Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sz.tem jók ezek a kis DT-k nem kell ezeket tuningolni.. Ha az ember kevésnek találja akkor vesz egy cr500-at
azért az sem jó ha nagyon emelt a segge mert akkor a tökein ül az ember
aztán van az úgy hogy kényelmetlen lesz
Ez így igénytelen...

Arról nem is beszélve, hogy rövid idő alatt eleszi a lánc a fenti gumivezetőt.
Az lehet hogy ,nem a saját telója van benne mert ha jobban megnézed a yamahának nem ilyen a telója ! Valaki nem tud eladó tűszelepet ?
Ja! Valószínű valami közdarabal megemelték az egész hátsó telót. Vagy nem is a saját telója van bene hanem valami nagyob
És szerintem egyszerü a magyarázat hogy az miért ugynéz ki azért mert be raktak a rugó alá valami távtartót -olyanra gondolok mint PL. cavar alátét ) ami az egészet megemelte Ezt csak én gondolom igy...
Hát az enyém se ér bele a gumiba akár mekkorát is -ugrattam-! 130kg-os terheléssel!
Én nem veszek kormányt jó ez nekem! Csak lefujom hogy nézzen már ki valahogy ha már ott van! Az a motor ugy néz ki mint akit seggberugtak na ez már egy kicsit sok szerintem.!
nekem a felnitől kb 35 centire van a sárvédő alja
2 személlyel sem ér bele a 120/90es gumiba
de enyyivel nem lesz magasabb ott valami nem gyári
rugó alatt van egy anya
az alsó felén
azt kell a rugó felé összetekerni
de enyit nem lehet tekerni rajta !
nekem se ártana emelni mertz mikor koppan beleér a sárvédöbemondjuk legjobb volna keményiteni csak már nem lehet a legjobb 1 uj gép lenne de arra mewg nincs keret
nekem még a gyári kormánya van
most tervezek másikat venni mert elég ratyin néz ki
csak valami izmos kell

a hátsó rugós tagon van egy csavar azt kell tekerni fentebb megy a segge
Még az lenne a kérdésem hogy nem tudja valki hogy , hogyan lehet így megemelni a mocit ? mert ezt a képet a neten találtam és azt néztem hogy , itt nem a vázat variálták hanem, valamiféle módon a közmonti telón csináltak valamit !
Sziasztok ! Nem tudjátok hogy , hol tudnék venni DT80 lc 2-hez tűszelepet mert áló helyzetben átszivárog rajta a benzin ! konkrétan dt 80-hoz sehol sem kaptam , melyik típuséval lehet helyetesíteni ? választ előre is köszönöm
Nekem is jó vastag alukormányom van, merevítős :D bőven bírja a strapát, estem keltem vele 101szer, semmi baja: )
nekede is alu?
azér enyém is kapott már nyáron 1 esésnél a telog görbültek de a kormány nem
megvan egy éve már de eldobtam eddig 3x
fék és kuplungkar meg a hűtőidom bánta eddig
kormány még egyenes........

de ha van valakinek elfekvőbe fék és kuplungkar az érdekel
jó lesz tartalékba
az enyém is merevitös ,nekem birja én már ezzel vettem
ja és ugy kell menni hogy ne kapjon mert akkor mindegyik görbül
de ha szar lenne nem sokan használnák
jók ezek az alu kormányok?
mert 10 felé már találtam ami merevítős
nem hajlanak el?
mert kap rendesen
jok ezek még használd mig szét nem hullik
jo a 125 ösé is bele, és az kormányom nem rozsdásodik(alu kormány )
Nekem is rozsdásodik a kormányom de az nem crom bevonatu hanem sima matt szürkével van lefujva de már vettem fekete festéket, leszedem és lefestem meg a küllöket is.. Mert azok is rozsdásak.
Nem hiába az évek meg a használat kárositják a motorokat. De a festés legyen a legkevesebb.
legyen az........
de akkor valami nagyon jól csinálták meg mert 94 óta egy picike rozsda sem kapta meg
De már volt szétszedve mert már nem volt benne az a gumi szalag ami a felnibe van benne és a küllö anyájának a fejét takarja a felnibe ,hanem szigetelö szalaggal volt helyetesitve..
crom bevonatú acél felni.!
én kór anyagnak néztem
van rajta pár mély sérülés ott kellene rozsdásodnia
kormány az krómozott de az rozsdállik is már