Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Van eladó Aprilia ET oldalidomom!
Semmi baja törés mentes lekéne pucolni! Max egy uj festés!
én meg tegnap sport ucca vége, fű, csatornafedél + egy baszott nagy kő=borulás két személyel hűtőidom megszívta
Kkkovács ha szerzek felnit eladom az enyémet ! Majd szólok! Van benne sok jó küllö! 3 vagy 4 küllö szakadt el! De a többi az jó!
A felnivel csak ügyes lakatos tudna valamit kezdeni mert rohad a belsö pereme! És kiette a rozsda a küllök jukait ,a peremen és kézzel ki tudom húzni a küllöket! Azt le kellene csiszolni és beheggeszteni a jukakat és kifúrni ujjra méretre! Ismerek is egy pár ,ó szakembert hisz én is karosszéria lakatosnak készülök és gyakorlati helyen meg tudnánk oldani csak nincs kedvem szopni ,meg ki tudja hogy akkor is meddig birja! Mert egy heggesztés az már nem olyan .......
Csiszi! Nekem nagy szükségem lenne arra a felnire ! Azért irtam,hogy dob fékes mert nem tudtam pontosan hogy van-e tárcsás is! De majd elöször rám gondolj ha ha lessz felni!
Elöre is köszi!
én szivni fogok mert holnap nmegyek offroadolni haverral és nincs semmim, polo+farmer+teremcipö lesz ratjam, meg persze a sisak, de remélem puha lesz a sárXD
Kimentem ma a Vejkei kispályára, adtam az öreg vas pofájának. Meglepően jól birta, még az ugratásoknál is csak néha ütöttek fel a rugók.
A hazafelé vezető kb 15km-es ut egyetlen aszfaltozott (kb 200m-es) szakaszán akkorát tanyáztam hogy csak na! Két napig esett az eső, mindenhol fasza ragadós puha föld, krossz gumival lehet menni mint az állat, aztán ezzel a lendülettel kikanyarodtam az útra és már feküdtem is.Csúsztam vagy 10m-t, és a mocin a kézvédőt kivéve semmi nyoma!
Nekem csak a könyökömön van egy 2cm-es horzsolás,az is semmiség. Viszont a ruha, az elég szarul néz ki. Minden cucc rajtam volt, mert hát krosszpályára mégse megy meztelenül az ember,csizma,protektoros gatya,protektor ing,kesztyű,sisak stb. A csizma bokájánál, gatya térdnél,csípőnél, a felső könyéknél és vállnál kapott rendesen, ha nincsenek rajtam, most elég szarul néznék ki. Valszeg jó ideig húznám a bal felemet.
Hát körülbelül így menjetek tornacsukába,rövidgatyába,pólóba motorozni...
Üdv. Mindenkinek!



Segítséget kérnék!

Van egy 125-ös DT-m (4dk) és szeretném modosítani az áttételét, erőssebbre, azaz rövidebre. Az első fogaskerekemet cserélném kissebbre... jelenleg 16 fogszámú van rajta. Tud valaki tanácsot adni, hogy milyet vegyek rá... egy foggal kissebbet... az mennyit fog változtatni az áttételén.... vagy ajánlott két foggal kissebbet? Egyáltalán kapható e kissebb..



Köszi a válaszokat
szerintem azért megéri neked mert én 8é vettem bontóból... 6ért volt ugyanilyen faragott... sztem 4ért megéri de majd szólj ha kell
én tudok neked ilyet 4ért viheted is csak annyi baja van hogy megfaragta vki... illetve háztartási boltba lehet kapni műgyantát.... azzal kiöntöd és olyan mint az új én szerelővel cseréltettem meg vettem újat... mer ha ez így vizet kap bekrepál és a szerelő meg utólag mondta hogy kilehetne önteni...
Császtok valaki nem tudna nekem eladó új tűgőrgőt mert mindent kicseréltem és csak azt nem nem tudom a pontos méretet az a baj csak azt hogy 1996-os 125 dt ha valaki tud az írjon légyszi erre az
email címre:sebi25@freemail.hu
köszi
ha valakit érdekel 1700ért lehet venni kuplung és fékkart
valami utángyártott dolog de egész jól néz ki
párszor behúztam a féket vele de nem tört el
Szia!
Milyen fajta a blokk? Az állórész már a dekniben van?
Hát nem igazán, úgy mozog a motor segge mintha valami hajón ülnék, instabil az egész...fellazúlt a többi is a hiányzók miatt.
Viszont, ha talállsz felnit vevő lennék a maradék küllőidre, vagy a rossz felnidre is akár, ha csak egyben adnád el!
Tudnék gyártatni, de hónapok mire elkészül, én pedig el akarom adni minnél előbb a mocit.
7000ft a komplett küllőgarnitúra amúgy.
Hello
Tud vki bontott dt alkatrészeket vhonnan? Lehet teljesen maszek vagy kereskedés is. A gyujtásvezérlő érdekelne(fekete doboz).
szeva
egy faluban csinálnak valahol most hirtelen nem jut eszembe... elárulnád miért kell feketedoboz? én is csináltattam tök fölöslegesen... ha tudok segitek...
eyébként 30000 ft-ba kerül
gyári csomagtartó
sziasztok!
nincs véletlen valakinek YAMAHA DT 125R hez hátsó csári csomagtartója meg új 2005ös dthez lábtartója? vagy ha nem az újfajta az is jó lenne már csak legyen
a hangja nekem is ütös sztem, csak egy jo rezo kellene :P de most anyira nincs pénzem h nagyon :D majd jo ez igy is még elöbb meg kel tanulni motorozni :D pénteken megyek offroadolni haverral, ugyhogy kezdödik a kiképzés a motornak is, kiváncsi leszek h hogyan jutok haza majd :D csaknem lesz gond, megörülnék az tuti :P
nah mindegy valaki nemtud akkor vmi végdobot? ami nem rohad?
mittomén 1ik spannak mondtam a dobot hogy jukas és rezót értette úgyhogy inkább kiírom hogy végdob:)
milyen dob van még? ja....fékdob....
végdobot.....
vagy esetleg nem tud valaki eladó arrow dobot?
nem nekem de havernak LESZ kereke, azt nemtudom h dob fékes-e de 80asból mintha csak olyan lenne....ahogy van infóm h megvan neki a cucc, szólok