Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Különben szerintem mindenki, akinek még nincs, dobjon be egy átlátszó benzinszűrőt a vezetékbe, egyrészt sok szart megfog, másrészt csak rápillogsz és azonnal látod hogy van-e nafta.
Hát, ha csak 2 lityi volt már benn, akkor előfordulhat, hogy a tartalék állás nyílása van elkoszolódva(ritkábban van használva, ott könnyen összegyülik a kosz meg a rozsda), és a lassan lefolyó kevés nafta által alacsony volt a benzinszint a karbiban, ez okozhatta az akadozást és a kis gáznál alacsony fordulaton már nem nagyon szívta fel a motor.
Kawa neked mi a véleményed erről?
hát elég nehezen lehetett fordítani ia csapot amit tudtam hogy volt rajta nyitva meg zárva.... szval nincs rajta tartalék ezek szerint... meg akkor nem mentem volna el vele 10km-et ha nem elég neki....
ha jól mérted és nem hordós nincs gond
ha a dugattyút beolajozod és szép lassan csúszik le a hengerben gyűrű nélkül akkor jó még

nekem lötyögött rendesen
ez nagy igazság
Köszi.Sajnos minden zárva ,úgyhogy a 4 napos hosszú hétvégén nem fogok motorozni:S
azt nemtudom mennyire szerencsés felfúrni a hengert, tudtommal pont lefurják azt az edzett réteget ami miat tartós a henger fala. Amúgy rámértem és nem vészes..Csak az az 1 gond h várnom kell:S:S
" Ha ma, motorozhatsz..NE halszd holnapra""!
hajtókart lehet külön is kapni az alsó és felső tűgörgőkkel együtt adják
de ha már így szétszeded akkor fúrasd is meg mert tuti hordós a hengered
de szerintem csapágyakat is cserélhetsz
aztán lesz egy új motorod
30-40ezernyi összegre számíts rendes alkatrészekből
sziasztok
eladó a dtm
akit érdekel írjon
Nyitva volt a benzincsap vagy tartalékon? Mert ha nyitva van akkor nem elég neki a 2liter.
jah és ezt csinálta 10km-en keresztül... nemhiszem hogy benzin lenne mer akkor max 1kmet jutok el....
szerintem a pinkmotorsná.....
http://pinkmotors.hu/
írj nekik mailt hogy mi kell és küldik is.....
nekem meg olyan gondom lenne hogy haver TDR-jével mentem ma és egyszer csak mintha kifogyott volna a benzin de volt benne 2 lity és mindig meg akart állni és ha nem pörgettem 9ezerig megállt... aztán be se nagyon akart indulni aztán nagynehezen beindítottam és jó volt 1 10 percig szerintetek mi lehet? gyertya? porlasztó?
Segítsetek!

szétszedtem a motort mert elég gyenge(max 60 km/h) és és hangos volt (kopogott vmi)
Megvan a hiba :S a gyűrű egy fos betettem a hengerbe és legalább 3 mm hézag van a két végpont közt, vmint a tűgörgő kikoptatta a hajtókart :S
szóval kellene nekem hajtókar (remélem nem a főtengellyel együtt van?! ) dugó tűgürgő gyűrű minden a henger az jó!

A fő kérdés hol tudom mindezt leggyorsabban és olcsón beszerezni ?(de jó minőségben)
sürgős köszi
Én ma voltam túrázni az én 94-es dt 80-asommal, és minden gond nélkül mentem 140 km en a honda nsr mellett, pedig a motorom most lett felfúrva és bejáratáson van. Szerintem is a régebbi dt-k sokkal jobbak mint az újak.
Ki kell fogni a jobbakat....
Haveré is új de nem kezdem el sorolni a baját, mert hosszú lenne a lista..
A lényeg, h kb 5-6szor volt már vele yamahánál, természetesen mindig megcsinálták garanciába.
Hali!VAn egy eladó yamaha dt 50-es motorom 2006 os szervízkönyves,stb...spupermoto kivitelben..
06205276126 érdeklődni itt.
Én is azt hallottam,hogy a régebbi DT-k Gondolok itt 2000-alattiak sokkal jobban birják a nyúzást mint az ujjabbak.. Hát de ez van ha szerencséd van foghatsz ki faszákat is.. Haver is 3éve vett egy új DT-t de eddig semmi baja nem volt..
Én nagyon sokat szívok ezzel a motorral.
Haver is, de neki van még garanciája...
Itt van két kép a 2007-es Dt kínálatbol.....
Mennyibe fájt?
de a felni pereme is megnyomodott, sérült, szoval sajna az nem elég:S de köszi majd érdeklödök
Polgárdi motorbontó!
http://horvathmotor.hu/
Itt kérdezd meg!
De szerintem bőven jo egy centírozás!