Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Vettem egy 50es DT MX-et, aminek a szívócsonkját (képen) szeretném kicserélni, de az az érzésem -mivel most csöppentem a témába nem vagyok otthon benne- hogy ez a csonk nem 50es DT-jé eredetileg. Abban kérném a segítségeteket, hogy melyik típusé lehet ez a szívócsonk, esetleg ha tudtok egy jó állapotút helyette abban is szívesen veszem a tanácsotokat!
Előre is köszi
Milán
Sziasztok! Dt 125 R bontódik!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
hello!
van egy dt125r 91-es és szeretnék rá brembo fékeket!
nem tudjátok hogy hol lehetne nézni?
Rendben köszönöm!
Sziasztok!

Valaki meg mondaná nekem legyen szíves, hogy a DT80-ra mekkora gumi kell előre és hátra? Gyári a kerék. Köszi
Neten szét kell nézni.
Beírod yamaha 80dt karburátor
Molnarmotor.hu ott rögtön találtam.
De ha használtan nézel és garanciát vállalnak rá hogy jó akkor vedd meg
Oké köszönöm!:) Esetleg milyen karbi lenne jó bele?Nem nagyon értek hozzá :/ A mostani valami Mikuni.
Elméletileg a benzin szint gyárilag belovik.
Felrakod kiderül
De azt meg sajnos a jó isten se tudja se türelmem nem lenne De ha veszek egy új karbit azt csak be kell raknom be állítanom és ennyi?
Hat igen taiwan karbi 10e.
A tűszelep csak 3500ft ehez már csak szintet kell belőni
én mindig spirálfüzet-borítóval és zsírral rakom össze, príma
Értem!Azért az új karbitól való el tekintettel még se lenne valami olcsó variáció?Mert a,hogy néztem 80dt-be kb 10.000ft egy karbi.
80dt-hez nem jo egy 125-os karbi felújító!
Inkább vegyél egy karbit használtad de jó vagy újjat 13e-ért! Sajnos ilyen esttel már fordultak hozzám csak darabokba lehet karbihoz cuccot venni

Tűszelep 3500ft
Alapjárat állíró csavar 2400ft stb...
Elég hogyha kicseréled a tűszelepet! Vagy vegyél egy karbi felújító szettet: http://www.gerecsemotor.hu/uze...
Hát igen a,hogy hallom tényleg az esetleg az, ha motor szerelőhöz vinném mennyit kérhet érte? Azt esetleg nem tudod?
Hello.
Most raknám össze a blokkot de elfogyott a tömítőpasztám.
Szerintetek az fbs jó lenne? 0.3 klingelitből vágtam ki a tömítéseket de mindig rakok közé pasztát.
Vagy inkább várjam meg amíg hoznak a boltba pasztát?
Láttam itt fórumon pár ember rakta már össze fbs-el a blokkot
Én a tűszelep környékén néznék szét először...Lehet, csak a tűszelep furata koszosodott el, vagy már kopott maga a tűszelep. Ha fém úszód van, akkor lehet játszani a kis fülecskék hajlítgatásával a megfelelő benzinszint eléréséig. (Ez utóbbi elég türelemjáték, vagy megkeresed itt a fórumon a pontos beállítás menetét...)
G.
Sziasztok régebben írtam itt egy olyan kérdéssel,hogy ömlik a benzin a karbiból (túlfolyó).Nos múltkor szét szedtem meg tisztítottam és újra folyik ISTENEEEEM Szerintetek ha ki cserélem az úszót most már jó lesz?Vagy vegyek a pics@ba egy új karbit?:"D
Sziasztok!
Szerintetek nagyon gagyi egy YAMAHA DT 125 MOTORPOWER hengerfej tömítés mondjuk egy ATHENA-val szemben?Igazából csak a h.fej tömítés kéne a szettből.
Köszi!
Sziasztok. Ma felkerült a gumi, végül is 120/90-18 MITAS C10 lett a választott. Bőven elfért...
Ha már fórum, valakinek volt már olyan a 125r -rel, hogy az elekrtonikus power önnálló életet élt? Néha gondolt egyet, és nyit-zár, alapjáraton, és fordulaton is függetlenül a fordulatszámtól? Nem kevés fejtörést okozott a dolog, de meg lett a hiba forrása. Ha érdekel valakit, leírom, csak kíváncsi vagyok mást is tréfált-e már meg.
Sziasztok
50es MX hez keresek váltókar tengelyt, sajnos már kikopott a bordás tengelyvég. Ha van mellé jó állapotú váltókar, az is érdekelne!
Van aki tudja mi az az ár.
Jár a piros pont.
ár?