Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!lassan elkészül az enyém is!ma fúrják a hengert,új dugattyúszett,kb 1,5 hónapja lett kicserélve a 2 teloszimering új km óra spirál 21ezer km-rel ELADÓ ha valakit érdekel!
sztem még most hvégén lelesz fújva is matt feketére....üdv
Az a jó videoton nem eladó!
a rádió mennyibe fájna?
Na felpakoltam a vaterára minden cuccot. Ha kell valami, ott lesznek, keresőbe beírjátok, hogy yamaha DT, ott lesz minden. Nem piszkítom vele a fórumot.
így hogy nincs lámpa, sajna tárgytalan, ha lesz valakinek 125-ös dthez hátsó lámpája akkor szoljon.
köszi
hello!
Hátsó sárvédőben nincs benne a lámpa, és fekete amúgy. 1500. Miskolc.
Az első sárvédő az nem eladó, meggondoltam, jó lesz az tartalékba nekem
ja és a 300 fix ár igyis áron alul van ha körülnézel neten látod :) csak kell a srácnak sulira pénz aztán majd ha végzett vesz egy DRZ-t, addigra nekem is lesz jogsim meg én is összekaparom magam és én is valami olyasmit szeretnék, ugyhogy miközben nyuzom a DT-t már teszem félre a forintokat :D
3 kiloba árulja, asszem fogaskereket kapott a válto meg lesz uj kormány, viszont a hátso sárvédö hátraesés miatt láthatoan javitott
nemtom h feltette e a netre majd meglesem ha találok képet adok, amugy 1997-es sárga keveset használt gépecske
valakit nem érdekel DT80-hoz gyujtáselektronika? (fekete doboz) annyi baja van hogy vki kiváncsi volt és lefaragta a külső műanyagot de háztartási boltban lehet venni műgyantát és kiönte... sajnos ezt akkor közölte a szerelő miután megvettem az újat és ez hasztalan lett.... az a lényeg hogy működik csak ha ebbe az állapotába vizet kap beszarik.... de nem nagy összeg 1 műgyanta.....
Lenne egy javított, de kék kipuf.oldali idom is, ha...
Bocs, komplett hűtőidom...
amúgy mennyibe lenne az rm? évjárat? kép?
áhh nem Dtvel akarok pályázni.... csak megyek egyenlőre hogy nagyjából megtanuljam a pályát mer itt egerbe elég nagy a pálya.... aztán vmi crosst beintézek és majd azzal.... de van egy span 4éve 80assal megy pályán... most akar yz-t:)
Köszi szépen kkovacs!
igen dea 3 cuccbol mi?:D megkérdem havert h van e pénze, lehet h nincs neki csak engem nyaggat mert az oldalsokat lelopták neki a hütöidomot meg szanaszét törte
Igen, elég nehéz 80-as ra alkatrészt talállni, főleg idomokat írok, ha találok
Na hát ez kár!nagyon nem találok sehol!:( ha tudnál nekem segiteni, hogy merre keressem, megköszönném!
üdv
Szia!
Van egy jó állapotú, ráadásúl fekete 8000ft.
Nagyjából az összesen ami pont hiányzik a mociról... sajna...
havernak kellen fekte szinü hütö és mindkét hátso-oldalso idom, 92-es 80-as LC2-höz
ha folytás lenne nem raknák a gianelli rezókba se bele!
hy kkovacs!Ha megbontod a dt-det, a jobb hátső oldalidomra lehet, hogy szükségem lenne.Az is elado lenne?!Ha igen ij mailt:cseke.peti@freemail.hu
* csigára (javitom a cigát)
,,Mert az eredetitelkéne vinni az egyik szerleőhöz h kivegyék az elejéből az a bal jobb jobb kanyart ami fojtja a motort... "
a cigára gondoltál ? ? mert az hogy fojtaná a motort? az nem azért van hogy fijtsa a motort!
Szia
Persze hogy jobb a gép vele de nem úgy kell elképzelni mint a nagy gépeknél hogy rádob 20lovat hanem mondjuk 2-3lovat! A hangjáról nem tudok mit mondani. Hogy hangos-e az viszonyítás kérdése! Olyan a hangja tőle mint egy 125ös crossgépnek! Csak a dob eladó ugyanis a rezonátor nekem is kell! kb 10-12lesz az ára! ami szerintem nem sok ahhoz képest hogy kepesmotor.hu-n 35ért árulnak arrow dobot 125ös gépekhez!
Üdv