Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fordítva bekötött power talán?!
Km órában biztosan nincs folytás a 125-ös DT-ben(1999.évj.), csak a KM/H bovden+a világítás van azt annyi.
Neked is nagyon szépen köszönöm a válaszodat, de szerintem elviszem szerelőhöz :) nekem ez az első DT-m így annyira nem értek hozzá
Köszi! És utánanézek :)
Hello! Ez engem is érdekel hol lehet utána nézni?
Ugyan nem tudom ez a válasz segít e de 125 ben szokott lenni egy elekronikus fojtás. általában KM órában vagy épp a fordszám mérőben és az ad egy jelet a gyujtás felé hogy itt a vége....

Láttam már ezt.... ha neked ilyen van akkor azért. ha nem akkor csak ötlet !

Szia! Van egy HONDA NSR-em.
Abban a fojtás úgy volt,hogy a membrán négy beömlőjéből kettő le volt fogva és a maradékok is csak félig voltak nyitottak, így több mint a felére csökkent az áramlás. A beviteli taktus is szűkebb volt (szívócsonk), így mindkettőt cseréltem.
Nézd meg hátha itt is így csinálták a japók (egy próbát megér).
(A képen már az új van.)
Szia! Köszönöm a választ!
Hasznos volt. (vehettem volna egy akkut).
lehet hogy a fesszabályzód beszart azért nincs töltésed
a lámpától ne vigyél áramot mert túltöltöd az aksit !
Sziasztok! Help!
Nincs töltésem az akkuhoz, viszont a lámpámnál érezhető töltés van.
Ha a lámpárol viszek egy vezetéket az akkuhoz akkor az tölti majd
és nem fög tönkretenni semmit?
Köszi a választ!
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a dt-m (125 R) 7000-es fordulat körül miért nem húz már? Fojtás? Rezóból a fojtás el lett távolítva. A vége 100 körül van.
yamaha dt 125-ön h állítsam be a gyujtást?
Sziasztok!
Yamaha DT 50 MX el van olyan problémám, hogy nincs egyenletes alapjárat, néha felpörög néha leáll; kisebb gázadásra néha visszafullad/visszaesik a fordulat; egyszer egyszer pedig szisszen a kipufogó egyet (mint mikor a kompresszorból fújod ki a levegőt)
Karbi és szívócsonk közötti tömítést kicseréltem. Gyertya benzines, olaj sehol sem folyik, nem csúnya a füstje.
Valakinek valami ötlet, gyújtáshiba, levegőtöbblet esetleg valami más okozza ezeket?
a válaszokat előre is köszönöm
Legközelebb ne az én accountommal lépj be.
G.
Yamaha Dt 125 r be keresek légszűrő műanyagot (amire fel tudom fogatni a szivacsot.) Ha valakinek van kérem írjon. Sürgős !

Köszönöm
Hello.
Vaterán valamék nap láttam egy ilyet
Ilyen fogaskereket keresek DT 125 1980 2a6 motorkód!
Hello! Nekem a gyujtás vezérlője kéne ha jo állapotu. Egy árat meg egy képet előtte azért kaphatok?

üdv: Norbi
Üdvözlök mindenkit Sziasztok !

Van egy Yamaha dt 50 2004-es évjárat 40 000 Km van benne
Abban kérném a segítségeteket hogy mikor kelene benne olajszivattyút cserélni mert tudom hogy vagy megy vagy nem nem körülbelül mennyi lehet az élettartama ?
Köszi a választ!
Sziasztok!
Valaki tudja mi adja a blokkból hülye morgó-csörgő hangot ha a gázt vissza engedem?
Szerintem tűgörgő de nem vagyok benne biztos
Sziasztok! Kapcsolási rajzot tudtok küldeni Dt 125 r hez? Köszi
Persze megéri.Én annak idején Petku-nál érdeklődtem,akkor mondott rá 30-50eft-ot,hogy annyi lenne hogy legyártsa.Állítása szerint 30%+-ot jelent egy rezó. Egyedül a sajátomra egy RM-ről leszedett Pro Circuit 304-et végdobot raktam rá,és így nem ment olyan gyorsan,viszont sokkal jobban lehetett használni alulról és kicsivel nyomatékosabb volt.Sebességből talán annyit vesztett,hogy a 110 helyett csak 100-at ment.Most írtam valamit..
Fogyasztás valamivel megnőhet.Én olyan 5-10 között saccolnám.
Sziasztok!
Szerintetek ezt a sárvédőt fel lehet raki Dt-re?

http://www.redracing.eu/index....


POLISPORT SÁRVÉDŐ ELSŐ CROSS KTM SX - EXC FEKETE
Cikkszám: 61566 Erre gondoltam csak nem tudom hogy rámenne-e
Sziasztok!
Nincs valakinek elfekvőben egy fekete első sárvédő Dt-re? Ha igen kérlek értesíts rólla köszönöm