Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háát nemtom hol laksz de papir nélkül falun mondjuk nem nagyon szorakoznak csak nagyobb városokban ciki. ezek a polgárőrök meg a természetvédők vagy mik azok is csak azért mennek ilyenkor az ember után mert nagyon unatkoznak...
Az meg a másik amikor egy 97-98-as DTnél irják hogy megkimélt meg hogy bontatlan blokk háát én ilyen motort biztos nem vennék mert ha igaz is hogy bontatlan akkor az első gondolatom az hogy nálam fog széthullani mert itt az ideje már... Nem a DT-ket bántom nekem is az van nagyon jó kis moci csak az agyatlan hirdetéseken húzom fel magam.
csak a cross ellen játszik azis hogy 1ik span 200as TSRje van és ua. áttétellel mint nekem csak elől elvileg neki 14es van és felsőtárkányba a pályán esett egy kicsit
cross páncélnál a vállvédő eltört a válla szétment és az eszméletét is elvesztette.... szval ott ha esik az ember csak nagy lehet és korán nem akarok meghalni
de nemhiszem hogy a köv. motor enduro lessz.... mióta kimentem 1x 2x pályára és mentem haver czjével nagyon megtetszett....
Jó hozzáállás
a rendőrök nem érdekelnek mostsincs jogsimk 3x kergettek meg 1 polgárőr és 2 természetvédelmis szval jöhetnek .... eddig még nem kapott el senki le is kopogom.... és csak 80ccm
Háát nemtom a DT-nél is mindenki írja a hirdetésben hogy 30 meg 35LE... Egy DT sincs 30 felett szerintem legalábbis nem 200.000Ft-ért árulnák.
Hali!
Ahogy csoola mondta puccolás mondjuk a csere még nem biztos előbb nézd meg hogy nincs-e megszakadva a vezeték vagy bevan-e kötve egyátalán mert amikor megvettem nekem sem működött és kiderült hogy össze vissza kuszálta az elektronikát az előző tulaj de aztán egy két vezeték átkötése és működött is... probál meg megforgatni a power egy csavar van rajta asszem 10-es kulcs megy rá és mozgasd meg előre hátra lehet hogy csak beragadt esetleg a bowden nem szorul-e ha mindezeket megnézted és semmi akkor jöhet az elektronika csere. Ha akkor sem megy lehet hogy maga a mozgató motor rossz.

Sok sikert!
de nem zavar a 125/50? Szerintem úgy ne vegyél
bazz...hétfőn járattam a gépem és menet közben a lábfejemre esett vmi....azt hittem h vmi álatot baszott fel az első kerekem de nem....otthon vettem észre h ami a tárcsaféket tartja csavar, na az alsó esett ki gecc és már a felső is majdnem!lényeg az h rendeltem hozzá yamaha szalonban és 1100Ft 1 db csavar
csak néztem...
csoola!bocsi nem láttam h ennyien elmondták az olaj jelzős cuccost
kül földváron laksz?balatonföldvár?
mi a véleményetek a CRM-ről? lehet az lessz a következő gép mert ahogy nézem ua. évjáratba a olcsóbb a Dtnél és erősebb is...
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
részemröl tehát le van zárva a dolog :D az olajam meg elég is csak a benzin fogyott ki ma majdnem teljesen, szerencse h kutközelben lakom, az már kevésbé h egy forintom nincsXD
ez így igaz!nekem is így van!ha üresben van akkor világít az olajszintes lámpa is és amikor berakom sebességbe akkor elalszik ha van benne ha már kevés van benne akkor égve marad...
power elektronika csere, meg pucolgatás, bekem is szitköszenni mert a karbim tiszta retkes lehet
hogyhogy odaadtad neki, megtalálta neked a biciklitolvajt? :D vagy csak ennyire segitökész vagy megint... :D apropo segitökészség, azt kellene most megtudnom h a powermotort lehet e hallani menet közben, néha volt egy sipolo haelektronikus hangom :P (tudom tudom h a turbo az de mégis :D)
mit kéne átnéznem vagy mit lehetne vele csinálni?
köszi!
Lassan csináltathatsz egy matricát a gépre, hogy POWERED BY KAWA
megtoldottam a váltókarom 3 centivel
egy álom lett a váltás
lett fesz.szabályzóm Kawa bácsi szpoznorálta
az nem hiszem hogy a membrán hibája, amúgy egy 50es dété nem fog megindulni mint egy nyolcvanas,tudom mert volt nekem 50esem.Úgyhogy nem muszály szétszedned nem látnál benne semmit, talán még a tömítésnek sem tenne jót. Nézd meg képen kékkel van karikázva
köszi a választ
megnéztem, tényleg ott van, a karbi és a henger között de akkor sztem vmelyik napkapom azt a részt, és megnézem h mi van vele, mert egyáltalán nem érezni h megindulna tőle a motor , pedig a 80as dt-ken érezni kb 5000es fordulat környékén. ha szétszedem, akkor mit kell a membránon átnézni? mire kell odafigyelni?
Hello!
Ha nem zümmög akkor nem is nyit csak eleve nyitott állásban van és amikor elér egy fordulatot a motor megindul.. Szerintem
ha nmzmmög a power gyújtásnál az gáz?nyit rendesen meg minden, de egyáltalán nme zümmög még akkor se ha leállítom.
Arrow kipurendszer....Pest megye - Felsőpakony.....Képet tudnál küldeni? roccoko@freemail.hu