Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ricsi1791@freemail.hu
egy email cimet küldj légyszives és elküldöm az adataimat ahova küldened kell postán :) az ár pedig fix ?vagy 2500-ért ide tudnád adni?
Így ahogy van a képen oda adom 3e-ért
Rakok fel képet később, Csináltattam vacsi újak!
Helló a közlőfogaskerék milyen állapotban van és mennyiért adnád?
e-mail cim: beca674@gmail.com
Helló!
Email címet tudsz adni?
Yamaha dt 80-ra kellene bal oldara a tank mellé kellene hűtő védő dekni! Ha valakinek van akkor értesítsen!
Kérdésem lenne a következő: Yamaha dt 80-ál a sebesség váltó nehézkesen működik felfele meg egész jó de visszafele kicsit meg kell mozditani felfele és utána tudok vissza kapcsolgatni! Lengő villa lehet el kopva? Vagy olyat is hallotam hogy valamilyen csavar lehet meg lazulva azt hol találom?
most cseréltem le a hátso lánckereket , még sokáig használhato! hivj-vagy irj emil-t ingyen neked adom. 30-398-9602
Hello!
Valakinek eladóba van yamaha dt125r hátsó lánckerék?

Nekem van 80-as dthez közlő fogaskerék nem is egy.
Üdv!

Gyári DT 125 R -re megérné egy Arrow rezonátort feltenni? Ill. Egy használt, kopottas, itt-ott rozsdás, de nem horpadt, sérült, stb rezonátor mennyit ér kb?
Hehe... Az előző üzenetem valamiért másnak a nevében ment el...
Jaja, igazad van. Tervben is volt a hengerfej anyák újrahúzása, illetve első indulás elött az összes csavart végig ellenőriztem, nehogy valamelyik laza legyen. De nem gondoltam volna, hogy a rugós alátéttel ellátott anyák lelazulnak az állás során. Gondoltam, beleteszek pár 10 km-ert és újrahúzom őket, de odáig már nem jutottam el, illetve most már igen...
Egyébként most már friss benzin van a tankban, a régit az utolsó cseppig leszívtam. Majd elketyegi a kis Honda a régit...
Szerintetek mennyire minőségi ez a tömítés szett? link
Helló!
Yamaha tdr hátsó féknyereg jó yamaha dt 125-höz?
Csapágybonz.
Jó olcsó.
sziasztok!
A berúgószerkezetnél a szabadonfutó fogaskereket milyen anyaggal kell megperselyeztetni?
Bronzból lett megcsinálva,de 10-15 km bírt!
emzoli22357, te még Decemberbe írtad hogy egy "speciális" anyagból kell megcsinálni! Milyen anyag az?
Előre is köszönöm!
125-ös Dt-re keresek első sárvédőt lehetőleg fekete színben ha valakinek akad elfekvőbe akkor kérem értesítsen róla
Eladó yamaha Dt 125-re egy pár gyári visszapillantó tükör továbbá egy hátsó csomagtartó
Merthogy ugye, friss összerakás után, az első melegedést követően rá kell nézni a meghúzási nyomatékokra.

A motort meg kár moslék benzinnel kínozni.
Esetleg kibírja, de nem szereti.
Sziasztok

Erre a típusú Dt-re keresnék oldalsó idomot!
Ami az olaj tartályt és az akkumulátort el takarja egyszerűen sehol nem találok..... akinek lenne tipp vagy rendelkezne ilyennel azt megköszönném!

Köszönöm
Sziasztok!
Keresek Yamaha DT 50 MX hez tankot. A lényeg h rozsdás ne legyen!
A képen látható típushoz kellene!
Nem a benzinnel volt a gond.

Ma reggel levettem a lendkereket, de az ék rendben volt, aztán megnéztem a membránt, de az is jó, végül gyertyát cseréltem, de még mindíg nem ment.
Aztán meglett a hiba...
Nagy nehezen beindult, de durrogott, min amikor a kipufogó lelazul. Aztán megnéztem, hogy hol fúj ki és kiderült, hogy a hengerfej alól.!
Valamilyen okból kifolyólag lelazultak a hengerfej anyák, legalábbis a bal oldalon, de a jobb oldalon is rá tudtam húzni még. Az volt az érdekes, hogy tegnap elött meleg motorral még semmi baja nem volt és nem is fújt ki, illetve összerakásnál is jól meghúztam őket.
Most már vígan robog ismét...
Akkor most kaptál 8 liter motorblokk mosásra alkalmatos benzint..