Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DT 125 R első féktárcsa eladó . Jó állapotú
Debrecen TEL : 06 20 3911529
Jól tettétek annó mikor 5éve generáloztam a dt-t nagyon sokat segített:D:D


Jaj de zsir ezt meg mi szkenneltuk be vagy 10 eve...

Azota szepen elterjedt a neten mindenhova...
Eredetileg en raktam fel ide - yamahadt.uw.hu
Vicces, amikor a kis ontudatos nyomik elkezdenek kapalozni,majd szembekopve,meghazudtolva magukat meg leiosztanak mast,aki segiteni akar.Mint titokolvaso sokat tanultam emzoli-tol es Apuci-tol,ezert kerlek benneteket nehigy kedvetek szegje egy-ket nyomorult,folytassatok a forumozast.
A karbi zsír új, minden tömítés tuti. Szivató jól működik, tesztelve, zár ahogy kell.
Bolond vagy, ha nem tudsz értelmes választ, inkább ne írj. Először az a baj nem kap levegőt, aztán meg hogy sokat kap. Eldönthetnéd mibe kötsz bele. A 4T az más, boxer 750-en 107 főfuvi van és még ez is sok neki. Gyárilag 120 van neki belőve, de 74-es oktánhoz.
Akkor is ennyire kicsi főfuvit kér, ha ereszt a szivató.
26-os karbiba a 100 aatti főfuvi az annyira aberráltan kicsi, hogy ott biztosan valami porbléma van.
Fasz tudja,még ezt sem láttam tőled :))
Most próbáltál félrevezetni minket, de magad szívatod.
Össze kell rakni szerkezetileg, és utána hangolni.
Nem légyszűrő nélkül.
Én is keveseltem a főfuvi méretét, mert a 80-asban gyárilag 110-es van, de láttam már olyat, hogy Dellorto karbi nem kért akkora főfuvit.

200-as quad32-es karbijába 105-ös főfuvi ment hogy leforogjon végre.
Bár az 4T teljesen más karakter.
Felszórás, majd visszaköszörűlés.
Ez kb 10 ropi, ennyiért kapsz használtat szerintem.
Viszont ha jó a hajtókar, érdemes megmenteni.
Vagy fasz tudja.
kézzel simám le tudom szedni
sziasztok yamaha tdr 125 motoromon a főtengelyen könnyen mozog a csapágy ha össze van rakva kotyog is menthető csak meglehet még csinálni ?
Hali!

80 LC2 első telókba mennyi villaolaj kell?

Köszönöm!
A karbin nincs semmi még, a légszűrőház és a karbi közt hézag van, most megy a rápasszoló gumibetét keresése.
92-el nem forgott el, úgy ment mint egy kihajtott belű Simson ... alig. Most 82-vel már jobb mint a gyári karbival .. csak gondoltam időt és energiát spórolnék ha lenne infó mi a gyári méret. De akkor marad a játék ...
Yamaha 125 dtr idomszett 12 ezerért eladó ahogy a képeken látni
Jahogy 80-as és most 110-es henger, és sok volt a 92..
Jézuskrisztus..

Ha egy fostos egészen kicsit reszelt 70-es simsonra felpattint az ember fia egy 26-os karbit, az a mondott 110-120 között fogja igényelni a fúvókát.
Ha nagyon sokkal ez alatt van, mintmondjuk a te esetetdben, akkor az amotor egyszerűen nem tud lélegezni.
A gyári légszűrődoboz is meglehetősen kicsinyke, de még az sem indokolna ekkora alákarburálást.
A kelleténél nagyon sokkal keményebb membránlap is okoz(hat) iylan mókáát.
Első körben kipróbálnám mekkorát kér légyszűrő nélkül.
92-es főfuvi az rettentően kicsi 26-os karbihoz..
Igazáából azzal mr annyira nem megy, hogy meg sem tud akadni..
Mondjuk a főci nem szereti az iylet..

HA viszont enél nagyobbal már sokall, akkor ott valami jelentős árulás van, feltehetően a szívó oldalon.
levegőt sem tud venni, azért elég neki az ennyire kicsi fuvi.
Már persze, ha elég..

26-os valahol 110-120 között kér normál esetben
ezer hála a segítségért
Üdv.
Minden motor teljesen más, más konfiggal más kipuval.
Más beállítást igényel.
Célszerű a főfuvival föntről jönni lefelé.
Ha leforog végre, akkor ok.
A tűvel a hirtelen gázreakciót, és a középtartományt szabályozod.
Adott levegőhöz mennyi benzint.
Az alapjáratival korrigálsz.
Vigyázz, mert elviszi az egész vonalat.
de ez 25 x 62 x 17 az utolsó egy számmal nagyobb
Igen.
Nem a gyárihoz raktam. A gyárin nem találtam jelölést. Ez a hozzá előírt Dellorto PHBH26 -os. Csak boltból lett véve, teljesen új, és egy 92-es főfúvóka volt benne. 6.000 fölé nem lehetett pörgetni ...
Gondoltam van valahol gyári leírás, mit ajánl a Malossi az általa gyártott/forgalmazott szetthez.
Vagy már az is nagy ugrás lenne ha valakinek szintén lenne ilyen rendszere és tudná hogy 80,82,84 ... stb főfúvókával megy neki a legjobban. Mert utána még ott van a tű magassága, amivel megint el lehet játszadozni ...