Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kimondottan kétütemübe valo?:D
Én most vettem nem rég! CASTROL ACT-EVO olajat KIMONDOTT MOTOR KERÉKPÁR OLAJ ! 3700Forintért kicsit drága VOOLR :-s
motor
Castrol Racing 2T, Agip speed 2T, vagy valami értelmesebb
hát a legjobb ha elgurulsz és körbekérdezed a környéken a szerelöket, ha ott csinálod meg felétek, sztem is annyiba megcsinálják, bár nem értek hozzá és nemtom h vágják e a küllöket, de télleg segg vagyok hozzá :D
nah itt a müszerfal, köszi Sakoo, tökjo meg minden, csak az üresvisszajelzö összekavarodik valamiért az olajvisszajelzövel és mindkettö az ürest mutatja... vagy esetleg üresben világitani kell neki? ugy emlékszem a régin is kialudt inditás után pár másodperccel
Helo.
Azt akarom kérdezni hogy ti milyen olajat használtok? Milyen típusut öntötök az olaj tartájba?
Egyenlőre csak első kerék lessz küllőzve!
De viszek küllőt. Egy kicsit hosszabb ,de kell belőle vágni meg menetet vágni rá azt jó is!
Mert akkor nincs anyag költség csak munkadíj!
Csak nem tudom ,hogy mennyibe csinálnák meg.
Én olyan 5000pénzre gondoltam.
dtrider! Nekem a tanksapkára lenne szükségem ,ha eladod !
sztem max 10böl megvan mind a 2 kerék, de annyi azért csaknincs
hátsó lánckerék(az se baj ha nagyobb a gyárinál, kicsit terepesebb lesz), km spirál, lamellák, meg jöhet egy szép fejidom lámpával is ha épp van.
de ha vannak váltóalkatrészek, tanksapka, egyéb finomságok az is kellhet
megjött a müszerfal postára, fater bemegy érte majd én meg összerakosgatom :)
Mire lenne szükséged?
kinek van levegős 80 ashoz bármilyen cucca?
ha valakinek épp egy dt 125 R blokk kell nézze meg a hirdetésem a képesen, meg a motor.hu-n
de eladó darabokba is
helo kkovacs ! Tudod mondtam hogy egyedül az nem tetszik a mocin hogy hi van belezve a kipu ! látom hogy bontasz egyet azért érdeklődök ,hogy ezen ki van herélve a dob , és hogy mennyiért számítanád meg nekem ?
Hát én siklósra járok iskolába, pontosabban jártam mert elballagtam
Sziasztok!

Nemtudjátok mennyiért küllőznek komplett kereket?
Ugy ,hogy viszek küllőket is és azt nem kell venni!
hello emberek!végre összeraktam ma én is a gépem! 3 hete erre a napra vártam...el is kezdtem gyarapítani a km-eket benne amúgy levolt bontva szegény rendesen sajnáltam a kis déétéét
Hello!
azt itt a fórumon olvastam, meg halottam is hogy amikor ráadom a gyújtást, akkor a powernek kerelnie kell valamit, nekem nem kerel, de attól nyit rendesen, most próbáltam egy olyan motort amin kerel, szerintem ugyan úgy megy, nagyjából, csak nekem máshol nyit.
kkovacs tudnál nekem képet küldeni mailomra(votyesz13@freemail.hu)?mert nem láttam róla de érdekelne a sárvédő.előre is köszi.


üdv bolvar
Eladó Yamaha Dt 125R 1998 19000km szép állapotban hobbi célra használt
Érd: 06 20 5666 498
Hali!
Nekem egy 97-es 125R típusú van kéne egy hőgomba és egy kilóméterspirál-meghajtás szerinted passzolna hozzá?

Az indexek amik ezen a képen vannak milyen állapotban vannak? képet tudsz felrakni?

Köszönettel:

Darknox
kinek van eladó 125ös dtre elsö rezo ?hivjon sürgös lenne 06209687024
hali midenkinek ! van egy rakat alkatrészem 125ös lc dthez tank váz egy komplett motor blokk nélkül cross gumikkal elöl hátul ha valakit érdekel valami csörögjön 06209687024
Rácsra gondolsz, az első rezón?
1500ft.
Bocs...
A sárvádő vége le van vágva, mint a képen is látszik!
A lápa benne nem eredeti.
Lámpa nélkül, alsó+a felső sárvédő 2500ft.