Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

srácok megtörtént a legrosszabb:S kilyukadt a dobom még egy helyen és ma leszedtük hogy bepontozzuk elkezdtük csiszolni és 1,5cm sugárba berepedt:S nagynehezn bepontoztuk hogy még ma tudjak menni mert most 4 olyan hiba lett rajta mint volt és holnap új lemez kerül rá... mármint remélem összejön
köszi
Hát mondom havernak ! És holnap irok ide neked hogy érdekli-e vagy nem! Leszedtem a képet majd megmutatom neki! Ha érdekli akkor adok egy msn cimet!
Helló érden van a motor szép pipec állapotban van az irány ár 165.000 lenne alkudni kell, csere érdekel
Csiszi! Igen hátsó felni kéne dob fékes! Remélem azt mondod ,hogy neked van eladó mert akkor nagyon megörülnék!
helo slim ! megtudod nekem mondani hogy hol vetted a dobodat és hogy , hogy an visenkedik vele a motor ? kipörög rendesen ? köszi
ARROW-al már nem !
Am tuti a hangja az biztos !
csáó, neked 80as DThez kéne kerék?
Kkkovács! Neked hiányzik a felniböl 6-8 küllö? Ha igen akkor lehet úgy használni? 6-8 db. küllö hiánnyal? Mert ha igen ,akkor összerakom ú gy ameddig nem találok felnit! :-S
Sefzoli! Mennyit kérsz a motorért? Mert haver most akar venni 80-as DT-t! És még annyit hogy hol laksz? Mert ha nagyon messze akkor esélytelen!
Szia!
Nekem is kellene egy pár küllőt pótolni, ha esetleg lenne eladó az emberkének (6-8db) tudnál segíten?
tel számmal, vagy valami elérhetőséggel?
Köszi.
www.nagyvas.hu itt megtudod nézni a szimering méretét évjárat szerint
hi!
meg lenne egy olyan kérdésem hogy nem tudja e valaki az első teleszkóp szimering méreteit(számát), hogy ne kelljen szétszedni azért is hogy megnézem meg utána megint.125-ös 1990es.
köszi!
hello!
Helloszia!
Egy bicószervizes idős embert találtam aki otthon megcsinálja, nála van minden aztmondta, hétvégén érdeklődhetek már nála a kerékért, majd akkor írok.
Más.
Pinkmotors viszonteladójától rendeltem Győrben dugattyút és fúrták is a hengert, szép munkát végeztek, dugó,gyűrű is egész jól szolgál tavaly nyár vége óta, vettem tőlük még ezt-azt, elégedett vagyok velük.
az számát így hirtelen nem tudom
majd megpróbálok utánanézni
Helló mindenkinek yamaha dt 80-as hoz keresek gyári első dobot és első lánckerék rögzitő lemezt.előreis köszi a sgitséget kérlek hívjazok 06 20 264 01 32-es számon üdv zoli
Ha valakit érdekel a motor eladó 80/50 de táblázva van a henger.91-es
bosch-nak mi a száma?
Sziasztok! Remélem tud valaki nekem segíteni?! DT 80 hoz kellene valahonnan előkotorni egy kapcsolási rajzot (gyújtáshoz) '93-as évjárat. Ha valakinek van legyen szíves segítsen! Előre is köszönöm!
ha nem válaszol addig senki suli után csinálok egy képet, nekem kettő csavar tartja
sziasztok.
tudna valaki feltölteni nekem ide vagy valahova egy képet a hátsó lámpáról alulról, hogy mégis hogy néz ki a felfogatása, nekem le van törve, így vettem a motort, felraktam, de nem az igazi.125-ös 90es évjárat
köszi
Nekem is bosch gyertya van benen vagy 5000km óta nincs vele probléma
sziasztok!
pink motorsal valami tapasztalatotok van?
pl ha nem jó a dugattyú mérete amit küldtek szerintetek vissza cserélik? csak beletoltuk a hengerbe és kiderült, hogy kurvára nem jó méretet küldtek, mert haragozik benne.
igaz futár hozta ki, de ha kicserélnék azt a 250kmet is leautókáznánk csak cseréljék ki, mert azért 23ezer kicsit sok számomra arra, hogy díszelegjen a wössner dugattyú a polcomon...
én régi DT-met akkor akikkel motoroztam azok közül csak haver Cagiva W8-a múlta felül... kérdezzétek Slimet milyen hagnja voltXD egy nem tetszett, h visszhangzott a dob, amugy király volt
simson csak ciripelésben lehet az első a dt-vel szemben
én leszarom kiröhögm az ilyeneket, már irtam amikor a 30 éves simsonjárol szarozta a gyerek a 80-as DT-met... aztán mégis mindig lemaradtXD