Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy hol lehetne felujitani valami tapasztalat?kinek mennyibe fájt?kösziu
valakinél blokk dt rd 80 vizes?nincs elado?köszi
blokk külön?
sziasztok! Ha valakit esetleg érdekelnek Yamaha DT 125 R alkatrészek, írjon nyugodtan! maho.marcell@hotmail.com
Hali! Nekem van eladó csapom.
Sziasztok! Tudnátok ajánlani egy korrekt, nem horror áron dolgozó szerelőt Bp. környékén?
Üdv! Valakit nem érdekel dt eladó? 80-as Lc2-es gumik kukák blokk tökéletes!
sziasztok!
Nektek amikor eléri a power szelep nyitási állapotot hogyan nyit?
Megindul és rohamosabban gyorsul de egyenletesen? vagy hirtelen nyit és ugrik?
már a finishbe vagyok a felujitással csak az a elektronikát kell gatyába rázni akinek kapcs rajzok esetleg tapasztalati vannak nyugodtan irjon :D köszönöm srácok
sziasztok srácok! egy kérdés lc 2 125 ös dt ami a gyujtás alaplapon van kis jeladó a tetején arrol kapja a power is jelet? vki mondja már ezt meg nekem ... köszönöm sziasztok
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy van egy 2007-es 50-es DT-m és nem mér a km órája. (digitális)
Egyfolytában nullát mutat. Pár napja lemostam sterimobal és akkor még jó volt de másnap már nem. Nem az első eset hogy így mosom le. Lehetséges hogy a szenzor halt meg? Azt néztem újonnan egy vagyon.
Néztem manualba de nem találtam leírást arról hogy milyen foglalatú izzók vannak lc2-ben! Valaki aki tudja leírná? Előre is köszönöm!
Értem, köszi az infót. Még agyalok rajta.
Hali! dt80 lc2-be lehet tenni ledes égőket? Gondolok itt első ,hátsó,fék,helyzetjelző,műszerfal égőre!
Azt már kiderítettem hogy ledes indexhez rellét is cserélni kel... Lehet kapni olyan foglalatú ledégőket mint ami a motorban van... De lehet hogy első világítás nincs ledesbe?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Szia. Ha jól megtudod húzni ,akkor jó a menet! Lehet a gyertyagyűrű nem jó,vagy a gyertya és a hengerfej közt van vakami kis kavics ami rést hagy. Vedd ki a gyertyát és takarítsd meg a gyertya helyét! De figyelj arra hogy ne a hengerbe seperd a koszt...
Üdv!
Olajos a hengerfej a gyertya körül. Az mit jelent? Rossz a menet?
ha jól emlékszem onnan felismerhető hogy a rezóból ami jön ki cső annak a külső átmérője 25-26 mm körül van, a vékonyabbnak pedig 22 körül. A vastagabbik fajtával nekem kicsit mélyebb hangja lett, és sokkal nyomatékosabb, azzal a kipuval akartam a legtöbbször 7.-be váltani
A dob annak a rezónak a dobja, viszont át van alakítva, belülről a kamrás biszembaszom ki van ürítve, helyette végig perforált cső megy, körülötte gyapottal(ebben van a fő folytás). Képet már csak holnap tudok küldeni mert sötét van, de a rezó úgy néz ki mint egy szép álapotú gyári, a dob nem egy szépségdíjas de vállalható.
ha van valakinek eladó benzincsapja dt 80 lc2-höz az dobjon egy e-mailt. köszönöm előre is
Képet tudsz felrakni róla?
Mit jelent az, hogy vastag csöves? A rezo után rész vastagabb? Mennyivel vastagabb? Meg milyen lesz vele a motor?
Köszi előre is!
Köszi a segítséget.
A powert sikerült megcsinálnom.
A kipufogobol meg majd kiszedem a fojtást vagy veszek másik kiput.
Sziasztok segítségre lenne szükségem! 125 LCII, a hibajelenség a következő: beindítom és csak alapjáraton megy gázra nem reagál csak néha befullad de egyáltalán nem pörög fel. A kérdésem hogy el szokott-e romlani a gyújtás elektronika vagy másnál is volt ilyen gond?
Én két féle fojtást ismerek egyik a rezóban: http://dt125lc.uw.hu/kipufogo_...
A másikat pedig a power állításával tudod kiküszöbölni.
De lehet van még máshol is én ezekről tudok.
Remélem tudtam segíteni :)
Még mindíg eladó DTR vastag csöves kipu rendszer, gyáriból alakított folytatlan perforált csöves dobbal! 6ezerért az egész vihető!
Üdv. mindenki!

Nem tud valaki Borsodban lehetőleg Miskolc vagy környékén egy normális gépműhelyet ahová elvihetném a dt-m hengerét fúratni?