Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi baj van azzal?
Linkelek egy videót, amivel kapcsolatban a segítségeteket szeretném kérni. A motor sem ürseben, sem sebességben nem forog 6.000-es fordulat fölé. Legmagasabb fokozatban is van erő bőven, de nem forog tovább. 5000-től kezd elfogyni a tolóerő, és szépen megáll 6000-nél. Nem dadog, nem köhög, bár a gyertya nem NGK, hanem valami Beru Ultra. Ezt a héten cserélem. Mondták, hogy ez is lehet az oka. Adalék infónak még, hogy a CDI elvileg gyári, nem tudom, ez számít-e, valamint a kipufogóban nincs folytás.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Előre is Köszönöm!
Üdv.
Olyat hol lehet venni? Egyszer akartam de egész Borsodban nem találtam.
Avagy nagyobb mértékű rozsda eltávolítása hogyan lehetséges?
Minden féle megoldás érdekel, valószínűleg a rozsdaoldó murva páros nem elegendő, mivel nem szimpla felületi rozsdáról van szó!
Keresek Yamaha DT 50 MX hez tankot a képen látható típushoz!
repsol moto transmission 2t
Most akkor hykomol van benne mi?
Nekem meg fos volt. Én bele nem raknám még 1x Úgy csúszott a kuplung mint a dög, és a sebességeket sem vette rendesen
Hajtóműbe mehet az atf olaj. Nekem tökéletes vele.
A membránt teljesen mindegy melyik irányba rakom vissza? Nekem tök egyformának tűnik mindkét oldal, kivettem de nem jegyeztem meg hogy volt.. Illetve hajtóműbe milyen olajat ajánlotok? DT 125 R
Sziasztok felújításra váró Yamaha DT 125 / 150 Mx-et keresek olcsón ! 1980 körüli évjárat legyen és léghűtéses
hát emberek...vannak még igazi hülyék itt is, úgy látom
Ha leírod normálisan a kérdésed, akkor fogunk normálisan válaszolni.
Azt hittem, nem tudod mit jelent az ötlet szó.....
yamaha tzr 125 4DL blokk eladó elketronikával bontom is ha kel valakinek valami van kábelkötegem és minden elektronikám is! gumik is vannak!
müszarfalam is van km ora nélküliek! olcsón!
tel:06307316232
Van normális válaszod is ?
Ötlet jelentése: Eszme, gondolat, mely mintegy hirtelen keletkezik s beleütődik az elmébe.
Na akkor ötlet?
Jolvan már 1;20 1:40 azt hitem 1L benzin 40ml olaj
Mi tudunk olvasni (általában) viszont amit te nem értesz, az kb 5.-ik oszályos anyag..
Jaa bocsi az arányokat nem tudta 1:20 1:40 mi a baj
De jól kevertem eddig is 20ml 1L-hez
1:40 arány szóval 1Lbenzin 25ml olaj
1:20 arány 1L benzin 50ml olaj!
De ha tudtok olvasni írtam hogy én keverem 20ml öntök 1L benyához!
keresek DT 125 R hez karbit !
06 20 3911529
Debrecen
Nem a benzin 1, hanem az olaj! Tehát 1:40 es keverési arány azt jelenti, hogy 1 liter olajat kell 40 liter benzinhez keverni. Így átszámítva 1 liter BENZINhez 25ccm OLAJat kell keverni.

G.
Szeva!

Ha már szép nem is vagy, legalább hülye ne legyél már!
40L benzinhez keversz 1L olajat, az az 1:40-es keverék...
20L benzinhez keversz 1L olajat, az az 1:20-as keverék...

É most így a bábeli zűrzavarban felteszem neked a kérdést, vajon melyikben lehet több olaj?
Ezt most nem érten 1L benzin 20ml olaj ez 1:20.
Ha 1:40 akkor 1L benzinhez 40ml olaj?
Ez 2x annyi