Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát milyen szagú legyen a kipuffgáz, ha nem benzinszagú? Tegyél bele etanolt, oszt pálinkaszagú lesz!
Gondolom be van kokszosodva, rohadva maga a "szelep" a hengerben. Szedd szét, járasd meg, tisztísd meg.
köszi, nem szagolom
amúgy fekete a gyertya, csak nem tudtam h lejjebb vagy feljebb nyomjam a tűszelepet
ne szaglászd hanem a gyertyát nézd meg.
de lejjebb kell tenni ha sokat kap vagy fúvókacsere
hali, ha túl sok benyát kap akkor a karbiba a tűszelepet lentebb kell nyomni hogy kevesebbet kapjon?
mert kicsit benzinszagú a kipufogott gáz
Sziasztok!én most vettem egy 99-esDT-125-öst,és nem működik rajta a póver,de a zümmögő hangot hallani a gyújtás ráadásakor.a bovden ki volt akadva de már beakasztottam és beálitottam de nem nyit ki.Kérem ha tud valaki segitsen már!
ez a prox közel sem bír annyit mint a gyári dugó
gyári elment 50ezret egy gyűrűcserével
a proxban meg van majd 1000 de már zörög
mondjuk nincs kímélve, de azért többre számítottam, legalább 5 ezerre
Hy! Az enyémbe Replica volt nem volt vele bayom birta a melegedést is a tartós huzatást stb. Nemrég lett felfurva és most PROX-van benne még járatós de nemhiszem h gond lenne vele.
Hy! Az enyém is így kezdte és CDI csere lett belőle. Azóta kitünően működik
És van a szelepnek mechanikus változata is? Amit a kimenő gáz mozgat?
Nem kábel, hanem egy, az egyik oldalán kimart(az egyszerűség kedvéért mondjuk hogy félkör keresztmetszetű) vas henger van a kipuffogócsatornában, közvetlenül a hengernél, ezt mozgatja/elfordítja az elektromotor, így attól függően hogy épp melyik része van a henger felöli oldalon, csökkenti vagy növeli a kipuffogó csatorna átmérőjét.
A képen a piros részen látható fekete szinű félkör az, természetesen ez egy metszet rajz, mintha obi van a lézerkardjával félbevágta volna a blokkot hosszában a te kedvedért.
Páncélt itt kotorássz a polisport termékek között:RMC
endurosbolt.atw.hu, komplett páncéling 20k, sztem jo ár érte, én is onnan veszem majd
nemtud valaki eladó crosspáncélt olcsón?
Holnap este küldök képeket!
eza hengernél van a rezonátornál, és igen van a DT-n egy power elektronika, Yamaha Power Valve System, alias YPVS
de a kipufogóba megy vmi + kábel? Kawa elmagyaráznád? :)
azok a nyitási modra utalnak kb, szoval az elektromost motor inditja be a pneumatikust meg gondolom a kiáramlo gáz maga, de Kawa elmagyarázza neked ha akarod arra mérget vehetsz:D
nah meg elvileg a power szelep a kipufogóba van akkor az hogy lehet elektronikus meg mehanikus?
Hello!
azt itt a fórumon olvastam, meg halottam is hogy amikor ráadom a gyújtást, akkor a powernek kerelnie kell valamit, nekem nem kerel, de attól nyit rendesen, most próbáltam egy olyan motort amin kerel, szerintem ugyan úgy megy, nagyjából, csak nekem máshol nyit.
mi a véleményetek a Castrol TTS olajról? most azt öntöttem bele de eddig semmi újat nem láttam:S
hello

DT hez keresek hátső helyzetjelzőt.ha valakinek van pls írjon mailt erre a címre:votyesz13@freemail.hu


üdv bolvar
hello
kkovacsa aakor érdekelne a sárvédő.valamiért nem enged e-mailt írni freemailról.írj nekem egy pontos címet és árat és ha tudsz egy közeli képet a sárvédőről.előre is köszi.


üdv bolvar
a lényeg h minél jobb fullszintetikus 2T legyen
Ok köszi