Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Upsz .....milyen a hangja mert NEM, szeretném ha egy településsel arrébb is hallanák hogy jövök......
Ja és ha van róla képed el tudnád küldeni ?....... A címem roccoko@freemail.hu.........
Érdekelne a kipu ..... Tehát jobb oldalas és milyen a hangja mert me, szeretném ha egy településsel arrébb is hallanák hogy jövök
Sziasztok!
Olajtanksapkára lenne szükségem, ha van valakinek felesleges(dt 125r), akk érdekelne!
Köszi
Szevasz soproni kolléga :)
Hát szokták csinálni hogy ilyen naon pici fúroval megfúrják vagy mi. Am még nem ovltam salamonba lusta vagyok elmenni: P:D Gondoltam hátha tud itt valaki. Am nekem is az a bajom mint a másik hozászolónak. zabálja a benzint :D Amugy ha sportgyertyák rakok bele akkor nagyopn megvadul a gép és megy mint az örült, deh most benzinel is sporolok meg a gépet is kimélem (most lett felújítva) . Meg olyan tünete van neki hogy mondjuk beálok egy sebeségre elkezdek róla nyél gázal gyorsítani és nem nagyon gyorsul deh ahopgy engedem visza a gázt és már alig van gáz hózva akkor megindul mint az örült :D Szal tuti sokat kap...
csak mer idehozták h ujítsam fel de nem volt még nálam ilyen dt, és a dugattyú el van kopva, lötyög a hengerbe, de a henger meg egyáltalán nem kopott, és hogy elég ha veszek bele egy dugót vagy furassam meg?
felfúrni egy fúvókát? hát nem láttam még olyat de nem is kizárt dolog, salamonnál kérdezted hogy van e (sopron győri út)?
nekem sima 125 dt hez kellene ugyanez, mert az előző tulaj kicserélte, lehet hogy jobban megy, de eszik vagy 8 litert az meg egy kicsit sok nekem.aztmondta hogy 165-ös van benne, a gyári meg 90es.
Szevasztok, kéne nekem yamaha DT 125 R hez gyári főfúvoka. (nem szedtem még szét a karbit nem tudom meik az, deh a moci elöző tulaja felfúratta hogy joban menjen tőle, de szerintem csak töbet eszik :S ) Nem tudjátok honan lehetne bele szerezni belevalót?
Szia!
80- hoz van, sztem passzol, 6eft a kettő konzollal együtt..ha érdekel írj.
Tutira nem...
Hol lehet ujat venni? (Gianelli, vagy arrow kipufogot)
OLASSÁ VISSZA! OSZT TANÁSZ BONTÓT!
hello mindenkinek!

most vettem egy 125ös dt-t.
nincs rajta hátul lábtartó + a tanksapkáról a műanyag le van törve.

nincs valakinek véletlenül eladó a kettő közül valami?
de ö komplett rendszert akar... vagy nem?
Ez már nem mai db.
Szerintem nem NIKASIL-es. Miért kérdezted?
Szia
Ha érdekel nekem van egy DT-re átalakított KTM sx 125ös kipuffogó! csak fel kell rakni, teljesen dt-hez van alakítva minden felfogatás. nagyon zsír a hangja!
Üdv
képem nincs róla de ugy néz ki mint ez:
http://motor.hu/motor_vpage.js...
Kiskaldi keres csomagtartót
valaki itt keresett tegyél be képet rola!
Szia. Van képed vmi?
hali..
mi pénzt ér egy dt csomagatartó? el akarom adni, kb mennyit kérhetek érte? h mindneki jól járjon_..
Annyit nem szeretnék rá költeni........ Nem éri meg..... inkább kersek tovább ,de lassan 4 hete keresek és semmi eladó gianelli v egyéb...... De ha valaki dt-re kipufogót akkor szóljon
Rainworm ! Szerintem nem fog paszolni de beszélsz egy lakatossal és átalakitható!
a 86os már vizhütéses, ha 125röl van szo sztem dwe lehet h 88astol vannak, de a körlámpás azt hiszem 82 körüli lehet
viszont konkrétan nem tudom, sztem nem