Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem csak a felni aggyal! De ha a tácsát is odaadod akkor lehet az is!
Havernak kéne a berugókar és a tengely!
Na az jó! Mert pestre minden 7végén járok fel! Haver meg minden nap!
Ez az msn címed?
Budapest XXII. ker.
Csak felni kell, v. tárcsával , gumival...
motorkovacs@gmail.com
okkés! Ha majd bontasz és eladó sorba kerülnek cuccok akkor amiket irtam azokat már vinnénk is!
am merre fele laksz?
Csak várom ke_szisz válaszát mert holnap elutazok és nem szeretném elszalasztani ez a ktm kipu-t
Feltéve ha jó rá.......
Akkor a gyári a kipufogó.....Mert attól függ h mennyiért szerzek már "tuningolt" kipufogó..Mert az eredetitel kéne vinni az egyik szerleőhöz h kivegyék az elejéből az a bal jobb jobb kanyart ami fojtja a motort....
Jók az alkatrészek...mind a kettő működik, egy- két dolog hiányzik, és a kettőből akarok egy hiánytalant, úgyhogy egyenlőre van minden még.
Mert most csinálgassuk haver gépét és kéne 1-2 dolog ,ha szétbontod igény tartunk rá!
Te, hogy érted , hogy első kanyarulat nélkül?
Az egész, csak 2db -ból áll : az első rezó, és a hátsódob...
És mikor akarod szétoperálni? Berugótengely és a kar jo?
Szia!
Igen, LC2 -elöl tárcsa , hátúl dob...
Szia!

Milyen a dt amit szétakarsz bontani?
Elöl tárcsafékes? Mert akkor én megvenném az első kereket!
És havernak kéne egy berugótengely, karral együtt azt is vinnénk!
ke_szisz mennyit kérsz a kipuért? mert ha jó a 80-ra akkor elvinném
Egy egész rendszer kellene az első kanyarulat nélkül mert nagyon fojtja a motort és a max 7.000 rpm.......
Szia!
Elvileg kell neki
Ha sikerül megcsinálni a teleszkópot kicsit "megzargatom" hogy melegszik-e még.
HEhhe Azért nem olyan vészes nálam a helyzet :)
Szia darknox. Forog a vízpumpa tengelye?
fúvóka próbálgatáshoz tuti módszer:
beforrasztod a lyukat majd kifúrod
aztán hogy hol kapsz pl 0.80 0.90 es stb fúrót az kérdéses
elméletileg van, aztán gyakorlatilag.........
Van 2db 80-as Dt-m és lehet , hogy az egyiket szétbontom... első rezó kéne?
Mennyit érne meg neked, ha...?
én ezért adtam el a simsonomat, mert ha már jó volt 3 hétig akkor 3. hétre valami nagy balhé történt vele. pl dugó eltört meg hasonlók aztán mikor jó lett gyorsan felraktam a neetre és el is vitték
kkovacs neked is kiufogód van eladó a 80ra?
Hát sajnos de ez benne a jó mindig van mit szerelni
Sziasztok! Szükségem lenne egy dt 80-as hoz valo jobb hátso idomra!mivel az enyém valahol letörött vagy lesett! A képen bekeretezve láthato a hiányzo alkatrész!Aki tudna nekem segiteni, az vegyen fel msn-en..!cseketto@hotmail.com
ismerős helyzet. ha jön a gond akkor csőstül!
Sziasztok!

Megnéztem a termosztátot kivettem működik mert forrovizbe raktam és nyit de mindegyiken kéne lenni egy luknak ezen el volt tömődbe kipucoltam csak azt vettem észre hogy amikor zár vissza akkor ferdén kezd el zárni (nyitásnál nem figyeltem) az baj? Csak mkost a proba szünetel mert folyik az első teleszkópból az olaj így meg nem nagyon akarok vele menni...
Javaslatom, h nézz meg a Vatera.hu- n: RD-DT