Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok nekem van 1 yamaha dt-m furatva lett 125-ről 150re csak foggalmam nincs mien tipus azt honnan tudom kideriteni mien? lc,lc2,r stb. hol tudom megnézni?
Nem állítólag, hanem tényszerűen
Nekem van egy injektoros Gilerám is és ahhoz vettem eredetileg, de ezt használom a DT-hez is (alu hengeres).
Az ásványi olaj hajlamosabb a korom és koksz képződésre. Állitólag...

G.
én evvel az olajjal használok mindent:
http://www.olaj24.hu/T/castrol...
evvel ment a dt80, de evvel megy a robogó-simson-fűkasza-láncfűrész
olcsó és jó, a dt nem egy űrtechnika nem kell neki szintetikus cucc
ezt is próbáltam(99% hogy ez volt) de nem vettem észre különbséget: http://www.olaj24.hu/T/repsol-...
Azt inkább felejtsd el.
Csakis teljesen szintetikus kétütemű motorolajat vegyél! (Repsol-ból csak a zöld palackos a jó, a sárga csak részszintetikus.)
Én Castrol Power1 racing 2T olajat használok.

G.
Állíts a bovden hosszán!
Yamaha dt 125lc2 höz mien motorolajat ajánlanátok? Mol Arol 2t jó neki?
Sziasztok! Jó estét!
Lenne egy újabb kérdésem,hogy elvileg a kuplungom csúszik.A bowden vadi új és rendesen lehet látni,hogy be húzom a blokknál.Ezért mi lehet vele a gond?Előre köszönöm a választ.

Ja tényleg keresek berúgókart yamaha DT 80cc lc2-s ha számít valamit.Olcsón keresném lehetőleg és ha lehetne Bp vagy környéke :)
Sziasztok! Keresnek komplett Dt125R es blokkot ! Minden ajanlat erdekel !
Sziasztok!

Használ valaki mallosi SHA14 karburátort?
A méreteire lennék kíváncsi, főleg a csonkara csatlakozó részre.
A felfogatása 14 mm vagy a belső szívórész annyi?
pár alkatrész eladó DT TZR TDM
Van még egy profilod?:D
A narancs kerekű maláta elárult a hirdetés hátterében
Jó estét fórumozók.
Szeretném eladni vagy elcserélni motoromat.
Dt 125r ,re t beszámolok esetleg cserélek is.
Részletek a linkre kattintva.
http://olx.hu/hirdetes/ktm-sm-...
Ajánlatokat várom ide vagy e-mailbe a hirdetéshez.
További képeket tudok még küldeni.
Köszi hogy elolvastad.
Üdvözlet!
DT80LC gyújtásvezérlőt be lehet kötni DT125LC-be? Ha igen, hogyan? A vezetékek színei nem egyeznek, és nem tudom melyik mi célt szolgál. Segítene ebben valaki? Előre is köszi!
sellorto= Dellorto bocsi
Üdv !
Rendelkezik valaki információval, hogy a sllorto phbd 14 es karburátort mivel tudnám helyettesíteni?
Sziasztok 50-es vízhűtéses 17w alvázszámú elöl hátul dobfékes dt-hez keresek alkatrészeket váltó kuplung kipufogó gyujtás fedél stb apróságok...
Üdv.
Cserélném Dt 125 re.
LC 1,2 R Re re.
http://www.kepesmotor.hu/malag...
Ajánlatokat várom akkor értékegyeztetéssel is érdekel csere.
Köszönöm :)
Helló! A hűtőbe kell beleönteni.Van rajta egy kis kupak amit lecsavarsz és oda.Valószínűleg a hűtő tetején helyezkedik el.A hajtőműolajat pedig a kuplung felőli oldalon található beöntő nyíláson keresztül töltsd fel.Nekem R-es dt-m volt,de azon van egy kis nivo ablak azon nem tudom,hogy van-e.Most pontosan nem tudom mennyi kell bele de nem 1 liter vagy 2.Most vagy 3-4 vagy 7,5 dl.Nyáron 75w90 vagy 80w90-et használtam az enyémbe.Télen meg 10w40-et.
Sziasztok a képen látható pirossal be karikázott Kiegyenlítőbe mi a bűnbánatot kell bele önteni? Előre is köszönöm.
Köszönöm uram! :) Ez nagyon sokat segített. Esetleg még azt el tudná mondani,hogy a fagy állót hol kellene bele önteni?
Az ülés alá a 2ütemű olajat kell önteni,amit nem kell cserélni csak utántölteni mivel az a benzinhez megy,az folyamatosan el fog fogyni mert elég a benzinnel együtt.A hajtóműolajat(váltóolaj) elvileg a blokk oldalán kell vhol beletölteni,és a blokk alján leengedni,ha elhasználódott.Ezt nem lehet sztem időre behatárolni mert sok mindentől függ h jó-e még az olaj.
Igazából kezdő vagyok de inkább le égetem magamat,hogy hülyeségeket beszélek mint,hogy haza vágjam a drágaságomat Hát igazából akkor így kérdezem. A hajtómű olajat azt hol lehet bele tölteni.Ja és egyáltalán az ülés alatti olajat nem kell le engedni,hogy be töltsem az újat? Vagy most a motorolaj és a hajtóműolaj ugyan az? nem értem
Helló!
Miről beszélsz?
hajtóműolaj azt a motorból kel leengedni legalul van a csavarja.
Üllés alatt egy kiegyenlítő tartály és egy a motorolaj tartály ami a benzihez kell!