Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van rajta láncvezető?
Sziasztok!

97-es DT 125R-re keresek két alkatrészt, aki tud dobjon mailt. (Bontót már kérdeztem)
- Első láncvezető
- Hátsó láncvezető

Köszi.

Dávid
Szia!

Van egy lyuk, ahhoz kell igazítani a powert alaphelyzetben,
ha leveszed a leömlőt láthatod, hogy mikor van teljesen nyitott állapotban a power.
Indításkor a motor a véghelyzetek között megmozgatja, ha működik és
alapesetben zárt állapotban van.
Ha bent van az aksid elég gyújtást adni rá, be sem kell rúgni.

Mellékeltem egy képet manualból.
sziasztok

segítséget szeretnék kérni a powerszelep helyes beállításáról hogy melyik az a pozíció amikor fuul ki van nyitva a megfelelő fordulatszámtartományban. Hogy néz ki az alaphelyzet gyújtás nélkül?


előre is kössz
hali!
tudna nekem valaki feltölteni ide egy oylan képet amin a levegőszűrő van felülről.
igazából csak az kellene hogy merre megy belőle a cső.
nekem az nem gyári volt és nem bírok rájönni hogy az hogy van.
köszi
Jaj és az elsőlámpából igazából csak az izzó foglalat érdekelt volna, nem az egész, gondoltam csak azt úgysem adnád el.
hello!
Szerintem tök ugyanaz, mint a 80-asé, ha nincs benne power. DT 80 könyv: http://yamahadt.uw.hu/
Nem a hűtő 1 literes, hanem az egész vízrendszer. Magába a hűtőbe kevéske víz fér, töredéke az 1 liternek, pár deci lehet.
keresek régebbi levegős 125ös 6sebis dthez elektromos bekötési rajzot de ez már a központi rugós tipus.
akinek van vagy tud ilyet jelezze.
THX
Aha! Vágom már mit akarsz mondani, de attól még szerintem a motor hűtésnek menni kéne max az előmelegítő nem működne.
dtre keresek hatso dobot. hol erdemes megvenni?
Erre a belinkelt cuccra nekem valami fizetős oldal jön be
Akkor holnap folyt köv köszi minden segítséget. Jóéjt
én is a napokba láttam egyik miskolci dt-n
hogy a porlasztóba gyárilag bevezetik egy mellékágon a hűtővizet, hogy télen is hamar felmelegedjen üzemi hőfokra.. durva
Igen már arra is gondoltam hogy esetleg egy kisebb hűtő van rajta azért melegszik holnap csinálok egy vízpumpa ellenőrzés és képeket a hűtőről
hello, igen, küldtem egy emilt, abban leirtam a részleteket
nem "egy" hanem "ez"
Porlasztó légtelenítés?
Ne b@sszatok már ki velem!A porlasztónak az a dolga hogy LEVEGŐT keverjen benzinnel. Mi a szart kéne azon légteleníteni?!
Amikor megvettem ennyire nem forralta magát tehát egy idén jött elő...
Yamaha TZR125 '87-'93 és DT '88-'02 szerelési és karbantartási kézikönyv:
http://rapidshare.com/files/11...
Háát ha épp nem is speciális fagyállót de azt is szoktam bele rakni és desztllált vizet de inkább deszt vizet...
Kikérem magamnak! Max középkorú sas!
Szóval:
Döglött a vizpumpa, ellenőrzésről már irtál, vagy leveszed a vizcsövet és beinditod a verdát(pár másodperces víznélküli járástól semi baja sem lesz) és ha jó akkor ész nélkül jönnie kell a viznek.
Dugulás van a hűtőben, nem kering rendesen a víz, ezért forr fel 20 perc után, esetleg hűtő tisztitás(vizkő ha valami barom sima vízzel használta) segíthet.
Hengerfejes, de akkor tényleg kéne buborékoknak lenni, és inkább a tágulási tartályba nyomná ki a vizet(feltéve hogy a hűtő és a tágulási közti cső nincs eldugulva/megtörve).
hát így első blikkre ennyi...
A DT vízhűtésű tipusokon 1 azaz egy literes a hűtő... Gondolod nem gyári, mi? Holnap dobjál képeket.
Esetleg. Sztem olyan lehet még, h nem tömítéssel van összerakva a blokk, hanem tömítő pasztával. Namost ha túl vastagon kenték, akkor belefojhatott valamegyik lyukba, ahol a víznek kéne áramolni.
Ez csak úgy derülhet ki, ha szétszeded.
Esetleg leengeded a vizet, és kompresszorral megfújatot valamelyik gumicsővet. (sztem a 15-öst a legegyszerűbb)
Egyébként így vetted, vagy egyszer csak elkezdte forralni a vizet?
Ja, és írtad, h mindig után kell tölteni. Remélem desztillált vizet+speciális glikol fagyállót töltesz bele! Ugyanis a fagyálló keni a vízpumpát, és védi az alumíniumot a korróziótól! (csak speciális glikol fagyálló a jó, másmilyen nem!)
A mellékelt képről beszélek
Lehetett volna magyarul vagy angolul a szöveg jobban érteném
Csak még 1 kérdés gyárilag mekkora hűtő van rajta?