Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.
Az miért van hogy beállítom faszául a kuplung kiemelő rudat anyát betekerem meg húzom, kb 10-15km után fellazul és szedhetem megint szét ezt a csodás motort mert ilyen szép megoldással csinálták meg a rúd holtjáték beállítását.
Választ előre is köszi.
Sziasztok.valakit esetleg érdekwlne komplett 80-as blokk karbival együtt?Kérésre csinàlok kèpet!
Nincs mit, én már nem tudtam mire használni, neked még jól jöhet.

Üdv G.
Szeretném megköszönni még egyszer a kipufogót legfőképp azért mert ingyen adtad oda és jó érzés tudni ,hogy vannak azért a földön még rendes emberek :)) Köszönöm szépen még egyszer !
Még nem próbáltam rá , de remélem jó lesz ;)
hát mert csak kevés a kaja ha hidegen nem akar indulni de utánna meg szépen jár ... de még mindig semmi :D már kezd kihullani a hajam :D
Rendben :)
Nem soká felhívlak :)
Na, nem tudom, hogyan döntöttél, mindenesetre 8 után általában már otthon vagyok, de ha felhívsz elötte, akkor időpontot is egyeztethetünk. Tel számom: nulla hat harminc 297 ötvenhat és tizennyolc.

G.
Ahha végülis ez nincs is annyira bent... Lehetséges ,hogy ma elmennék érte mert akkor megnézném és elhoznám az egészet akkor! Aztán nagy bánatodra (gondolom :D ) faricskálnám én itthon.... Illetve ha postán küldenéd az már csak jövő héten lenne itt..
De még ez se biztos... Délutánig eldöntöm ! Viszont ha mennék sajnos csak ilyen 7-8 körül tudnék bent lenni mert jelenleg nincs autóm igy meg kell várnom míg eggyet haza hoznak... :)
Budapest, II. ker, Komjádi uszoda.

(Római kori feltárás helyszíne, vagy épülő "fonódó"villamospálya. Szerintem az első verzió lesz, mert minden út Rómába vezet, mert minden utatt egyirányúsítottak... )

G.
Szia

Na akkor ma kitalálom ,hogy elmegyek érte vagy posta ...
Hova kéne menni érte pontosabban ?

Köszi
miért furattad? :o
Rendben szerintem jó lesz!
Ha esetleg nagy vagy akármi majd én farikcsálok belőle :)
De holnap megírom biztosra a dolgot ,hogy akkor mit csináljunk!

Köszönöm szépen
Persze, nem gond. Úgyis kíváncsi voltam, hogy néz ki belülről egy ilyen. Ott kb jó lesz, ahol a harmadik képen keresztbe van egy rozsdacsík?
Majd írd meg, hogy döntesz, és akkor belevágunk, vagy nem.

G.
Értem :)
Mert fontos a menet benne mert sajnos ami az enyémen volt teljesen el deformálódott illetve a menete is tönkre ment és egy két helyen volt már csak annyira mély ,hogy kapaszkodjon a hengerbe :)
Most nem tudom igazából mit csináljak nem vagy közel sajnos de lehetséges ,hogy kellene az egész de nem olyan biztos mert igazából a rezóra nincs szükségem....
Maximum azt lehetne ahol a könyök után kezd egyenesedni és vastagodni ott levágnád...és azt elküldenéd postán... Nem tudom még kitalálom ! De ez esetleg megoldható?
Nincs eldeformálódva és a menetek is jók benne. Igazából ez volt a motoron, amikor megvettem, aztán meg néztem, hogy honnan folyik folyton az olaj a földre, amikor kiderült, hogy a kipufogó több helyen is lyukas. Két éve le lett cserélve Gianelli szettre, azóta a pincében hevert, mert nem akartam kidobni, hátha jó lesz még valamire...

G.
Szia


Köszönöm szépen !
Eléggé jó minőségűek a képek köszi!
Most igazából nem tudom mit csináljak ,hogy az egész kelljen e vagy nem...
Egyenlőre ezt hagyjuk... Ami a kérdésem lenne a hollender esetleg valahol deformált ? Illetve belsejében a menet meglátásod szerint milyen állapotban van?
Köszönöm

Köszönöm
A képek:

http://kepfeltoltes.hu/view/150506/514214057DSCF1090_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/150506/207031618DSCF1091_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/150506/DSCF1094_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/150506/DSCF1095_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/150506/DSCF1096_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A rezo és a hátsó kivezetőcső tövénél vannak kisebb lyukak, amiket már valaki sikertelenűl próbált beforrasztani, illetve a hattyúnyak és a rezo találkozásánál is van egy repedés. Szerintem ezt még simán meg lehet hegeszteni, egy hozzáértő kipufogós számára nem lehet gond.

G.
Szia

Semmikép nem siettetlek mert mondtad ,hogy el van dugva de bevallom őszintén nagyon lázba jöttem most ,hogy írtad van ilyened...szóval ráér ,de majd írj kérlek ha sikerült megtalálni....Nagyon szépen köszönöm
fúrattam a fuvókán de még mindig semmi ...:S
Rendben ! Nagyon szépen köszönöm ! :) Akkor várom !
Ok, este előkeresem neked a pince mélyéből és lövök róla néhány képet.

Üdv, G.
Szia


Ohh azt nagyon megköszönném ! Igazából üllőn lakom szóval a 2.kerület kicsit messze van...
Ha esetleg megoldható postás dolog annak nagyon örülnék!
Annyi kérésem van képet tudnál róla küldeni azért mégis...
Rezóval eggyütt ha kérhetem mert ha úgy van lehetséges az is kell...
Igazából azért lenne rá szükségem mert ami volt rajta azt szana szét verték.... Én csináltattam rá de eléggé gány munka lett és folyamatosan lecsavarodik.... Meg alumínium is és puhább anyag szóval muszály megoldanom a problémát mert már eléggé régóta megvan és bele örülök :D Szóval nagy segítség lenne !
Várom válaszod !
Köszönöm szépen
Üdv.

Próbáld úgy, hogy hidegen gyújtás nélkül háromszor rárugsz, majd utána gyújtást ráadva indítod negyedszer. Nálam ez szokott beválni.
(Az én mocim akkor indult nehezen, amikor kicsi főfúvóka, ill alacsony úszószint volt a karbiban.)

G
Üdv.

Nekem van egy lyukas kipufogó rezóm, légies 50-eshez, azon rajta van a hollander is, ha érdekel, a tiéd lehet. (Budapest II.ker) Ha eljösz érte, a tiéd, vagy ha csak a hollander kell és messze laksz tőlem, akkor levágom neked és levélben elküldöm. (Illetve ha küldesz nekem egy felbélyegzett válaszborítékot, akkor abban visszaküldöm neked)

G.
próbáldki úgy hogy még jár a motor elzárod a csapot h kiürüljön a karbi
mikr indítani akarod akkor nyisd meg a csapot és várd míg megtelik a karbi úgy mit csinál? :D