Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Eladó a kis 125-ös Dt-m.
Szia!
Mikor rendelsz? Ha lehet csatlakoznék, csak előtte még megkérdezném a gerecsemotort.
Nekem is elveszett, énse találtam rá. Énis úgy faragtam de ugy teszi a dolgát mint a gyári Én nemhiszem hogy vennék rá...
Na ez dt-s körökben szerintem olyan ritka mint a fehér holló!
A sajátomra még az előző tulaj vett, de hogy honnan az jó kérdés. Mindenképp rakni kell valamit, mert a fémig koptatja a lánc a lengővillát.
De megkérdezem tőle, hátha tudja
Na a link az ratyi:
Simán nagyvas.hu Ott megtalálsz felül a motoralkatrészen belül mindent.
Heló!
Hát ez zsebbe nyúlós meló, ha újat veszel. Nagyvas.hu-n tudsz rákeresni, asszem 15-16 ezer körül mozog. Vagy itt sportmotoron van egy felhasználó (nevét ne kérdezd, nem emlékszem ), aki otthon esztergál ilyen tárcsákat, vagyis bármire. Asszem az ő árai 13-15 közöttiek+postadíj. Neki a méretek kellenek a tárcsáról és legyártja neked.
Na a link: http://nagyvas.hu/motoralkatre..." target="_blank">nagyvas goldfren
Ezek goldfren tárcsák. De van brembo, lucas, NG. Igaz nem tudom a dt-hez mindegyikből van-e.
Sok szerencsét!
Jó reggelt!
Kérdésem a következő lenne fék tárcsát szeretnék cserélni ki milyet ajánlana előre is kösz ja és hogy hol lehet beszerezni meg kb menyiért!
Szép napot!
Üdv, honnét tudok rendelni 2004-es Yamaha DT 125 R-hez üléshuzatot ? Eddig csak régebbi fajtához találtam.
Helló, ezt az oldalt találtam, még nem rendeltem de innét fogok.

https://www.motorcyclesparepar...
Sziasztok!

2004-es DT 125 R-re keresek oldalidomot.
Neten eddig nem találtam, valakinek ötlet?

Köszi!
Sziasztok!

Korábban már írtam egyszer, hogy darabokra tört, és elveszett a DT 125 R-emen a lengő villán található lánc vezető-koptató műanyag. Azóta is egy általam faragott bakelit darab van ott.
Nézelődtem webáruházakban, illetve a környékbeli motoros boltokban is. Vagy azt jelezték vissza, hogy nem tudnak nekem ilyen hozni, vagy pedig vissza se jeleztek semmit...

Valakinek kellett már, sikerült már ilyet beszereznie? Ha igen, akkor honnan, hogy, mennyiért?

Előre is köszi!
Nagyon szépen köszönöm. :) Ésmennyit ér ugy hogy : augusztus végén jött meg 29-30 és minden ujjitva let ami nem az egyedül a kulung meg a kisseb fogas kerekek válto fogas stb. szoval:szimering,dugo,csapágyak,fötengely csapágy,tügörgök gyürük, csap szeg hajtokar MINDEN az eggész blokk uj 130 ezret költöttem bele tömitések ezt szédszednék zsir uj lenne minden azt mondták 700 kilométer a bejárati idö ebbe a 250 sincs meg mert aréten meg ijesmi helyeken motorzok határba stb. szoval semmien károsodásaZSÍR UJJ mennyit érhet?
Meg a fejidom nem eredeti...
Ez egy Lc2-es de ien tankot még nemnagyon láttam...
nah megvannaka képek .akkor megtunád mondani mien fajta?
a dt magának keverte az olajat nem foglalkoztam vele mikor mennyit nyom
szimó tanksapkáján ott az 1:50 de nem érdekel
2 évig jártam vele melóba napi 2x20km távot hiba nélkül, és még mindig megy
bár legutóbb párszor megmerítettem a vizes réten azóta nincs alapjárat, de ez nem az olaj miatt van
ja és senkit sem buzdítok az 1:60-ra meg az ásványi olajra mindenki arra költi a pénzét amire akarja
csak leírtam hogy nekem minden megy vele, pedig hallottam ám párszor a "mert a motorod megérdemli" dumát
rendben holnap küldök :) van facebookod? :)
Mintha még a Simó tanksapkáján is rajta lenne az 1:50 -es felirat...
Az enyémen ott volt...
http://users.atw.hu/simsonkozo...
(a kép csak illusztráció)

Egyszer tévedésből 1:60-as keverékkel járattam be egy motort, hát 500 km után meg is lehetett nézni azt a dugót, valahol talán még mindíg megvan a polcon, nem egy szép látvány...
Persze lehet, hogy a Simo jobban bírja az 1:60-at, mint a DT... (?)

G.
Küldj róla képet megmondom !
Köszönöm a választ!
az arol 2t-vel
1:60 keverékkel alig füstöl, és nem üvegelem neki
így jártam melóba 2 évig
simson 1:50 mifelénk
5-10 évente ki kell égetni kb ingyen a kipufogót aztán jólvan
igazándiból a robogó ment-megy a legtöbbet még szelel a kipufogója
nekem mindegy ki milyen olajat tölt bele, az biztos hogy attól az ásványi castroltól semmi sem halt még ki, és tök olcsó, és rendes 2t szaga van tőle
robogó magának keveri simson 1:60 a fűkasza-fűrész 1:40
Én ride 2t olajat használok full szintetikus inkáb fizetek 3 ezer forintot 1 literért mint hogy megszoruljon azt megint költseg rá 100 ezret mert még az enyém bejáratos. amugy lehet okosab vagy ijen téren mitn én hol tudom megnézni azt hogym ien az enyém? pl.:lc,lc2,r,mx