Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben.
Helló 11000ft postával egybe adok érte! Jó?
Basszus használjátok már a "válasz erre" gombot!
Annál a hsz-nél, amire válaszoltok!
Kap a felhasználó egy emilt, hogy rizsa van.
Köszönöm,erre nem gondoltam,valószínűleg ez baja.
És a mai nap termése,kapott új gumit,inditás,kiprobálás.a berugo leszaladt.összerekás előtt pedig még egy uj perselyt is kapott...?
Köszi,ez már érthető,és ehhez a hegertalp tömités jo vagy azt is rendeljek?
Mogyoród tömítéskészítő.
http://www.szaknevsoronline.hu...
El is küldi postán ha kéred.
Ha nem tudja milyen kell, lefotózod, beméretezed.
Biztos van nála, én ott szoktam venni.
Nem olcsó, de jó.
Többet nem lesz gondod vele.
Hali
Azért fehér, mert befolyik a hűtővíz az olajhoz. A vízpumpa szimeringje ereszt, cseréld ki és megoldódik
Sziasztok. Elkezdtem felújítani a 2006 dt50r-emet de olyan problémám akadt h nem hajlandó 3db szikránál többet leadni ha nincs rákötve az aksi (YB4L-B) ha rá van kötve akkor egyáltalán nem ad. Előtte minden jó volt nála de tönkrement az aksi így anélkül hajtottam utána a többi alkatrész is megadta magát így pihentetem egy fél évet. Beszereztem hozzá mindent és ahogy beleraktam az aksit kicsapta a biztosítékot és onnantól csak 3 db szikra, sajnos előtte nem néztem meg h normálisan ad-e le szikrát. Abba se vagyok biztos h belevaló-e az aksi.
Üdv.(dt125 lc2 vízhűtéses)yvps
A motorblokkban fehér krém szerű olaj volt.
Lecseréltem az olajat és megint fehér színű lett,miért van ez?
Valakinek nincs esetleg eladó power vezérlése (motor,vezérlő)?
Na,tud valaki olyan helyet ahol lehet klingerit hengerfejtömitést venni?
Én speciel aszfalton szoktam pötyörészni, gurulgatni, 50-60-as tempónál már bőven jól érzem magam, terepen kap el a gépszíj, ott szeretem neki veretni erőből
Én a 125-össel, meg 80-assal is szeretek lightosan 3000-es fordulaton is járni(pötyörészni) gyári rezóval, már innen is van annyi nyomaték, hogy azért kellően reagáljon a gázra szenvedés nélkül, és 4-5000 körül már váltasz is el, még a rezóhatás előtt. Na ezt csináld meg a Gianellivel.....nem akar mindig száguldani az ember, meg forgatni a gépet, attól, hogy 2T. Nyilván 5000 felett "ébred fel" a motor, de azért nem kell mindig felriasztani ;)
Nálad a pont
Esélytelen...
Helló!
Egy hülye kérdés.
Ha a motornak nincs semmi papírja de le szeretném vizsgáztatni akkor kúrhatom az egészet igaz?
400fzr tudnák 70e aksim kell bele meg 2db tűszelep pöcre indul jó kompreszióval semmi csörgés
Ok értem a viccet;) amugy lattam mar olyat is:(.de most tenyleg más nincs hozza mi a f. a +oldás,mert gyári nyomatek szerint lehuzva a lemezmek is jonak kellene lenni.ha eddig jo volt minek sikoltattam volna.lehet hogy mondjuk klingerittel nem folyna,de azt honnan?
F.BS-t neki!

(Csak vicceltem)
G.
Egyébként a htalp tömitésnek milyen vastagnak kellene lenni?és ahhoz a hfejtömités lo e ha klingeritest ne csinálnak?
Elöször is soha nem sztároltam magam csak azt mondtam sok év alatt nem lattam még ilyet,söt még a cimbit is szivatta.érdekes egy többvtizmillios géppel boldogul.ennyi.másodszor köszi a választ,azést kérdeztem,mert a gyári az lemez es jo volt.most is azt kaptam.azt mondtak nincs is más.egy htalp tömites van alatta a klt-ben nincs is több.amit meg gyártanak is lemez,grafit bevonattal,tűzkarikával.igy már remélem érthetöbb mi a gond.meg kb250- km után ha nem muszály nem huznám le a hengert köszörülni.gondolom tudod miert.persze ha máshogy nem megy akkor leveszem.
Emlékszem, még kezdő DT-s koromban én sem tudtam, mi az a présmagasság. A frissen fúrt hengeremhez vettem tömítés készletet, amiben volt kétféle hengertalp tömítés is. Na mondom a kettő, jobb, mint az egy, így beraktam mindkettőt...
Később itt a fórumon tudtam meg, hogy ez azért nem egészen így megy.
A mostani mocimban persze már caak egy van.

G.
Tizenpár év motorszerelés után nem okozhat gondot a présmagasság megmérése.
Az előző kérdésedre a válaszom:
A hengerfejet, és a hengertömböt síkköszörülni kell, és normális klingerites tűzkarikás tömítést kell alkalmazni.
A présmagasságot, meg ehhez állítani a megfelelő magasságú, vastagságú, hengertalptömítéssel kell.
Szerintem be kéne fejezni az önsztárolást, mert így nem igazán állja meg a helyét, a többéves tapasztalat.
Szia!Igen meg.Telefonon elérhető vagyok.
Helló megvan még a dob? ára?
Tizenpár év motorszerelés után kicsit hülyének érzem most magam.a présmagasságot konkrétan mire is érted?