Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

km órának a hátlapjával mi lett?
merre lax?
Esetleg ha vkinek van feleslegesen egy dt125r-hez power motor azzal szivesen tárgyalnék
itt van pont ami neked hiányzik, sőt egy fasza olajtartály is mellé, jó az ha van.
Helo.
Engem érdekelne 125 ccm-es elado Yamaha Dt.Legyen rendszámos és olyan 2002-es vagy annál fiatalabb.Akinek van ilyen az írjon a h.david44@citromail.hu email címre.
az olajtartály szintjelzővel egybe:2500
Műszerfal:4500
fesszab:5000
hello
valaki megtudja mondani a számát annak az ic-nek, ami a poweren belül, a nyáklapon van?
No ma itt járt 2 helyi dt-s ismerősöm, pillanatok alatt szétkapták a gépet aztán ki is fosztottak. mindent elvittek, de valószínüleg eladogatja majd a nagy részét, és felkerül ide, csak a sok kis apróság, ami faszább volt az enyémen kell nekik.
megmaradt viszont az olajtartály szintjelzővel, a müszerpanel, meg a fesszabályzó. mindegyik szép és müködik, mindjárt szúrok is képeket.
én inkább csináltattam 2-t is!
igaz ingyen volt, de használttal nem próbálkoznék!
ugyan annyiért csinálnak neked újat és olyat amilyet akarsz!
pl én 4 menettel kisebbet csináltattam és ha kicsit meglököm a sztendert 1böl felugrik!
szóval sztem inkább újat vegyél!
És ezzel nem az üzletet akartam rontani csak jótanács!
sztender rugó érdekelne
Sziasztok!
Valaki tud egy fasza DT szerelőt Budapesten vagy környékén? Fontos lenne!
Köszönettel
Darknox
első lámpát mennyiért adnád?
Sziasztok!
Van elfekvőben 1 db dt 125 öshöz gianelli elsődobom,/homokszórt/telómagasitó/hátsó, gyári/gyujtáselektronika,és mindenféle dt 80as alkatrész/kerekek,blokk,telók,papiros váz,stb,hütő és trafó nincs. abarth57@freemail,hu
nekem szerelő mondta, hogy ezek 1 rakás szar nem érnek... ő mindig csináltatja 1500ért az oktognnál. az is fém csak van rajta olyan bevonat mint az autók hengerfej tömítésén. de ha ezt használja akkor mindig pasztával rakja össze és akkor jó...
én simán paszta nélkül összeraktam és semmi baja a cuccnak
vagy nem jól húztad meg vagy hiba van valamelyik síkban
Én az enyémen kikötöttem az olajpumpát, így a tartályt sem használom, ha a régi dobfékes dt szintjelző jó a tiédbe, akkor ingyenpénzért elviheted. Kópháza sincs túl messze.
a telóhoz sokat nemtok hozzászólni az olajengedésst házilag szerintem nem fogod tudni megcsinálni habár nemtom. a crm meg nekem is colt igy én gyertyacsere karbiállitás aztán hátha javul,
meg ami az olajat érzékeli (egy ilyen henger alakú cucc a tartájban) az viszont komolyan érdekelne
EGYENLŐre csak érdeklödnék esetleg első villa kompletten, fékkel, kerékkel mennyibe fájna?
Persze, hogy érdekel!
Külön csak a küllők is érdekelnek, sem az agy, sem a felni nem kell, ha ezekre szükséged van tedd el tarcsiba akár.
Írd meg mennyit kérnél érte!?
kkovacs@freemail.hu
Köszi.
Hali..
LÉGTELENTŐ TARTÁLY KUPAKOT keresek.. nincs valakinek egy felesleges elfekvőbe?..
az enyimet ellőtte mert a vadonat új hengerfejtömítés lóf***t se ér paszta nélkül..
irjon pls akinek van felesleges (csak kupak kellene).. v ide v a mailra: bjanyi@freemail.hu
Egy kép érdekességként..
sziasztok, van egy dt 125 lc2 esem(vizes, elöl tárcsa) bontás alatt, azért bontom mert a blokk rendetlenkedett, meg amugy is megbüntettek má vele, és nem akartam költeni rá
tehát a cuccai jó állapotúak. minden eladó róla , nagy és kis dolgok egyaránt.
ami már NINCS meg:
oldalidomok
ülés
tank
kipufogók
hátsó lámpa
(blokk, karbi, powercucc meg el van már igérve)

érdeklődni a sakoo@chello.hu
vagy06205720395
ja és látom CRM ed van
egy kérdés haverom vett nemrég 1 CRM et 125 ös 1990-es mielöt kinyit a power dadod kb 6-8 ezerig csak dadog valami tipp
mert elbasztam
puhány volt a telo koppant hát keményitetem rajta
2 anya van (egyik kontra) a fölsöt tekertem föl max ig mig a menet végére ért és visza ugrot gondoltam kemény vagyok a telo meg puha még ráteszek 1 lapáttal. a kontra anyát(also) föltekertem a másik ig ,mind a két anya vékony beálitottam egy más mellé öket a kulcsot ugy tettem rá hogy mind kettön rajta legyen és tekertem addig mig az also anya a menet végére ért ,gondoltam fasza.
mentem motorozni kiderült hogy kicsit tullöttem a célon a kis buckákon nagyon kemény volt , gondoltam ma neki álok puhitok rajta de észrevettem valami szar a 2 anya nem volt egymás mellet elcsusztak (ez azért lehetett mert a 2. ik anya nem volt a meneten ) és nem is ment visza ezért szedem szét
ja és az olajat is engedi
szoval elbasztam
például