Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van pont 1 fojtatlan rezóm Berettyóúujfaluban.
Sziasztok!
Dt 80LcII-höz érdekel valakit sport rezonátor?
Ma próbálkoztunk egy jobb minőségű csavarkiszedővel, de sajnos ez is hasonlóan beletörött. Az előzőt sikerült kifúrni, de a légtelenítő csavarnak olyan vékony már a fala, hogy ahogy a kiszedőt beletekerem azt inkább csak kifele feszíti..
Értem és köszi a választ!DT 80.as van itt valakinek?Közuton feltünő nagyon,hogy nem 50-es,és a rendör észreveszi ha meg állít?
Az a gond az ilyen "néha leáll" dolgokkal, hogy ki tudja mi állhat a háttérben. Ha tényleg csak kis hibája van, akkor kérd meg az eladót, hogy csináltassa meg és akkor megveszed tőle. Így ő is többet kapna egy működő motorért és te sem szívnál a jövőben vele. (persze majd jön a duma, hogy már nem akar rá költeni, meg csak egy csavart kell rajta meghúzni, bla, bla, bla...)
Ha nem hajlandó kötélnek állni, inkább hagyd ott és keress egy jól működő darabot.
A CDI nem egy nagy tétel, bontottan pár ezerért kaphatsz (3-5000 körül)

Üdv, G.
Üdv!Akarok venni egy DT MX50 est,csak annyi gond van az eladó szerint vele,hogy valamikor leáll azt mondja valami cdi vagy mi baja lehet valami elektronika hiba lehet?nagy dolog meg csinálni szerintetek vagy pénzbe mennyi be lehet ismeri valaki mx 50-et?
Nem tudom nem terveztem eladni mert komplett indithato blokkot akarok egyben eladni
Úgy szokják, hogy megkalapálják befelé, így lazul a menetben.
Többnyire kijön.
De meleg hatására 100%-osan.
benzincsap tömítést én yamaha fehérbe kaptam.
Hali.

Nekem van egy, amiben rossz a dugattyú, de az gondolom a tiédben rendben van.
Ha gondolod írj rám privátban, és megbeszéljük!

Amúgy abba az alumíniumba nagyon durván bele tud gyógyulni a légtelenítő. Anno a KDX-emből is 2 részben jött ki a csavar. Leszakadt a feje, úgy fogta...
Hali, tud valaki 98-as DT125-höz benzincsap tömítést?
Üdv! Tanácsot szeretnék kérni, hogy mi a teendő akkor, ha sikerült beletörnöm a hátsó légtelenítő csavart, amit utána megfúrtam, beletekertem egy csavarkiszedőt, és az szintén beletört. Esetleg van valakinek eladó hátsó féknyerge?
Hello! Nemrég vettem uj hátsó lámpát de már eladtam a motorom és már nincs rá szükségem. Az ára 2500ft Ha érdekel irjál.
üdv Zsolt
rg500 mennyi henger?
Kérdés, hogy mi az elképzelésed? Én belepakoltam a TDR felniket a DT-mbe, pofásan néz ki a motor. Viszont ez elől 18-as, hátul 17-es. Nem kifejezett supermoto. :D

Itt egy galéria a motoromról, így néz ki TDR felnivel.
http://www.sportmotor.hu/motor...

Esetleg ha érdekel, írj rám privátban, lehet, hogy tudok is segíteni a beszerzésében.
Sziasztok. Yamaha DT 80 LC2-eshez keresnék hátsó központi teleszkópot van e valakinek eladó?
Mekem van egy dt henger ami 59 mm es tzr 150 3rr dugoval
Először is Apuci hozzászólására reagáltam, hogy szerintem is értelmetlen az „hogy 55-ről fúrja egyből 61 mm-re” bár ezt nem tudom honnan vette. Én csak leírtam mennyi ccm lenne és hogy hogyan számoltam ki…
Másodszor vissza olvastam, de nekem ebből nem derül ki, hogy miért is fúratod/fúrattad valamint az sem, hogy mekkorára fúrták „125-ös DT henger maximum meddig lehet fúrni? Neten wössner dugóból van 61 mm-es is. Ez így már hány cm3?”
Harmadszor pedig (és nem kötekedés kép) „kb. 60-ig fúrt hengerbe nem tudom, hogyan lenne jó 61-mm-es dugó”…
A tdr az 18 as elől
A rieju meg gyenge szerintem egy 125 höz
De en fasza szörös gumikkal friss festéssel adom
Egyrészt igen erre voltam kíváncsi, de nem azért,hogy "nagyobb kööbcenti legyen". Ha vissza olvastad volna, akkor tudhatnád, hogy valószínűleg a hengeremet kb 60-ig felfúrták, és már csak a 61 mm-es dugó lenne jó bele. És gondolati szinten érdeklődtem meg,hogy az úgy hány cm3 lenne. Reménykedek,hogy nem így lesz, és olyan 56-57 mm környékén lesz a henger.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Ha valakit érdekelne egy jó kis DT!
Köszönöm,de annyit nem szándékozom rá költeni
én valami kisebb (senda,rieju) sm felnire gondoltam vagy tdr 125 re.
Helo nekem van tzr 125. 4dl felnim metálkékre van szinterezve karcmentes 200km és gumik.vannak rajta egyben a két felni gumival 50000ft
Köszi a válaszokat.a cdi ok,de lehet a motorommal van gond,mert a gia rendszer nekem jo.igaz furas előtt csak fordulaton ment,de nem a kipu miatt.most is van egy üres fordulattartomány de az kb 4-5 ezernel.alatta is akar terepen is 4. 20 km/h es semmi gond.viszont nyomatek ezek szerint csak van.6000-től meg aztan megint