Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt komolyan mondod? a régin nem igy volt... de akkor, fasza... Slim, meddig tart amig elalszik az olajlámpa? remélem nézi a netjét azt ir valamit :D csakmert azon ugyanilyen müszerfal volt mint ezen
tesóm autószerelőnek tanul volt vagy 2motorja neki is de ő azt mondta hogy inkább öntsek bele vizet mint azt a rosz olajat bár csak szivat mer a DTre is azt mondta maradtam volna a szimóná:S
Kawa Castrol TTS-ről nem tudsz véleményt mondani?:) 2t fullszint olaj
ha berakod üresbe akkor az olajszint jelzőnek világítania kell az üres visszajelzővel. ha berakod sebességbe akkor pedig elalszik...
yamaha dt 50cc re 90es évjárat.nem mai gyerek kellene első hátso fogaskerék,valamint láncszett.
nemtudja valaki hol érdemes keresni?
jaja tudom de majd egy gianelli rezotol meg uj láncszettöl várom azt h menjen egy 130-at és legyen egy 100-110es utazom :)
ennyit bír és kész
de én inkább földutakon nyúzom 7-8 ezres fordulatokon
1-2-3 sebességekben max
homok erősen fogja
jaja, egyszerüen vége ott... kellene rá valami fasza rezonátor... de az a bajh a láncra sincs pénzem és most nem tudok megengedni egy kipufogot, meg mást akarok venni ha lesz pénzem... de leszarom, majd hoz a jézuska vagy nem tudom... addig majd sokat megyek terepre ott ugyse kel 140-el menni:D jelenleg a vége igy 120 körül alakul, most méregettem az uj müszerfallal
az is tök jo meg minden de van egy nagy csatlakozo abba fut csomo kábel és az olajé ürest jelez az üresvisszajelzövel egyetemben:S szoval pirosan is látom ha üresben vagyok de az olajat sehol... nemtom mit csináljak szét nem akarom darabolni azt is, nincs ötletem miért kutyulodott össze, mindet jo helyre kötöttem amugy és minden müödik is...
ez a része működik.és gázadásra is olyan 6000-körül nyit.de a motoron nem érezni semmit hogy jobban húzna.és ha leállítom a motort akkor is adja a zünnögő hangot.
Nincs, ez arról szól hogy a gázt szabályozzuk, nem ő szabályoz.
Vagy elektronikus, szervómotorral, vagy mechanikus röpsúllyal. Mindkettő a fordulatszám alapján vezérli.
Csinálj úgy mint ha nem tudnád...
Van hát, de ezt már nem úszod meg ajándék árban.
tilt?
az nagyon kevés nem? :S Slim is azt hiszem 3000-et mondott amiota elvittem a motorom, én is raktam bele kb annyit, talán kicsit többet is... ebbe meg mégtöbbet, bár 7000-nél tilt 6odikban kell majd egy faszább rezo, meg láncszett, oszt akkor jo lesz :D
Szar a link!
Srácok ! Szerintetek az a tank sapi jó az én dt-m re is?
http://www.rmcmotor.hu/
Üdv. mindenkinek dt 80-hoz keresnék gyári első kipufogó dobot ,rezot kérlek hívjatok 06 20 264 01 32 előre is köszi üdv zoli
első 1100ft
hátsó boltban:3-4000ft
Lánc:kb 4papír
Már ha a láncszett re gondoltál és nem a váltóra
Sziasztok! szét van m,enve a fogaskerekem a DT 125-ösömön! nem tudjátok mennyibe fáj egy szett rá?
Kéne fesszabályzó, Kawa neked esetleg van készleten?
a lényeg ugyan az mindegy hol van
Nekem a tuloldalt van a power és a hűtő is az azért van mert másik fajta DT?( Nekem 125R 97-es)
ja,és nincs valakinek képe CDI röl (nem tudom meik az ,)
ebbe akkor má nincs fojtás
leveszed a power deklijét ott van 1 anya és megtekered erre arra kulcsal hátha megindul