Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lc2 -re es DtR is tökeletes.
Ez a Mikuni Mt 28 as karburátor elődje!
Ha már gumi..
Michelin AC10-et használ valaki?
Mekkorát vegyek hátra, 110/100?
Üdv.
Engem DT-R-re érdekelne valamilyen karbi 28as asszem.
Ez milyen? :) lc2re való?
Sziasztok! Valakit érdekelne?
Azért ezek a bütykös gumi méretek csalókák.
Mitasból nekem a 120-as még épp, hogy elfért az LC2-esben, természetesen a láncvédőt vágni kellett, vagy levenni. Most meg a Metzeler 120-as, olyan kis virsli, hogy azt hinném rá, hogy max. 100-as, és a láncvédő is elférne. Haverom Mitas 110-ese brutális hozzá képest. Másik haveromnak meg talán Michelin 140-es volt bent, kb. az volt az én akkori Mitas 120-asommal egyforma.
Ahány, annyi féle.
130as volt most néztem vissza a képeket. De vígan elég a 120
Köszi a választ, akkor 120-ast nézek rá...
Gond nélkül felmegy ha jól tudom nekem annó 120 vagy 130-as volt.
Helló!
55.99 vagy 56mm 1mm vastag dugattyú gyűrűt keresek!
Ha van valakinek ne tartsa magába jelentkezzen
Köszi
Vagy ha valaki tudja honnan lehetne rendelni olcsón az is írhatna.
S.O.S Valaki vett már Yamaha Dt 125 r re féktárcsát elsőt hátsót ha igen az hol fontos lenne előre is kösz!
Elvileg semmilyenben...
Faforgácsot a váltóba!
Egyből elhallgat...

G.
(Csak vicceltem, ki ne próbálja senki!... )
bontott cuccnál 10ból 9 ilyen
anno volt kettő is amit próbáltam de mindnek volt hangja
A primer hajtás ferdefogazású kerekei.
Sziasztok! Felújítás előtt állok az én kis 99es 125R-emmel. Két kérdésem lenne.. Milyen hajtókart érdemes hozzá venni? Egyre több rosszat hallok a proxról és egyre több jót a TKRJ-ről. A másik kérdésem pedig, hogy mi adhatja ki ezt a hangot ami a videón hallatszik?! Csak terhelésen produkálja és mint hallhatjátok főleg alacsony fordulaton, fent kevésbé. Köszi előre is a válaszokat :)

http://youtu.be/AlMRCbftlRk
DT 125 R-ről tudok nyilatkozni... Azokon mindig világít az olajszint visszajelző, ha rajta van a gyújtás, és üresben van. Ellenőrzés gyanánt ilyen. Ha üresben van a motor, de nem világít az olajszint visszajelző, akkor elromlott.
A 32-es karbi elkelt már?
Köszönöm a választ.
És üres jelző kapcsolóval milyen összefüggésben van?
Az R-es DT tuti, hogy 12 Voltos rendszerű.
Köszi, neked alu kerék van, vagy acél?
A 120-as bőven elég sarazni.
Hali.
Kérdésem lenne, hogy yamaha dt125r motorba 1998-as talán milyen aksi kell? 6voltossal vettem az töltőről is gyengén húzta a powert, ezért bele próbáltunk egy 12voltosat ami egyből faszán húzta de az is csak töltőről mert rossz volt. 1órás motorozás után pedig elég gyengécskén de megint mozgatta a szervót szóval tudta tölteni a motor. Aki tudja kérem írja le hálás lennék köszönöm! Meg a mérete mekkora legyen?
Simán felmegy a 120/80-as. Nekem 120/100-as van fennt ha jól emlékszek. Szerintem akár 130/100-as is felmehet.
Sziasztok. Pár hete vettem egy dt125r-t hobbizgatni. A vasat utcai motorozáshoz hsználták, a fogaskerék áttételt már az igényekhez alakítottam, és az első gumát is lecseréltem bütykösre, a kérdésem a hátsóval lenne. Jelenleg 110/100 18 enduro van fent, DID-es alu keréken. A 120/80 18 fel megy gond nélkül?
Előre is köszönet.
Egy úszó mozog egy csúszkán az olajtartály belsejében az olaj szintjének megfelelően. Ha az olajszint lecsökken a tartályban, akkor az úszó bekapcsol egy kis lámpát a műszerfalon, jelezvén, hogy kevés az olaj és ideje feltölteni. Bizonyos típusoknál a gyújtás ráadásakor pár másodpercre felvillan ez a lámpa, de ez csak egy ellenörzés, hogy működik e az izzó a műszerfalban, nehogy akkor ne jelezzen, amikor kellene
(Érdemes már akkor utántölteni, amikor még csak be, bevillan az égő menetközben, nem kell megvárni, hogy folyamatosan égjen.) ((Ja és természetesen a benzinhez kevert motorolaj tartályának szintjét méri, nem a váltóolajét. Még mielött félreértés lenne ))

Üdv G.