Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minek szeded szét?
szedett már szét valaki DT központitelot(nem gázos) esetleg 1-2 tip vagy jo tanács
mert holnap ez vár rám
Sziasztok! van egy 125-ös Dt-m és azt akarom megkérdezni, hogy hogy kell kiszedni a powert?
Kkkovács! Ma rendeltem felnit a GERECSE MOTORTÓL! 14.000HUF + posta költség :-S!
Szerintem szerdára itt lesz össze rakom és ha jó akkor eladom az én felnimet ha kell még neked ?! Az árat meg még megbeszéljük!
Üdv: Norbi
Honda imádó! Szerintem a telegdi nem az akire gondolsz mertnézem, hogy te Csolnokon laksz! Telegdi Attila meg a haverom kisharsányba lakik ott ahol én!
ZOLTÁN17!

BONTÓ:
Szatyina Géza
06 20 427 1314
06 34 372 828

Valahova ki kellene már rakni ezt a telefonszámot! Kezdek mérges lenni, h 2 hetenként be kell rakni!
Köszi előre is! - amúgy nem szokták hegesztgetni, főleg ha már ennyire sz...,ilyen rozsdásat még nem is láttam amin már átszakadnak a küllők
10-ért tudok bontottat, ha érdekel (komplett kerék), csak egy pár küllő miatt nem akarom megvenni...
valakinek nincs feleslegbe olyan valami ami a kerékben van és leszorítja a külsőt a felnihez?
olyan csavaros izéke
az első és hátsó kerékbe de ha csak a hátsóba lenne az is jó
telegdi te az a telegdi vagyakire én gondolok? Hol laksz és hova jársz suliba?
Lovasn: Ok. csak érdeklödtem!
Ok csak érdeklödtem!
5000 Huf
Akkor nem tudok segíteni sajnos, nekem is hetekbe tartott mig felkutattam egyet!
Öszintén megmondom haveri alapon csinálták,nemtudom
felvetté már csak nem látlak soha mindegy.
azért itt a címem:
boss_b-boy@hotmail.com
jah és srácok beálltunk most az esőbe 1 garázsná nekem pont szervíz alatt a Dt és haver vitt ki 2moci volt DT125 és rx 50 a csávó odajött fikázta az RX-et elküldte cigié és haver nem hozott mer nem volt szürke bond elmentem haver odaadta a 25ös DT-t még járatós de alacsony fordulaton is meglepően jó volt:)
Hello mindenkinek nem tud valaki Yamaha DT 125R 1992 évjáratú motorhoz tankot mert enyém egy kicsit össze horpadt és menthetetlen. Ha valakinek van eladó, vagy bontót tud az írjon előre is kössz mindenkinek!
hello!
mennyibe fényezték le a motort neked?
Eladó Yamaha DT 50,levegős,96-ös frissen festett idomokkal,nagyon jó esztétikai állapotban,motorikusan,mechanikailag is kifogástalan,szezonra felkészítve.
Érdeklödni itt,vagy telefonon,06 30 9384 334
Hello
Az az üresjárat jelző, a villás végét a váltókar alatti csavarhoz kell rögzíteni
hello
már beszéltem veled, én Andornaki vok. Jó lenne, ha felvennélek msn-re ott meg tudnánk beszélni
igen ott, dt125r
h szo**jon hugyos havat... megvan..
help vki nézze meg nekem h a képen látható vezeték hová megy..a blokkból jön ki egy villás saru van a végén..nemtudom mi alatt volt.. világoskék színű vezeték ami kiválik a kábelkötegből!
help sürgős!
Mennyit kérsz az idomokért?
Ha valamelyikőtöknek kéne vagy ismerősötöknek!