Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nincs valakinek 125 R-hez eladó hengere?
Köszi!
Helló!
97es deltaboxos tdr 125 be lapos tetejű vagy domború dugattyú megy?Ill. mi a különbség a működésük között?
Kösz!
ui:Tudom,hogy ez dt,de ezt talán többen nézik.
Csaááó!
Figyelj itthon is tudsz rendelni. Én már rendeltem!
Ugyan azokon az árakon mennek, még anno faridomot vettem 10 ezerért yamaha márkakereskedésben. (Yamaha Kalmár Szeged)
Szia!
Rendeltél már burkolatot?
Ha nem, akkor beszállnék.
Írj egy mailt: lazarpeter.mail@gmail.com
Én anno a 80-assal úgy jártam, hogy szépen kicsavarodott az alaplap egyik csavarja a rezgéstől, és szépen megakasztotta a lendkereket. Első körben azt hittem beállt a henger, így hazatoltam 20 km-t fél nap alatt, és másnap szétszedés közben jöttem rá az "apró" bibire. Persze a hengerrel kezdtem a bontást......
Innentől fokozottan figyelek ezekre csavarokra, jól meghúzni és rúgóst alá!

Ugyanígy oda kell figyelni a főtengely végén az anyára bent a blokkban a fogaskeréknél, mert az is lecsavarodott, és szépen kireszelte a deknit, amiben pont ott van a vízcsatorna. Kissé habzott a váltóolaj......

Így vettem a vasat, előtte elég gyorsba dobhatták össze

De aztán kijavítva, újra összerakva igen jó kis gép volt, örökre megszerettette velem a DT-éket
Leszedtem a lendkereket csapágylehúzóval!
Rozsdás ahogy az elő van írva nem csodálom a kis hoki lendkerék lehúzó megadta magát!
Na akkor
Ott a lendkeréknél semmi bibi.
Kuplungot lekaptam stb akkor is nehéz átfordítani ha nincs rajta a kuplung. Hengerfejet leszedtem semmi bibi.
Mostmár 2lehetőség van szerintem csapágy szétesett vagy a főtengely elgörbült.
Ezer meg egy gondja lehet.
Nem bocsátkoznék találgatásokba, mint több szerelő is teszi.
Mondtam, szét kell szedni, sorjában kell keresni a hibát.
Hogy egy lendkerék lehúzása is kifog rajtad?
Nem tudom.
Valahogy nekem soha nem sikerült lehúzót tönkre-vágnom.
Mindennek megvan a menete, ezt tanítják a szerelőknek.
Ám ha lendkereket szedsz le, csak annyira kell megfeszíteni a lendkereket, hogy előfeszítése legyen a tengellyel szemben, s egy fogorvosi kalapáccsal a lendkerékre koccintok.
Eddig mind lejött.
Bár kétlem hogy valami oda beesett volna.
Honnan?
Először is köszi.
Ma megpróbáltam levenni a lendkereket. Anyára kulcs majd hirtelen megtekertem és körbe fordult normálisan. Utána megint szar volt egy ponton magyon nehéz át fordítani.
Hengerbe biztos nincs semmi pufót lekaptam bele néztem amikor a dugó lent volt semmit nem látok.
Másik lendkerék meg sem mozdul pedig lendkerék lehúzóval csináltam de felmondta a szolgálatot kiszakadt a lehúzó anyája.
Ötlet? Mert az alaplapra is rá néznék nem e vmi beszorult oda
Vagy a gyertya közepe behullott.
Gondolom azt nem vetted ki?
Első körben hengerfej le, s ha így sem fordul akkor jobbos dekli le, főtengelyről fogaskerék, vagy komplett kuplung le.
Így is ellenőrizni, hogy körbeforog -e.
Szisztematikusan kell körbejárni a hibát, nem pedig találgatni.
Crf várlása miatt eladó!:) csere nem érdekel!
Hali csere crm 250re?
Tzr 125 4dl
Brembo felnik karcmentesen frissen szinterezve
Metálkékre
99% os gumikkal tárcsákal egyben eladó 65000
Ft alku lehet
30 5129874
Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy a lendkereket holdpontig fel tudom tekerni de utána semmi meg sem mozdul.
Haverom tegnap hozta le a motorját azt mondta csörgö hangot hallott a blokkból majd megállt.
Pufót lekaptam öninditó holdpontig tekeri majd megáll nem lehet át tekerni csak vissza.
Én 2 lehetőségre tippelek. Vagy csapágy vagy vmi fogaskerék beállt.
Ötlet valakinek? Jövőhéten tudok csak rá nézni de addig is lenne vmi elképzelés.
Előre is köszi
Helló
Köszi de sikerült szerezni
Valakinek van eladó fejidoma dt-hez? Az enym sajnos eltör és sehol nemtalálok.
Szia.
Nekem van.
Írj rám és megbeszéljük.
Sürgösen elado! uj dugó! gianelli kipu supermoto kerekek! 230.000 Ft
Sziasztok
Dt-re műszerfalat keresek.Ha valakinek lenne eladó kérem írjon.
Terepesítem a DT-t!
Sajnos új gummák 17E/db lennének, így marad a használt, fele olyan nagy bütykökkel......de ez is sokkal jobb lesz, mint ami volt
Sziasztok! DT 125R-hez olyan műanyag fékcső rögzítőt ami a lengőkaron van lehet kapni valahol? Sehol nem találok és nekem hiányzik mind a kettő.
Üdv.
Nem bont valaki véletlenül 125r-t?
felnik eladók! vagy cserélhetök! hátsohumi kuka elsö az jó!
Sziasztok!

nem tudja véletlen valaki, hol lehetne ilyen izzót venni?
6V 25/25W. Egy 1995-ös DT50-ben van a fényszóróban.

ilyen izzó
http://www.ebay.com/itm/Headli...

köszönettel
kicsikrisz
http://www.ebay.co.uk/itm/Yama...

http://www.ebay.co.uk/itm/DT12...


Helló mindenki!

Valaki meg tudná mondani, hogy a két alaplapot melyik tipusokhoz, évjáratokhoz használták és mi bekötésükben a különbség?

Köszi előre is!
Sziasztok,eladó 1 yamaha dt 80 lc2-es motor.1992-es.Gianelli kipuffogója van blokkját még előző gazdája újította fel azóta kb 1000 km-ert ment.Aksi már gyenge,új gyertya kéne bele és a hátsó gumi-ba is van 1 kis nyolcas de ezeket ha kell megcsináltatom.Fordulatszámmérő spirál a blokk-ból való kivezetésnél megvan törve.2 hátsó gumi van hozzá,van hozzá még 1 tükör csak nincs fent és láncvédő is van hozzá.Berúgó csapágy még agusztusba lett cserélve ami a dt-nek a betegsége.Érdeklődni itt vagy skype-n vagy esetleg még facebookon.