Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha balos (AROV)20 körül szerintem meg tudunk egyezni!?de te hva valósi vagy?
szerintem abban is van....a karbi előtt van az alu torok, na ott van, a vizesnek ez gumi, de tökmind1, a membrán alatta van.
Hello!
Nekem egy '93-as dt50-em van(léghűtés, dobfék...) és azt szeretném kérdezni, hogy lehet e ebbe membránt venni/szerelni? mert haverom 92-es 80asába gyárilag van, és h azt ebbe be lehet e tenni?
Csak 125 LC1-hez van, de az is vastag...
http://www.vatera.hu/yamaha_dt... -itt megnézheted!
kkovacs!

Nincs véletlenül LC1-es "vékony" központi telód(aminek jó a csillapítása is), amit elcserélném velem egy LC2-es "vastag" központi telóra(jó állapotú) ? Postázva...

Vagy bárki másnak? LC1-es telóért adok LC2-est!
Az nagyon jó ár!
Hamar eladod sztem.
Örülök hogy tetszik, használd egészséggel:-) Remélem az ára is megjön már a napokban. No ja alkalmi vétel volt neked. Itt van még a blokkja is ennek a mocinak, az is patika!
nekem van és még képet is találsz róla visszább a fórumban
minden tartozékával együtt 52000 ért odaadom. szinte csak be kell építeni, a gyorsan kopó müanyag fogaskerekek nagy része zsír új benne, tehát azzal se lesz gond
Szia!
Mennyiért adod így kompletten
Szia!
Ha jól emlékszem, a hátsóra gondolsz?
Ezen is vágva volt! - nézd meg a képet.
Van egy másik, az viszont nem gyári, kicsit erősebb a hangja, mérete megegyezik, arról is küldök képet, ha gondolod holnap!
4000ft.
azt vágom, haveroknál is menö ez a márka, és ahogy néztem egy gyengébb bico is legalább 30-40k... hát sok sikert :D de én biztos nem birnám h nem vágom szájon
Érdekelne...Bal oldalas?...És mennyibe kerül?
És fizetni fog a buzi, ha akar ha nem.
Mongoose Motivator, króm vázzal, krómozott kilépőkkel, 50 rugó ujonnan.
80-as ra kell a pufó?mert ha igen akkor szerintem tudok neked egy (AERO)ha jol emlékszem.
hát hidd el hogy ugy van ahogy ö mondta egy évig hajtottam azt a motort :) és azért hittem h mindkettö nem világithat mert azon télleg ugy van, de világit ha kevés az olaj, tapasztaltam mondom :) nekem most kb félig van a tartály, ha világit akkor ezt az oalajat leengedem és belekerl a castrol :) amugy már lezárhatjuk a témát, ha üresben van a motor, világitania kell az olajvisszajelzönek is, igy mutatja h még müködik, benne van a könyvében, amit én enm olvastam át
ők szereznek fölhivod és hoznak
http://www.gerecsemotor.hu/
van postai utánvétel
szerintem ez hülyeség havernak a TDR-en meg 1 másik srácnak is Aprilia RS-en úgy volt hogy világított mindkettő de ha sebességbe raktuk eggyik se.... de próbálj meg olajat önteni bele hogy úgy is világít-e
őszintén? szted nem kerestem iylet? tavaly vagy 2 csomit is láttam neten akkor nem érdekelt most kell és nincs
megyek énis balhézni :D merrefele kéne menni?
keress bontokat neten :)
sima BMX volt vagy ilyen kilépös márkás téma? szar helyzet lesz rábirni h kifizesse... meg sejtheted miért probálta átkenni :) amatör :P amugy mi lett, kipofoztad legalább?
szevasztok!
volna 1 kérdésem!
ilyen csomagtartót hol a rákba lehet magyar országon szerezni amin van kapaszkodó?
mert mindenmhol csak oylat láttam amin nincs
olyan mint a kék hátteres