Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van nálam egy marha régi dt. dobfékes, léghütéses, körlámpás kb86-os kiadás. lehetséges hogy nikoszilos hengere van?
Sziasztok!
Nem tudtok senkit akinek kéne Aprilia ETX idom!?
Kis alakitással "lehet" jo Dt-re is, akinek hiányos a gépe.
Sziasztok!
Ne haragudjatok de ma nagyon be voltam táblázva
A tojássütés hálistennek még nem volt meg
Holnap, de legkésőbb holnap után csinálom a fényképeket és kipróbálom amit mondtatok utána közlöm hogy miújság Bocsi mégegyszer...

Üdv!
sztem félre értettük egymást!
én a csmoagtartóról beszélek!XD
nekem az kellene!
na szval neki azé forralta mer kevés volt a víz benne meg levegő is volt tán a vízbe:S
nekem egy komplett dt 125 r blokk van karbival, powerszeleppel meg az összes vezérlőelektronikával,komlpett, kb 1 hete még ment csak be kell tenni behangolni és húzatni
elvileg jönnek érte, de ha mégsem eladó egyben
68000ft
Nekem 8.
neked van ilyened? azé a dtjé is olyan mint az újabb 125Reseké?
mit kérsz érte?
hááát gecc hol van má a danuvia, amin még az alapjáratot is a bovden spanolásával kellett állítani....
egyik srácnak van egy malaguti vázas dt blokkos masina, azon egyszer dancsi karbi volt, ment vele, de jobban bevált a bing simson tuning karbi, mivel nem volt rajta miko vette semmi...
lovasn! Az egész redszert le akarom cserélni mert a gyári kipu nagyon szutyok, találtam eggyet derbire és itt van a közelben és érdemes e megnézni v esély sincs h passzoljon... Kerestem mást is de, Gianelli kipufogót nem találok csak újat..... Milyen rendszert lehet még rászerelni a dt 80-ra?
DT VEZETÉKÁBRA
Szeva Darknox. Mi a szitu? Főztél már tojást is?
ezt meg nagyonszépen kössz szépen, ez nagyon jó.
sziasztok!
a képen látható csomagtartót keresek!
akinek van ilyen eladó az légyszi írjon
előre is köszi!
Üdv.:Feri
ebből teljesen kivehető, csak akkor nekem már variált rajta valamelyik előző tulaj. de azért köszi!
Sziasztok!
Megkérek mindenkit aki a 9115 ös hozzászólásom,hirdetésemre reagál,vagy kell valami alk. ,az az ott lévő emilre irjon ,mert itt ritkábban vagyok.Közben találtam 1-1 dt 125 pówermotort,ill.gy.elektronikát fölösbe.
az én dtmen is úgy van, hogy megy a karburátorba 2 vékonyka vízcső
nem lenne gond ha az adóságomat anyám dobná oda holnap ? (kawa)
Én például 500ml. poroltóbol akarom csinálni a hátsó dobot :-D
Rainworm! Attól függ ,hogy melyik dobot akarod rárakni a rezonátort vagy a hagtompitót /végbob/ ?
Mert ,ha a végdobot akkor ha nem megy rá simán és szerintem biztos ,hogy nem ! Akkor kisebb alakitásokkal szerintem meg lehet oldani!
Yamaha TZR125 '87-'93 és DT '88-'02 szerelési és karbantartási kézikönyv:
http://rapidshare.com/files/11...

Jó ez! Semmi fizetős dolog! Az alján van egy "Free" gomb, utána asszem várni kell 2 percet, majd beírni egy 4 karakterből álló kódot. (8-ból csak azt, amin a közvetlen felette lévő szimbólum látszik) Utána "OK", v vmi hasonló, és már töltheted is!
Remélem, ez jó lesz.
Jah.. A képek...
Este még jó volt. Megpróbálom egy másik oldalra is felrakni.
Vízforralásra pedig még van 1 olyan lehetőség, h a hfejben van egy termosztát, ami hő hatására tágul. Art volna még érdemes beledobni egy tál vízbe, és elkezdeni melegíteni. Képen a 13-as.
hello
aki tud szerelési manual-t belinkelni 97, vagy fiatalabb dt-ről az megköszönném