Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Nekem is eladó a DT-m. Keress meg e-mailben és mondok róla több mindent. 9 kW-os papírokkal.
Helló. beszéltünk már, csak 20 kW-os és nekem 11 kWos forgalmival kéne!
De azért köszi!
Helló, tudsz linkelni hirdetést?
Hello.

Nekem van egy eladó rendszámos motorom.

Itt találsz róla infókat, vagy írj/hívj, és elmondok mindent, amire kíváncsi vagy.
http://olx.hu/hirdetes/yamaha-dt-125-r-rendszamos-ID2OUvL.html
Én is tudok egy rendszámosat,ismerősömét.
Természetesen én is erre gondoltam. Akkor majd később lesz szétbontva.
ha az a lemezes akkor mindenképp kuka
ha a klingerit szerű anyag akkor ha ugyanúgy teszed vissza (és nem esik cafatokra) akkor jó esélyed van az újrafelhasználáskor arra hogy jó lesz
szia telefonszámom 06307379276
Elvileg minden szétszedés után új hengerfejtömítéssel kell(ene) összerakni, főleg vizes blokkoknál...

G.
Sziasztok!
Meg szeretném nézni,hogy a hengert lehet-e még fúrni. Vizet leeresztem, hengerfejet leszedem. Ott a kérdés,hogy kell új hengerfejtömítés? Mert ha igen, akkor nem bontom egyenlőre szét, csak mikor tényleg elérkezik a felújítás ideje.
Ave.
Nekem egy70-es végdob volt rajta kb 30 cm,hangterelő lapokkal a belsejében amit csinaltam az egy arrow vég minta,100/80 oval lett 34 cm 40-es kiömlövel:) ua a teljesitmény.berugora nincs,2 évente egy jo esztergályos új persely:( csak altalában mar kúpos a tengelyveg is ,ahhoz csinaltasd a perselyt.+ jo olaj.a nagyobb gond a kuplungtengely persel, mert ahhoz mar szét kell huzni a blokkot.
120-as
Hellosztok!
Eladó Prox dugatyu!
Mérete;57mm
Àra:20000ft új minden.
Kösz ia válaszokat , nem szükséges a kép :D , ha van kedved rakjál , akkor , megnézem , biztosan szép motor , majd én si küldök egy előtte utána képet az enyémről , na meg anyni hogy neked a a rendszeren melyik féle végdob van ? mert úgy láttam 2 féle van az egyik állítólag hangosabb fajta , és sportosabb a másik meg valami más , de teljesítméynben ugyanakkorák nem ? ja meg a berúgó problémára tudsz valami tartós megoldást ,? mert nekem is kezd szopósodni.
Engem érdekelne pár cucc, de semmilyen infó nincs az adatlapodon...
Helló!
Valaki tudja 125ös DT-nek mekkora a főfúvókája?a karbi 28as síktolattyús MIKUNI
Nem tudom mi az izlésed én csak a dobot hagytam+ a végdobot + én csinaltam igy nem megy szet a fejed 7000- nél szép tompa hang mint a nagyoknak:) és jobban is néz ki majd teszek képet ha gondolod
Atko neked annyit tudok mondani az nyém 87-es nekem lc1 főtengely ment bele.minden ua. A lökethossz csapágytáv lendkerékkúp stb 2külömbség van hajtókar alsó szélesség es also csap atmérő.gianelli rendszer hát.... használtmotor.hu alkatreszek,bontás v inkább gerecsemotor.hu ott szinte minden van új is+ bontanak is sürün hordjak külföldröl.csak athena tümitest ne vegyél2000-ért mert pont a köz tömités nincs benne..?vagy csinász +ba:) kb 10 perc
Akkor valaki mondja már +mi a lónak a ..... Van a km órával?
sziasztok eladó yamaha tdr 125 alkatrészek
Es lenne egy kerdesem meg , nem tudsz elado ginaelli kipuff rendszert hasznaltan , aza 30 000 eleg huzos mert meg sok minent venni akarok , uj felszerelest is(sisak cipo kesztyu) , amolyan stilusmodositast csinalok :D es uj festest is kap ...
Igazad van ...elotte erdemes szetkapni .Akkor lc 1 fotengej passzol az lc2 blokba ?Ilyet meg nem hallottam :D
Ennyit nem kéne csalnia.

Jellemzően amúgy a DT km-órák csalnak lefele, kevesebbet mutatnak, mint a valós. Általában pedig fordítva szokott lenni, de DT-éknél nem felfele csalnak.

De nyilván nem 20-at, max. egy 10-et.
Az a baj h. Ha furatod jo esetben (ha norm. bejaratod)sokkal nagyobb kompresszio lesz benne.egy határeset csapágy v főtengely meg ha 3 honap után behal széthuzod a blokkot?nem éri +!a jo csapágyon ne sporolj fele annyi sincs mint a dugo+gyűrű.a gianelli kipu nem öli meg csak te ha szétforgatod.csak arra gondoltam ha főtengely rossz és te egy lc1 esére cseréled,annak kisebb az alsö csap+keskenyebb hkar,akkor ne egy110-es athena v polini hengerrel tuningold.elmegy azza is ha nem rangatod,akkor+minek?egy52 v 52.5 dugo:kb90 cm3 egy kipu es menni fog rendesen ;-)