Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello
ke_szisz engem lehet érdekellne azt jobb vele a gép ? mien hangja van hangos?
mennyibe adnád?
hello!

irtam neked emailt , olvasd el
nekem is hidegen csak fulladozik, indítás után egy kis szivató másodpercekig aztán már mehet is a móka
hidegen neked sem akar menni, vagyis fel sem pörög, csak fulladozik?egy két perc után meg megy mint az ökör?
Szia
Ez egy 95ös Yamaha DT125R mocira átalakított 2002 es KTM sx 125-ös kipuffogója. A jobb oldalon van mert a gyári DT kipuff is ott van!
Üdv
motorkovacs@gmail.com a mail címem.
azt közben megláttam hol lehet megnézni.
a sárvédők milyen színűek?a hátsót lámpával adod?és hol lehet megnézni őket?
Ja, van még 125-ös poweres fő "törzs" kábelköteg is jó állapotban, keresett itt valaki. Egy ezredes.
Hellósztok!

Van pár eladó vizes LC2 DT-cuccom, főleg vázelemek. Holnap majd tolok fel róluk képeket, meg felteszem őket a VATERAra. Amik vannak nagyjából:

-első teló kiflikkel,csapágyakkal, tárcsáshoz való -10000
-kormány, merevítős, gyári - 2500
-komplett tárcsafék rendszer, nyereggel, karral, munkahengerrel, fékcsővel -10000
-első kerék tárcsával, tárcsa nélkül -6000+4000
-hátsó kerék lánckerékkel, nélküle -7000+1000
-központi rúgó -5000
-komplett első lámpafej, égővel, tartóvassal -5000
-első-hátsó sárvédők 1500-1500
-légszűrőház, guminyakkal -2000
-akksitartó műanyag -1000
-fordulatszámmérő bovden(DT125LC2) - 1500
-csupasz hibátlan váz, lengővillával, szilentekkel -6000
-lábtartók, rúgókkal - 2000
-fékpedál pálcával (125) - 1500
-alsó láncvezető bakelit "keret" -1500
-indexrelé -1000

Na kb. ennyi a cuccok listája irányárakkal, képeket majd sztem a vaterára teszek fel, ne itt terheljem vele a fórumot. Miskolcon vannak amúgy, de végülis postázható minden. Érdeklődni: skodi84 kukac freemail pont hu címen. Küldök képeket, ha kell.
amugy a 80-assal akarsz menni pályára? remélem csak viccelsz :D de ha pályázni akarsz tudok neked egy elado mocitXD RM125 :D terepre meg nekem is kell a csimma meg a páncéling is
a régi 125ösön is balrol megy
125 ösökön a kipu jobbról megy a 80-ason balról ez melyik?
Utánnanézek! 125ös DT-n volt! Szerintem jó a 80asra is!
Üdv
nem próbáltam még... de muszály... főleg hogy majd menni akarok pályára is
én CSAK közuton használom, méghozzá betonon :) ha terep akkor nekem is hosszugatya... :D én páncélt meg csizmát akarok venni majd-tényleg, te probáltad már csizmában?:D ugy tartja a lábad batya h olysan ürest vált vele elöször az ember amilyet még nem láttál! érezni nem lehet eleinte kicsit se...
hello!
érdekelne
ha adsz egy email cimet , vagy vegyél fel msnre (ott van az adatlapon a cimen), és ott a többit megbeszéljük!
és arra is rádöbbentem ha megyek vhova majd dolgozni nyáron bekell szereznem normális motorosruhát meg kézvédőt ez így most 0:S
srácok a tegnap után megfogadtam többet nem motorozok rövidnagrágba.... erdőbe ma 40cmszéles benőve fűvel a két oldalon meg végig csalán:S és mais hosszú nadrágba szétcsipkedtek 2nadrág meg elég necces:S még 1 is:S
Ok.
okkés! akkor ha aktuális lessz a dolog! meg elkezdtél bontani! Oda fel is megyünk a cuccokért ,ha neked is jo?
Nem vagyok onnan messze!
Nincs msn-em csak mail-em!
Hát jó lenne! végre
Én is megyek vele mindenhova!
Mióta megvettem már 3000km-t tettem bele!
Vmikor összefuthatnánk!
Nagyon jó idő van! Ma már póló, rövidgatyába mentem vele én is!
Hawernak meg gyűrű törése lett a gépébe! Ugyanolyan 80as mint ami nekem van!
Elég csúnyán elintézte a sorsát!
Most sztenderen van!
nah mi van lesz SM?:D enyémmel mostanság járkálok már mindenfele :D tök fasza, ma jo volt tegnap meg nem annyira, mondjuk már napok ota rövidnadrágban mászkálok utcán holott megfogadtam h soha többet csak hosszu:D
XXII. ker, az nem Campona környéke?