Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itthon hát. A bicikli meg már megvan, és a kis köcsögöt is elkaptuk, csak már átkente a szarházi feketére az egészet(króm vázas volt),igy én arra gondoltam hogy apuci vehet nekünk egy zsír újat helyette, és b@ssza meg az anyját.
Hogy milyen nehéz bal oldalas kipufogót találni..... Sehol sem találok sportkipufogót... Ha valaki meg akar szabadulni egytől szóljon.....
06-70-224-8322 a számom, akkor a Vaterán is te kérdezted?
Üdv:Kálmi
Hol van már az a cím :)
Küldd el emailben, vagy msn-re!
Srácok a kérdésem még mindig fent áll! Jó ez a tank sapi az én motoromra?
Skodi! Küld a lábtartókat! Postai utánvételell. a cimet tudod!
jo mostmár megmondtátok, a régin nem igy volt az meg Slim mondat meg :D de megnéztem a könyvét a moccnak és igy van, azért tudok inglisül már annyit h egy manualt elolvasokXD csak a faszomgondútaXD
Hello én válaszoltam. valami elérhetőség érdekelne tel. szám
nagyvasponthún biztosan találsz, de én nem pesti vagyok
ok, ki lopta el a bmxet?
ma este ottthon leszel?
üresben azért világít az olaj vissza jelző is mert ez egy ilyes féle teszt h müködik-e az a lámpa nekem is világít az új dt-men is meg a régi motoromon(suzuki rmx50) is világított üresben az üres jelzővel együtt..
srácok ezzel semmi gond nincs igy:D
lovas!
Lábtartókkal mi lesz?
Én egy ezresért adtam el DT műszerfalat múltkor, az is hibátlan volt :)
Igen láncszettre gondoltam! köszi szépen! nem tudsz a 3 kerületben valami boltot ahol lehet kapni?
Hali

Az olajjelző lámpa az addig viéágít amíg be nem rakod sebességbe az úgy jó emlékszem mikor megvettük a DT mi is baparáztunk hogy tuti nem jó meg ilyenek de felhívtuk az előző tulajt és megnyugtatot hogy csak sebességbe kell rakni, de biztos hogy igaza volt mert egyszer jártam úgy hogy kezdett kifogynmi az olaj és akkor már világított menet közben is.
:D
Én így tudom!
Szeva!

Gyújtásra rakom, aztán kb 2-3másodpercig világít az olajjelző lámpa aztán kialszik.
Az üresjelző pedig folyamatosan világít.
Nincs olyan hogy mind a kettő ég addig még a motort sebességbe rakod! Akkor az nem nagyon jo.
Mert ezek az olajszintet mérik!
És akkor ég folyamatosan ha kevés az olaj a gépben.
pont olyan malagutit láttam itt földváron is mint amit vettél a gyerekeknek :) itt a kissrác buko nélkül kente az utcán, majdnem megállitottam szolni neki h öcsi az nem a rendör miatt kellene ám :P de elszáguldottXD a pockettal végül mi lett?
de gáz, lensulta? hallod Kawa szoljál hova kell menni és végigverjük a cáládot, vagy nem olyan cálád? XD itt a srác CRMjét lopták el, nemtom azota meglett-e
jah és Kaldi köszi tudom h egyböl elalszik csak a régin nem kellett semmit csinálni és elaludt üresnél is... de ez világit.. és meglestem, rendben van, irta szervizkönyv h "the light come out when the bike is in neutral position" (nem szo szerint igy:P) tök örülök, tehát nincs összekutyulva-Sakoonak még egyszer hála érte, ennyiért nem kaptam volna hibátlan müszerfalat sehol sem, ezen még szinte karcolás sincs :) meg neked Kaldi, már rendes azon gondolkodtam h darabolom a kábelköteget és átkábelezem faterral :D
Legyen mondjuk 2 rugó.
Vagy bevered annak a kis köcsögnek a pofáját, aki ellopta a fiam bmx-ét(holnapra már meg lesz a címe is a név mellé), és akkor megkapod ajándékba, még be is szerelem.
Mit kell erről vélemény?
Jó nevű márka, szintetikus, 2t. Rossz nem lehet.
Nem te kérdezted a rezót tőlem? Nem is válaszoltál, hogy kell-e vagy nem?
berakod sebességbe és 1ből elalszik!
ilyet feltételezni rolam ajándék ár helyett forintokat tudnék adni, hogy mennyit azt beszéljuk meg