnyen be lehet inditani kézzel is :P akinek meg szétment a berugoja az berakja egyesbe kulpung behuz tolsz rajta egy métert közben kibaszod a kuplungot és már megy is...
Ezek olyanok ,h kézzel lenditesz rajta 2őt azt megy!
Minek ide láb!
Főleg a 80ashoz!