Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dt 125 R re keresek ginaelli rezonátort akinek van jeleze köszönöm!
Üdv.

A Karburátor szívócsonkja és a henger között találod...

G.
Hali
Yamaha szalonból megkapod akármelyiket, 9-10 ezer darabja.
Sziasztok. Hol van a reed szelep?
Sziasztok!Esetleg nincs valakinek elfekvőben dt 80 hoz karbija? Azt hiszem olyan 86 os évj lehet vízhűtéses!Köszi szépen a válaszokat!
Szupermoto gyártáshoz
Tzr125 4dlfelnik
Frissen szinterezve zsúrkocsi új 98%os gumikkal
50000ft Tárcsákkal 60
305129874
Üdv engem Yamaha DT 125 R/X idomok érdekelnének. Leginkább a pirossal jelzett tank idom, de a hátsó is, és emellett ülés huzat is. Aki tud eladó idomot (v. idom szettet) az kérem jelezzen. Köszönöm! :)
sziasztok! volna egy olyan kérdésem, hogy milyen csapágy/csapágyak kellenek (ha kell milyen szimering) a yamaha dt 80 lc2 hátsó kerekéhez?
helló megvan még valamelyik?
elöl 14, hátul 39-es lánckereket szeretnék. azt kérdezném, hogy ehez milyen méretű lánc kell? (126, 130, 134... 146 )
lánc szettet cserélnék 80-as DT-n. kisebbet vagy nagyobbat vegyek nagyobb végsebesség érdekében?
Sziasztok, van egy eladó yamaha DT 50 2007 évj.
Szervizkönyv,kezelési útmutató! Áron alul eladó!

Yamaha DT 50
Sziaasztok az mitol van hogy nincsen fek a motoron ? Lelegtelenitjuk faszan es megse fog menetkozben. Mit kellene ellenoriznem? Ja 125os dt 97 asszem
1NN Franciaországban készült német piacra! Találtam egy kereklámpás MX kapcs. rajzot. Azon olyan gyújtáskapcsoló meg világításkapcsoló volt mint az enyémen, az alapján rájöttem h hogyan a jó. Van rajta refi és tompított a rajz szerint. De az én motoromban van helyzetjelző világításnak a foncsorban hely, és az égő foglalattal is megvan. Be is kötöttem a kereklámpás rajza szerint, már csak a helyzetjelzővel nem boldogulok...
Ez a 80MX kapcsrajza itt jelöltem be amit az iménti hozzászólásomban leírtam. [url=http://kepfeltoltes.hu/view/140906/kapcsarjz_vil_g_t_s_www.kepfelt
oltes.hu_.png]
Ez pedig a kereklámpás MX rajza, ebben sem olajvisszajelző, sem pedig helyzetjelző nincs. A kettőből ollóztam össze idáig annyira, h minden működik, csak a helyzetjelzőm nem világít csak akkor, amikor a tompítottat felkapcsolom[url=http://kepfeltoltes.hu/view/140906/schaltplandt50mx_ww
w.kepfeltoltes.hu_.png]
Vázszámból is kiderül, hogy pontosan melyik kivitel.
Üdv!

Dt 50 Mx-ból van F, E, meg mittudomén hányféle kiadás,(A tiéd a kockalámpás francia kivitel szerintem) más kapcsolással van a körlámpás, stb, még a műszerfal visszajelzők is mások... pl enyémen nem volt csak tompított, ezért nem is volt visszajelzője. Ne csodálkozz a kapcsolási rajzon. Ha nagyon nem boldogulsz, el is hozhatod hozzám a motort, de először valami képfeltöltőre tedd fel a képet és linkeld be, hátha tudok segíteni.
nem rakja fel a képet...
Sziasztok!
Lassan már egy hónapja amikor időm engedi foglakozom a motorommal (Yamaha DT 50 MX), de most nagyon tanácstalan vagyok. A vezetékelést raktam teljesen rendbe egy gyári kapcs.rajz szerint. Minden működik csak a világítás nem! Mellékeltem a kapcs.rajzot, amin kiemeltem azokat a szineket amik a világításhoz tartoznak. A sárga vezeték a féklámpáért felel, ami működik is! A gyújtáskapcsolót most hozattam, elvileg gyári, de a kapcsolóból csak 4 vezeték jön ki a rajz szerinti 6 helyett. A kék és a piros/kék hiányzik. A világításkapcsolónál látható piros/kék pedig az ugyancsak új kormánykapcsolómon tiszta kék. (ergó a piros kék egy az egybe kilőve) A kérdés az, h ha minden fekete jól van bekötve, akkor a kormánykapcsolóból jövő kéket hova kössem? Most a kék főérbe, ami hátra megy, oda van belekötve de nem működik...
Ui: egyenlőre az első égő nincs bekötve mert a köteg a fejidomnál van, és nem férnék el, de az a rajzon is látszik h egy másik történet.
A válaszokat előre is köszönöm
Sziasztok!
Lassan már egy hónapja amikor időm engedi foglakozom a motorommal (Yamaha DT 50 MX), de most nagyon tanácstalan vagyok. A vezetékelést raktam teljesen rendbe egy gyári kapcs.rajz szerint. Minden működik csak a világítás nem! Mellékeltem a kapcs.rajzot, amin kiemeltem azokat a szineket amik a világításhoz tartoznak. A sárga vezeték a féklámpáért felel, ami működik is! A gyújtáskapcsolót most hozattam, elvileg gyári, de a kapcsolóból csak 4 vezeték jön ki a rajz szerinti 6 helyett. A kék és a piros/kék hiányzik. A világításkapcsolónál látható piros/kék pedig az ugyancsak új kormánykapcsolómon tiszta kék. A kérdés az, h ha minden fekete jól van bekötve, akkor a kormánykapcsolóból jövő kéket hova kössem? Most a kék főérbe, ami hátra megy, oda van belekötve de nem működik...
Ui: egyenlőre az első égő nincs bekötve mert a köteg a fejidomnál van, és nem férnék el, de az a rajzon is látszik h egy másik történet.
A válaszokat előre is köszönöm
Üdv: Helló

Yamaha Dt 125R alkatrészek felől érdeklődnék:
Kinek van kérem jelezze!

-Power bowden, mind a kettő
-Hátsó lámpa
-Ülés
-Km és fordulatszám mérő spirál
Nagyából ennyi.
Szia Ausztriából van 90 guriga volt
Sziasztok.
Dt 80 lc2-re keresek gyari kipuffogot!
Koszi.
Udv.
Robi
Szia tudtál venni kipufogót?
Szép napot mindenkinek!
Nem tud esetleg valaki kipufogót Yamaha dt 125 re ami 2002 es évi?
Ja meg keresek első féktárcsa védőt!
Kérdésem a következő milyen olajat tegyek a váltóba?
Milyen olajat használjak ami jó is a motornak a benzinbe?
Előre is köszönöm!
Üdv.

Először is...
Milyen motorod is van? Mert az kimaradt a leírásodból. (Egyébként Hyundai Accentre való kipufogóm van, ha az kell... )
Másodszor: Ha használod a keresőt a fórum tetején, akkor sokmindenre választ kaphatsz.
Harmadszor. Ha a mondanivalódat néha megszakítod egy, két vesszőval, ponttal a mondat végén, vagy akár kérdőjellel, akkor az üzeneted egyből érthetőbb lesz és a fórumtagok szivesebben válaszolnak majd neked.

G.