Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát az más helyzet :)
Nálunk itt sopronba viszonylag sok bolt van :) Amugy én yamaha márkakereskedésből (és szervíz) rendeltem enyémhez dolgokat, és minden ről van nekik listájuk és ugyan úgy vanak gyári alkatrészeik meg utángyártotak amiket meglehet rendelni. Pl a fékbetéteket is ott vetem (4500ért) meg a légszürőmet is és ugyan anyiba került mint pl a pink motors nál. Csak ők nem fizeteték meg a postaköltséget, és ők is úgy rendelték.
Feltéve ha van a közelébe. Itt Miskolcon speciel egy normális bolt nincs, ahol DT-hez vannak cuccok jó áron, egyedül a yamaha kereskedés van, de ott általában csak gyári dolgok vannak horror áron.
Így én a Pinkstől rendelgetek, amikor kell valami, 2 évbe egyszer :)
Inkáb ballagjál el egy motoros boltba és ott vedd meg olcsób mintha postaköltséget is fizetnél.
van benne valami!
am én amikor vettem akk a hosubába és ott 4500 volt párban, és teljesen rendben van
Azért nem minden utcasarki motorsboltban vágják hozzád...:)

Amúgy a Pinksnél kapható, kb. 4500/pár. Posta +1200.
magaddal viszel egy fékbetétet mintának, és akármeik motoros boltban....
Sziasztok ! Valaki meg tudná mondani hogy , 80-as lc2-hez hol lehet alkatrészeket kapni ? Most konkrétan első fékbetétekre lenne szükségem ! választ előre is köszi
"Nagy vizes LC2-es vázba"
Érdekelne vizes DT80-as blokk! Ha van vkinek írjatok ! Rossz állapotú, hiányos, szétszedett is! Emberi áron.
"egy 1000 éves levegős 50es blokk mennyire kompatibilis a 80as lc2 vázzal?"

Bele lehet applikálni kis mókolással, node az 50-esekben hangyányi erő van(legalábbis a levegősökben tuti) a 80-ashoz képest. Teljesen más kategória. Kb., mint egy Simson, meg egy Romet. Tesómnak levegős DT50-ese van, de már 80-as levegős blokkal hálistennek, mert az 50-es nagyon fos volt. Kapott új fúrt hengert, új dugóval, de úgyis gyenge volt. 50-65 volt a vége, az emelkedőket nagyon nem szerette. A maga nemében nagyon jó kis motor(moped), szerintem lemegy a térképről, csendes, alig fogyaszt, városba mászkálni síkon príma, de egy valamirevaló Simson minden téren verte, ami a teljesítményt illeti. És ezeknek még a váza is könnyebb kb. 20 kg-al, a kerekei is aluk, jóval könnyebbek. Egy ilyen 50-es blokk a nagy vizes LC2-es vázban....hát nemtudom, elég rugalmatlan lesz.
600km?
én 50km után nem kímélem a 80ast
simán veretünk 2 személlyel (kb200kg)
azért 8ezer fölé nem pörgetem sokáig mert erősen melegszik a víz ilyenkor
Hát most felújátos esett át elöte már a végén volt valószínüleg amikor legjoban ment (nem skal a vége elött) akor 135-140 körül volt a vége. De akor már széjel pörgőtt. (9500) Egyébként jól megy, viszonylag, ne mtudom én már nagyon megszoktam... Meg most bejáratós 600km van bene és sokal nyomatékosabnak érzem de viszont még nem pörgetem ill nem is nagyon akar lepörögni, gondolom azért van mert adok még a benzinhez pluszba olajat. nameg azért mert most nincs anyira kikopva..
hello, ez az áttétel 125-ös dt-ben van?
mennyit megy így és hogyan?
egy 1000 éves levegős 50es blokk mennyire kompatibilis a 80as lc2 vázzal?
nem tud vki küldeni adattábláról 1 mintát? és segítenétek nekem kitölteni?
LoL ---
A haverom babettával vizsgázott, az egyik ki is füstölt a 80kg-os 14éves gyerek alatt :D
DE ha vannak ismerőseid akiknek van nagyobb cm3-es motorja, akkor megéri felkuncsorogni rá magadat ---- multkor az abasári crosspályán kipróbálhattam egy cr125-ös hondát :DD háááát ott is nyult a szám mert még harmadikban is ahogy húztam, úgy állt egykerékre
Megnéztem a lánkerekeket 17/45 van rajta. Ezek szerint ez valószínüleg nem gyári. Vagy lehet ilyet is adtak ki? (motor már régi(89)) szerintetek maradjak ennél vagy inkább variáljam? jah és a JT lánckerekek mibe különböznek?
igazad van
de azért kiprobálnék 1 oijat én is mondjuk kiprobálnék 1 babattát is mert ojannal se mentem még ,bár nagyobb gépek jobban érdekelnek
az erösitettel és JT lánckerekekkel nekem aszem 13k ra jött ki, én azt fogom venni majd
Nos, én eddig meg vagyok vele elégedve, nem az erősítettet vettem, amúgy a 125ös Dt gyári áttétele: 16/57

Mj: Nekem is a régi lánc úgy nyúlt hogy az már durva volt:D
Köszi az ifót. Még egy kérdés, menyire vagy megelégedve vele? Gondolom sima DID et vetél nem erősítetett. Nekem nem tudom mi van a motoromon deh úgy nyúlt régeben mint a gatyamadzag :S Most meg már szinte a végét járja de már em nyúlik :D Jahh és még egy kérdés. Mik a gyári átételek? Ha jól látam nekem 45 ős van hátul elsőt még nem néztem.
én tavaly a dorka miatt figyelmeztetést kaptam, most havertol elveszik a jogsiját is sztem mert menekült a rendör elöl közben vitte a bnöjét :P amugy leléptek volna csak még 1 orája volt meg a quad és a kanyarodás élesen fék nélkül nem ment:D
kiskőrös környékén tudok matricagyártót
Jól megszívtátok, nem lettem volna a helyetekben. De ha elkapnak mi a fenét tudnak csinálni? --- pénzbüntetés? elveszik a kismotoros jogsimat? vagy mi a halál?
abbol a 650-es a fasza :) én ugyanugy mentem vele mint te, rábasztam :P most meg havert kapták el quaddal :D