Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!

Valaki tudna nekem felvilágosítást adni DT témában? Mit jelent hogy DT125 3bn típus? Mikor gyártották a 3bn-t és mi a külömbség az előtti és az utána következő modellhez?
Köszi a tippet, úgy néz ki találok rá valami megoldást :)
nekem bp6es volt benne. de arra figyelj hogy hamisítják és csak japánt vegyél! Én franciát vettem és két nap alatt elolvadt.... Japánnal tökéletesen működik!
Király, kösz! De nemtudom hogy lc2-es ülésre rámenne-e.
Köszönöm a választ!
Cseréltem gyertyát!
Mikor vettem Br6-os NGK volt benne,így ilyet vettem!
Akkor holnap veszek egy 8-ast!
Remélem csak ennyi baja van!
a gagyikkal vigyázz, mert én már beszoptam az ilyen 2500forintos betétet
a 3 napos túra 3 nap délután már vassal fékeztem
szerencsére a vas is szar volt aztán nem rágta meg nagyon a tárcsát
a ferodo betétek általában olcsók szoktak lenni 4-5 ezer között
szerintem a dt eleje ugyanaz a méret mint az xt hátulja
Közbe találtam fékbetétet a neten több helyen is, 2500-3500 ft.
Ezt az oldalt most találtam http://www.bikerpartshop.com/e... elég bő választék van, ez a régebbi fajtához elméletileg, 15 euró.
Azt énse tudom... De a régebbihez hol találtál? Linket tudsz küldeni?
Nekem is ezt csinálta... A gyertya adott szikrát és őzbarna volt kicseréltem mindjárt jó lett! ngk-ból br8es-t vegyél vagy br8eix-et!
Sziasztok!
Adott egy Yamaha dt 80 lc2-es motor.
Olyan probléma lépett fel,hogy kimentem egyik haverral motorozni és váratlanul le állt a motor!
Mikor megpróbáltam beindítani,nem csinál semmit,csak durrog.
Karbi tiszta,Gyújtás amennyire néztem jónak tűnik!
Bár,az lehet,hogy a lendkerékbe k a mágnesek elkoptak volna? Mert érezhető egy ilyen kis kopás a belül (érintetlen) felületen!
Gyertya csere is volt. Szikra egyébként van,a gyertya is szépen égett idáig.
Választ előre is köszönöm
pl
http://www.mzclubhungary.com/i...
de vannak olyan villogtatók ami 4,5 voltot is úgy villogtatnak mint 24voltot
kell keresni kapcsolást
Sziasztok!

jó kis fórumra akadtam :)
Van nekem egy 95-ös gyári állapotú DT50 MX-em. Léghűtéses blokkal.
Nagyon jó kis moci, nagyon szeretem.
Egy bajom van vele, hogy 6Voltos az elektromos rendszere, és az index rajta az nagyon halovány.
Arra gondoltam hogy ledesíteni kellene, amit nem tudom hogyan, mert 6V-os ledes izzót nem nagyon találtam sehol. Tehát ezt valahogy barkácsolnom kellene. De akkor még kellene egy 6Voltos ledhez való index relé, vagy elektronikus relé. Létezik ilyen valahol?
Mert ez biztos meghaladja a tudásom.

üdv
kicsikrisz
Az árlistában ezt találtam: 6305 R1 SH2-9T CS35 KOY CSAPÁGY
Ennek darabja 3800-. Ez lehet a szóban forgó? R1-es 6305, csak a többi nem tudom mit jelöl.
Valahogy sejtettem, hogy csak a nevet fizetem(ném) meg .
Köszönöm az oldalt, gyorsan bele is nézek.
Szia.
6305R1.
Ez azt takarja, hogy a normál 6305-ös csapágynál, az R1-es 1 mm-rel keskenyebb.
A Koyo levédte a jogot, csak az gyárt a DT-hez csapágyat.
Hogy Prox csomagolásban van, az csak átcsomizás és márkanevet fizetsz.
A Proxról annyit, hogy én is hajtókart az XT-mbe Proxot vettem, mert 10.000.-rel drágább mint a gyári, és 1000km után hangja van.
Ezzel nem ledegradálom, de azóta több szerelővel is beszéltem, s mindenből inkább gyárit, eredeti alkatrészt ajánlanak.
Amúgy Pesten Itt.... kapsz a legolcsóbban, olyan 3-4000 körül mozog darabja.
Emberünk rugalmas, postáz is ha arra van szükség....
Mennyi?
Csapágyboltban 5000 körül megszokott lenni a 2 db főtengőcsapágy, márkásból.

Apropó!

Első fékbetétet hol lehet olcsón venni? Pinksbe 6800, az vicc, még autókba sincs ennyi! 2-3000-ért gondolnám.
Sziasztok. Nézegettem főtengelycsapágyakat DT125R-hez, de motorswebáruházon a prox 8500-. Ráadásul gondolom, hogy ez egy darabra értendő. Kérdésem az lenne, hogy a 6305 RI Blaster-ben az "RI Blaster" mit takar? Ez a csapágy Koyoban, Skf-ben milyen árban mozog?
Plusz valószínűleg a hengerem az utolsó előtti túlméreten van (ez mm-ben mit takar?), a legutolsó túlméret hány mm? Néztem csak wössner dugóban van 60-61 mm-es túlméret. Megjegyzem még nem lett szétszedve a blokk, úgyhogy egyenlőre zsákbamacska a dolog.
Előre is köszönöm a segítséget!
Ez az R-es mérete:
Átmérő: 256x132,9x115
Vastagság: 4,6
Felfogatás:6
Nagyvas.hu-n böngészhetsz, de én lc-hez nem találtam, úgyhogy megeshet, hogy ugyan az
Sziasztok!

A 80/125 LC2 első féktárcsája megegyezik az R-esével?
Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hogy,Hogy 125 dt(Lc2 és R) van fordulatszámfüggő előgyújtás? Vagy fix állandó az?
Köszi!
170-es Athena henger eladó,
(henger, power szelep, hengerfej), dugó nincs.
nicasil-nak nincs baja.
20 000.-ft
Holnap küldök de nekem se a legjobb!
Egy képet esetleg tudnál feltölteni róla? Nekem elég kókány módon sikerült megcsinálnom.