Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

érdekes
hátsó táj elmosása a lényeg?
hello!
hát kicsiben nézve frankó, de mikor megnyitottam hát...
szerintem nem olyan jó!
De 1. próbálkozásnak nem rossz!
Csak így tovább!
nah mennyire szar? :D
mármint a kép természetesen, most épp képmanipulálni probálgatok, ezek az elsö szárnycsapások XD ugyhogy szar helyett még azt irjátok csak h érdekes plz :D
Hello
Haver most vett egy öreg 50-es DT-t és nem tudom levenni a lendkereket. Tud valaki egy ojan helyet ahol lehet hozzá lehúzot kapni, vagy ojan helyet budapesten ahol le is tudják szedni? Előre is köszi mindenkinek.
jah az már akkor se volt teljesen uj amikor elvitted... örülök h még jo, remélem nem lesz baja, bár ugy fél éve nálad van és eddig csak jo történt vele :D mennyit megy most? alattam olyan 75 néha ha ugy gondolta akkor 80 volt a vége
Helló mindenkinek yamaha dt 80-as ho keresek gyári első dobot és első lánckerék rögzitő lemezt.előreis köszi a sgitséget kérlek hívjazok 06 20 264 01 32-es számon üdv zoli
Jó a gép!
Pörögnek bele a kilóméterek rendesen!
Idáig semmi gond vele!
Jó lett a fék is rajta! Meg kapott egy 16os fogaskereket előre!
Így jobban megy és még megmaradt benne az erő is!
Csak az első gumi ugy kopik mint az állat!
Sziasztok! Van egy dt 125 r gépem, sajna vmi csörög a motorban
amikor esik vissza a fodulat kb 3000-4000 között erős zörgést
hallani. Tudna valaki segíteni mi lehet ez? Köszi előre is!
jövöhéten már motorozhato, megkapja a tiedhez hasonlo papucsokat:D plusz a felnim elvileg használhato lesz
még majd van mit csiszolni, de min nem, még láncszett majd kell meg egy két aproság, és zuzda:D majd egyszer elmehetnénk sztem is:) a 80as hogy érzi magát?:D
Szeva!

Na mi a téma feléd? Jó már a mocc?
Itt a nyár lassan megyünk már 7végeken túrázni!
Ha van kedved jöhetnél te is.
Meg elég gyakran meek be a városba a géppel!
uhh polgárdi az messze van :S én tolna megye és fejér megye határán, dunaföldváron lakom, dunaujvárostol délre 15-20 kilométer
okés! van szerelési útmutatóm is a m,otorhoz igaz ott a blokkról nem sok szó esik, de van
Hello! én fehérvártól balaton irányában 15kmre polgárdin.
Te?
látom fejér megye, merre laksz?
Hello!
Engem is érdekellne robbantott ábra sürgőssen az újabb dt blokkról ,minarelli!
Segítségeteket előre is köszönöm
e-mail címem és msn : davidkov90@freemail.hu
Kiskaldi vhol olvastam h neked vannak robbantott ábráid felvettelek msn re....
hali

tud vki robbantott ábrákat küldeni a dt -blokkról
vmi szerelési útmutató pdf. kellene
link v bármi ...
Elég Sürgős!
köszi
http://www.bikepics.com/pictur...


Üdv mindenkinek; klikk pls a linkre...
köszi
széles utat
Csak az ár fele a keret. Szóval felejtős. Azért köszi
heló!
érdeklődni szeretnék, hogy most van-e wösner dugód, mert hétfőn leszedjük ahengert a motorról és akkor meg tudom mondani, hogy mekkroa dugó kellene, de sürgős lenne, mert pénteken össze akarom rakni a motort az e-mailcímedre írtam csak nem kapta mválaszt.
üdv.:Feri
most gyüttem a garázsbol nem is volt egész bekeményitve nekem kicsit lehetett keményiteni még igy sokkal jobb mindjá ki is probáltam
cs
eladó a dtm
akit érdekel írjon
Hívd a számot:06-30/488-19-18 "subimotor"
Vízpumpa szimering!
1148 Bp. Üllöi u.-Liszt f. u. sarok
061-297-4257