Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv, az a jelenség lépett fel a motoromnál, hogy a műszerfalon a kis olaj jel az üres jelző mellett (Yamaha DT 125 R) nem csak üresben ég, hanem mikor sebességbe teszem akkor is. Eddig csak üresben volt így, hogy mind a két lámpa ég. A bal idom alatti olajtartály amit a benzinhez kever magának össze az körülbelül félig van, és a kis ablakon a fékpedál mellett lévő motorolaj szintmérő is feléig mutat kb. egyenes állásban. Olajat kell cserélnem? Ha igen milyet vegyek pontosan? A mostanit engedjem le, és az újat rakjam bele egy az egybe, vagy így ahogy van mehet bele? Hogy mérem ki a 750 ccm-et? Ha le kell ereszteni ezt, akkor azt hogy? Köszi hogy elolvastad.
Nem?
Túl híg az olaj..
Az..
Helló mindenkinek! Venni szeretnék egy DT125R-t (régebben volt ilyen motorom és egyből bele szerettem), amivel lenne egy kis bibi.
A motor 6000-6500 as fordulaton olyan mintha megakadna a teljesítménye. 3évet állt a motor, pöcc röff indul 2.rúgásra, nem füstöl nem csörög zörög kattog, tehát nem egy rossz kávédarálóhoz hasonlítanám. Megköszönném válaszotokat, újra szeretnék nyeregbe pattanni és télen is randalírozni. Köszönöm!
Akár itt akár hdani910411@gmail.com email címen szinte non-stop látom!
bovdenen állitottam és már nem csúszik meg ,érdekes de ez van...
Hello, még egy kérdés és békén hagyok mindenkit :)
jár a motor alapjáraton akkor 8-9V mértem vissza töltésnek, ha gázt húzok akkor csak 2-3-4V mikor mennyi. Na ez miért van?
Szia!
Köszönöm, de már sikerült vennem egyet bontóból.
helo nekem lehet hogy van
holnap hivj fel 30 512 9874
Aha,értem.
Azért jó lett volna 1-2 Dt-s is....
Amúgy 50-es is jöhet,mert nem lesz olyan hely ahol kevés lenne.
Én is egy 80-as Dt-vel megyek :)
Én nem vagyok profi szerelő, de arra tippelnék, hogy gyengék a nyomólap rugói, vagy túl híg az olaj. De akármelyik is, szerintem kisebb sebességi fokozatban is kellene ennek jelentkeznie.
Kedvem az lenne csak jogsim nincs!
köszi szépen énis ezt alkalmaztam és bejött :)
már csak olyan problémám van hogy 8000 nél nem forog többet , létezne hogy a gyertya nem tud több teljesitményt? vagy a powert kell beállitani? meg nemrég lett megfurva dugó gyürü csere , beis járattam és 5.be mikor nyit a power megcsuszik a kuplung....
Szia.
Nekem az úgy van megoldva, hogy a nyomólap külső részén van egy körmös aláltét és egy vékony anya kívül. Ha ezt meghúzom rendesen, az isten nem veri szét. Remélem tudtam segíteni.
Most már azt kéne kideritenem milyen zárlat van hol és mi okozza, aksit berakom kb 1óra és már nem tekeri az inditót, próbáltam már másik 2aksival is.
Köszi meg is van, tűn állítottam
Keveset kap, feltehetően a teljes sávban.
Az miért van ha a mocinak tekerek alapjáratot gázt húzok neki elengedem sokkal később megy visza alapjáratra? De viszont ha nincs alapjárat gázt húzok elengedem rögtön vissza esik a fordulat? Bowden jo most cseréltem, ja és ha rátör a frász gázt húzok vissza engedem nem ugrik vissza a fordulat csak akkor ha a szivatót rá húzom majd vissza engedem akkor jo.
ötlet valakinek, előre is köszi
vedd ki!
Jó reggelt vennék egy Yamaha Dt 125 2002 es évit gyári fojtások benne vannak ! azt kivetessem vagy hagyjam benne? ez lenne a nagy kérdés
Kedvem lenne csak sajna a gép most nincs abban az állapotban :/ így generál előtt meg nem indulnék el hosszabb túrára . Csörgőkígyó rendesen.
Szia!
Balaton körüli túrához lenne kedved?
Nagyatádon lakok
Én!
Sziasztok lenne egy kérdésem Dt 125lc -el kapcsolatba
,minden jó már ,csak annyi baja hogy a kuplung elmegy naponta , bowdent huzza csak nem emel ki , szétszedem és mindig kilazul kozépen a kis csavar amivel lehet spanolni , megcsinálom utánna egy ideig jó és megint elromlik... már kb 5y megcsináltam ,a lamellák nincsenek elkopva
Sziasztok!
Cserélt már valaki Lc2 80-ba kormánycsapágyakat?
Sajnos széthullott +valami nagy mókolás is lehetett mert ki sem tudom venni hogy milyen csapágy(ak) voltak.
1 vagy 2 megy alulra?
Az egyik valami kúp csapágy volt,(maradványai alapján)de a számát nem lehet kiolvasni :/