Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy Balaton körüli túra lenne,a déli oldalon betonon mennénk,az északin nagyrészt földön...
Ha van kedved gyere
Én Dél-Dunántúli vagyok :D Szekszárd melletti.
milyen karbi került rá?
Mivel szinte egyezik a két méret, én próbálnék keresni egy akkora darab autóba/teherautóba való hűtővízcsövet pl. Bilincs összehúzza, ha kicsit nagyobb.
Helló Mindenki!
Van köztetek Dél-Dunántúli Dt-s?
Írtam :)
Szia.
Nekem van egy feleslegben.
zs.mikaczo@gmail.com, ha kell ott adok tel számot is.
2.500-ért adom.
Üdv, két kérdésem lenne hozzátok: honnét/hogyan/hol tudom eltávolítani a 04-es yamaha dt 125 r-mből a fojtásokat? Azt hallottam én is, hogy kipufogóban van, CDI-ben, és karburátorban de nem tudom hogy pontosan hol, és milyen formában, na meg hogy hogyan férhetnék hozzá. Itthon is eltudom végezni az eltávolítást? Ez lenne az első kérdésem, a második pedig az hogy hol tudnék a motoromhoz venni lehetőleg új vagy újszerű idomokat? Gondolok itt a hűtő/tank melletti idomra, kézvédőre, hátsó idomokra stb. Választ köszi előre is.
ha 50es, 10w40
Sziasztok!
A motoromon ki kellett cserélni a karbit (Yamaha DT 50 MX) és sokkal nagyobb az átmérője a jelenlegi karbinak a szívó oldalon. Ezért nem tudom az eredeti gumit visszahelyezni, h a légszűrőre csatlakoztassam. Neten kerestem de nem találtam sem ilyen csatlakozó gumit, sem akkora átmérőjű 90 fokos sportlégszűrőt ami jó lenne. Karbi szívóátmérője 43mm, légszűrőház csatlakozó átmérője 45mm. Valaki nem tud esetleg akár gumit, akár ekkora méretű sportlégszűrőt valahol?
A segítséget, és hogy elolvastad köszönöm szépen!
Keresek 3MB hengerfejet.
Ha van valakinek eladó, ne kíméljen!
Sziasztok!
Dt 80 lc2 légszűrő házat keresek.
Akinek van írjon.
Sziasztok !

DT-be milyen váltó olajat ajánlotok?
Hali. tőlem vetted, annyit kell vele csinálni amit én is momdtam nagyobb főfuvi, nekem a 125-ös vált be (MZ)
Alapjárati levegő csavar.
Az a helyzet hogy nem tudom hogy az rossz-e a teleszkóp mivel maga a villa volt megszorulva és semmit nem rugózott.
Szóval még össze nem szerelem én nem hiszem hogy így magában meg tudom állapítani a telóról hogy cserés-e vagy sem.

Köszi ha kellene kereslek.
Helló mindenkinek!
Egy kis reklám következik!

http://www.jofogas.hu/somogy/Y...
Érdeklődni bátran lehet!
Hali
Hátso rugós tagom az elvileg van, jó lenne ha leírnád milyen szám van rajta és hogy milyen hosszú.
Sziasztok!
Ezen a csavaron mit lehet állítani? mi a szerepe?
Köszönöm a válaszokat!
Sziasztok!

DT-be milyen váltó olajat ajánlotok?
Sziasztok!

Belefogtam az 1000 éve nem használt kis 50dt(1992) felújításába!
A hátsó rugóstag meg volt szorulva. A villa tengelyének rögzítő anyáját fellazítva(az alátét félbeszakadt közben) megmozdult a villa(gondolom halálra volt szakítva).
Kioperáltam a villát és a telót de lenne pár kérdésem.
1. és 3. számozás: teló alsó és felső részénél sem mozog semmi(csapágy). Csak a tengelyen mozog a teló és kész vagy annyira be lehet állva az egész? 3. számozás a csapot ki sem tudtam ütni mint a másikat.
2. A villa tengelyénél szintén ez a helyzet semmi mozgó rész nincs?
Amik a villában vannak azok mik(csak valami persely)?
Ezek az alkatrészek cserélendőek vagy csak valamivel be kellene kenni?Grafitos zsír megfelelő?
Remélem páran elláttok útmutatással!

Kellene pár alkatrész is ha esetleg tud valaki ehhez a típushoz írjon!

Rendszámos 125ös dt érdekel.
Sziasztok!
Egy 1988-as Yamaha DT 80 LCII-es motorhoz való váltó egyik tengelyét, amelyen a lánckerék van és főtengelyt vásárolnék!
Csak akkor érdekelnek az alkatrészek ha a váltótengely végén a berúgó fogaskerék nem mozog, a főtengely viszont nem gond ha felújításra szorul csak a csapágyak szoruljanak a tengelyein!
A megvétel előtt személyesen is meggyőződnék a kritériumoknak ezért kérem főként azok jelentkezzenek akik az ország keleti részén vannak!
Amikor járt a motor hangja nem volt,boltban azt mondták rá hogy hőre tágul,és amiatt kell plusz méret neki.
Ha valakinek sürgős lenne,vagy épp nem akar sokat rákölteni,van 2db 125r-es főtengelycsapágyam,kb. 1500-2000km-t futott.
Kicsit lötyög,de a meglepetésre a zsír új is,így felesleg volt megvenni az újat.
2db 5e!
Nem nagyon befolyásol semmit,elenyésző,van még felfekvő felülete!